Skoči na vsebino

European Bike Week, Faaker See


rockstar

Priporočene objave

Zame najlepši - kolesa, so izvedena, kot kroglični ležaji - ni mi pa jasno, kako je na zadnjem kolesu narejen pogon!!!! :whistle:  :OK:  :OK:  :OK:

Pogon na zadnje kolo je preko valja, ki pritiska na zadnje kolo in ga poganja. Podobno, kot so imeli Solexi na prednje kolo, samo da je tukaj valjček na izhodu iz menjalnika in tako prenaša moč na zadnje kolo. Zanimivo, vendar zelo drago !

Letos je bilo na EBW opazno več kvalitetnih predelav, kot prejšnja leta.

Definitivno je to srečanje, ki je med boljšimi in privlači ljubitelje customa iz cele Evrope. Opaziti je bilo mogoče tablice od vsepovsod, celo iz Rusije !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu sm gor v soboto, v paradi sm se vozu 4 ure (pa vsega skup ene 40 - 50 km) blo pa je motorjev vseh znamk in tipov od čoperja do vespe pa krosa) definitivno stvar vredna ogleda za vse ljubitelje motociklizma letos sm sicer biu prvič (pa mi je žal da nism hodu že prejšnja leta) in sigurno bom šou vsako leto dokler bom lahk na motorju sedu...

punca je poslikala cca 110 - 120 slik preden je šla baterija v k..... ene par jih dobite v naslednjih dneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame najlepši - kolesa, so izvedena, kot kroglični ležaji - ni mi pa jasno, kako je na zadnjem kolesu narejen pogon!!!! :whistle:  :OK:  :OK:  :OK:

Pogon je izveden tako da valj pritiska na gumo in s trenjem prenaša moment na zadnje kolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogon na zadnje kolo je preko valja, ki pritiska na zadnje kolo in ga poganja. Podobno, kot so imeli Solexi na prednje kolo, samo da je tukaj valjček na izhodu iz menjalnika in tako prenaša moč na zadnje kolo. Zanimivo, vendar zelo drago ! 

Letos je bilo na EBW opazno več kvalitetnih predelav, kot prejšnja leta.

Definitivno je to srečanje, ki je med boljšimi in privlači ljubitelje customa iz cele Evrope. Opaziti je bilo mogoče tablice od vsepovsod, celo iz Rusije !

Glede pogona sem imel jaz isto idejo - napisal pa nisem zato, ker nisem bil 100%!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) FAK AM SEE :OK: , tudi letos sem bil in to 11 dni, vsak dan in noc :D ,

vtisi kod vedno - enkratni :eek: .Denarnica prazna :whistle: , toda splaca se ,

organizacija super, cene ja evropske, punce kar neki :wub: , moto robe dost

bolj za HD, da pa se tud dobit kej za druge smrtnike.Najbolj mi je vsec ,da

organizatorji delajo naprej veliko novitet :kva2: . Policaji nisem srecal skoraj nobenga O:-) ki bil prav zagnan da te kaznuje . Folk bolj starejsega asortimana :zzz: - kaksen omladinac tud vmes !!Slovencov je blo pa kar neki bolj malo klubov .

se vidmo drugo leto pejte z jalovcem pa vam bo se bolj vsec!!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu sm gor v soboto, v paradi sm se vozu 4 ure (pa vsega skup ene 40 - 50 km) blo pa je motorjev vseh znamk in tipov od čoperja do vespe pa krosa) definitivno stvar vredna ogleda za vse ljubitelje motociklizma letos sm sicer biu prvič (pa mi je žal da nism hodu že prejšnja leta) in sigurno bom šou vsako leto dokler bom lahk na motorju sedu...

punca je poslikala cca 110 - 120 slik preden je šla baterija v k..... ene par jih dobite v naslednjih dneh

:D Sva se z YerryTDM v soboto vozila v paradi od prizorišča do prizorišča in vmes naletela na dva čisto taprava Tomosa APN 6 in če sem prav videl enega Colibrija ( tribrzinec) ješeniških registerskih tablic.

Res se je dalo marsikaj videti. :D :D

No Se vidimo gor drugo leto. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) N :( o danes ,sem se majckn pelav po fak em see :) pa se se kar vozjo, en teden po zboru, ma to ne mores verjet :( ,vse pa zgleda kot da se tam nic ni dogajal, edino eno trgovinco sem najdu k majo vse majce znizane na 5 eu, kar se tice hd 2005 . Niso prodal pa jih talajo :eek: no za 5 eurov :? , so mi pa orgnizatorji povedal ,da majo samo se 2 let pogodbo za ta zbor :( !!!!!Tako tist k se ni bil :OK: samo se 2 leti potem pa se nevejo

al bodo podalsal pogodbo (5 let).Letos je bilo 40000 motorjev :worship: pa se 20000 pesakov!!! uradni viri o denarju pa kdaj drugic :doze: !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!