Skoči na vsebino

mc brda


jimmy

Priporočene objave

čav! Ja kdaj pa je bil lani? Sej sploh ni nikjer vpisano če sploh bo. Hvala za odgovor.

Lani je bil drugi vikend v oktobru, je blo pa takole, da si na vhodu plačal, 5.000 čukov pol si mel pa not vse zastojn.

Žur ni bil slab je blo pa tako, da so bli večino avstrijski in italjanski motoristi. Men osebno je blo fino, ker vse te fante poznam .)

Kolk sem pa letos z njimi govorila pa pravijo, da bo letos isto.

info.:040 574 431

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je bil drugi vikend v oktobru, je blo pa takole, da si na vhodu plačal, 5.000 čukov pol si mel pa not vse zastojn.

Žur ni bil slab je blo pa tako, da so bli večino avstrijski in italjanski motoristi. Men osebno je blo fino, ker vse te fante poznam  .)

Kolk sem pa letos z njimi govorila pa pravijo, da bo letos isto.

info.:040 574 431

ja itak, teb je blu nobl ku jih zastopš uzjroma znaš z rokam prou mahat :yea2: :yea1: :OK:

js jih pa š spuznat nism mogla... vrjtn ztu kr ni blu :? ...drunk:

tekočga poguma/goriva z šufjarje

ma ne, drgač je blu kr urjdi, tku intimno r`n`r al kku b se tem rjakl

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevedeno :

ja tebi je lehko ki jih fse razmiš, pa še z rokami veš vredi mahati !

jaz pa jih še spóznati nesen folgala ! venda zato ke neje bilo zadosti pijače vlufti pa v glavi !

saj drugačik je vredi ! bi lahko reko intimni r'n'r !

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevedeno :

ja tebi je lehko ki jih fse razmiš, pa še z rokami veš vredi mahati !

jaz pa jih še spóznati nesen folgala ! venda zato ke neje bilo zadosti pijače vlufti pa v glavi !

saj drugačik je vredi ! bi lahko reko intimni r'n'r !

:P

kku ž? ka si nor?!

ne ne...

sam res,

marička, si me stuhtu! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima morda kdo link do kakšnega web transformatorja narečij v knjižni jezik!?!?! :D

Kwa, ne me jebat, ejga! :D

Tudi to sedaj že obstaja tule :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops:

nisem se zavedala!

bom poizkusila pisati v pravilnem knjižnem jeziku, da slučajno ne bo prišlo do kakšnih trenj.

res, da bo malo dlje trajalo, ker moram sproti razmišljati in prevajati iz žlobudraščine....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je bil drugi vikend v oktobru, je blo pa takole, da si na vhodu plačal, 5.000 čukov pol si mel pa not vse zastojn.

Žur ni bil slab je blo pa tako, da so bli večino avstrijski in italjanski motoristi. Men osebno je blo fino, ker vse te fante poznam  .)

Kolk sem pa letos z njimi govorila pa pravijo, da bo letos isto.

info.:040 574 431

:oops: javascript:emoticon(':oops:')

smilie EJ pa kje majo ta zbor ,a tam ko pred leti v Vipovžah pr gradu??????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: javascript:emoticon(':oops:')

smilie EJ pa kje majo ta zbor ,a tam ko pred leti v Vipovžah pr gradu??????????????

ne, lani je biu tku, :hmm: hmmm, sm puzabla kku se rjače tistm klanci tm guar, na vrh Brd...

kr tistga plca pr gradi jim "mestni" velegospodi ne dajo! pa tku dobr plc je! :yea1: :OK:

letos pride itak drug vikend u oktobri, s prav 08.10.05

bo prou nobl!!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce kdo ve kdaj bo zbor, :? naj pove, ker lani je blo prav fajn :OK: ce tud je bil dež ,pa povhn lacenbergerjev. Zaklucek mora bit in prav je da je v Brdih!!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce kdo ve kdaj bo zbor, :?  naj pove, ker lani je blo prav fajn :OK:  ce tud je bil dež ,pa povhn lacenbergerjev. Zaklucek mora bit in prav je da je v Brdih!!!! :rolleyes:

:slap:

Lejga jalovc, a si ti skoz tak kot si na uni sliki v profilu :?

@inge- letos pride itak drug vikend u oktobri, s prav 08.10.05

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tak je sred dneva, ko je u najboljši formi.  .)  .) Zjutrej pa zvečer je povsem drgač.  :slap:

A še slabš, al bolš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Lejga jalovc, a si ti skoz tak kot si na uni sliki v profilu  :?

@inge-  letos pride itak drug vikend u oktobri, s prav 08.10.05

a si nor, :slap: to je bla novoletna zurka motosveta pa sem bil majckn zjeb.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je lahko še slabš? :OK:  :OK:  :OK:

stari najbol da prides v ratece pa bova kaj spila zjutraj pa ogledalce pa da vidva kdo je bol spocit !!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem gre se za brda ne pa za moj izgled :? ze tko imam probleme z zensko druzbo ce bodo zvedle za to sliko bo pa se huj!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!