Skoči na vsebino

European Bike Week, Faaker See


rockstar

Priporočene objave

ma da vidimo jst grem v petek gor pa da vidimo to zadevo... pa upam da je kak kamp za prespat.... :yea1:  :OK:

Upanja ne rabiš, ker je kampov kr neki! Brez skrbi - gor je vse!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem dans, če nebo slab vreme

vceraj bil slučajno tam!

noooorrrrooooooooo! tolk še folka na enem mestu nikol nisem vido, ko zdej samo HDjev! okrog jezera samo motorji!!!!

kljub temu ni izgredov, vse poteka disciplinirano!

lahko ješ, piješ, kampiraš, gledaš, tut šlataš, slikaš,..... samo je pa fajn če maš HD! js s svojo yamaho nekak nisem paso v skupino!

lp 6 :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj bil slučajno tam!

noooorrrrooooooooo! tolk še folka na enem mestu nikol nisem vido, ko zdej samo HDjev! okrog jezera samo motorji!!!!

kljub temu ni izgredov, vse poteka disciplinirano!

lahko ješ, piješ, kampiraš, gledaš, tut šlataš, slikaš,..... samo je pa fajn če maš HD! js s svojo yamaho nekak nisem paso v skupino!

lp 6 :yea2:  :OK:

Brez kompleksov - če nimaš HD še ne pomen, da jih ne smeš gledat! Problemov pa ne boš imel nobenih - gneča je pa huda! Preverjeno!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD letnik 1928 - bil je naprodaj za skromnih 38 900 EUR! Gneča - po moji oceni je bilo manj motoristov, kot prejšnja leta pa še vedno ogromno! Predelave motorjev - ena lepša od druge. O cenah pa nebi - letijo v nebo....

Osebno zeloo zadovoljen :yea1:

post-6249-1126387624_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame najlepši - kolesa, so izvedena, kot kroglični ležaji - ni mi pa jasno, kako je na zadnjem kolesu narejen pogon!!!! :whistle: :OK: :OK: :OK:

post-6249-1126387955_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto sem se odpravljal na hd meeting in letos mi je uspelo :OK: , prava Amerika bi lahk reku štantov pa tolk, da se ti gravža! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se pa lahko rece moto zbor.Toliko motorjev, usnja,predelav,burn outov se nisem videl.Celo pot okrog jezera svojga motorja sploh nisem slisal(fzs 1000 z wingsom) tako da sem moral cel cas gledati obratometer, ce se sploh laufa.Bila sva samo en dan kar pa je definitivni premalo , ce hoces sploh kaj videt.Drugo leto greva ziher za 2 ali 3 dni.

Njihov prufstant za merjenje moci motorja.

post-2069-1126428038_thumb.jpg

post-2069-1126428219_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še malo morje ostalih predelav, ki jemljejo dih in praznijo denarnico!!! Skratka - zbor tako blizu nas s toliko vsebine in dogajanja! Z eno besedo fantazija za oči in dušo!

LP Mare

post-6249-1126431189_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam z vsem napisanim :OK:

...včeraj sem bil spet gor že tretjič ta teden :P ...in bilo je res hudo! :afro1: ...

...najbolj me čudi dejstvo,da je tako blizu SLO pa tako malo nas je bilo slovencev...

vsekakor drug let obvezno s šotorom gor :grim

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam z vsem napisanim :OK:

...najbolj me čudi dejstvo,da je tako blizu SLO pa tako malo nas je bilo slovencev

Slovencev dost, samo najditi jih je teško med to gužvo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili gor, bila zelo velika guzva.

Vreme je kr zdrzalo. :OK:

Vozili Buella 12 fula majhen, okreten na mestu se tresoc motor. :D

Je pa bil gor tudi Ulysses pa moram rect, da kr zgleda, da mo salterji so pa cisto mimo. Zgledajo kot na kaksnem slabem kitajskem skuterju. :BUA:

Drugo leto bomo spet sli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut letos sem šu gor mav pofirbcat,se mi zdi da ni blo tolk motorjev kot leta prej,slovencov sem vidu kar nekaj,zanimiv mi je stat tam ob cesti in gledat kva vse se voz mim,kva se iz motorja da nardit ,za pogledat res zanimiv,zvečer nisem biv,ker sem skoču še v kočevje,cene normalne za EU.

ja drug let bom spet šu firpcat :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javascript:emoticon(':OK:')

smiliepost-6886-1126462471_thumb.jpgpost-6886-1126462512_thumb.jpg[attachmentid=49380)

Bilo je super::::::::::::::še vreme je bilo OK,..................

javascript:emoticon(':fight2:')

smilie MALLLLLLOOOOOOO.................SLOVENCEV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!javascript:emoticon(':yea1:')

smiliejavascript:emoticon(':lol1:')

smilie

post-6886-1126462646_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!