Skoči na vsebino

streetfighter predelava ?


uzzy

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

no tko, če se še gdo navdušuje za streetfighterji ali, če ga mogoče gdo ima oz. ga načrtuje nardit kar z slikco in z mnenji na dan!!

tole sem našel zelo lepega na netu!

post-4-1091704864.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole je moj zacel nastajat. Kupil sem FZR 1000, 12 let staro, na jesen, pobral dol vso originalno plastiko, snel masino in jo dal razdret in naredit generalno, zamenjal sem vse dele, ki jih je nacel zob casa. Potem sem pa zacel kose ki sem jih imel moznost dobiti gor sraufat. Nisem je se uspel pobarvat, bom pa to naredil letos pozimi, da jo osvezim. Moram samo povdarit, da sem sel striktno v extreme low budget projekt. Sedaj sem pa namontiral raje original balanco nazaj, ker ta dopusca hitrejso voznjo. Motor z vsemi dodatnimi deli in generalno me je stal malce preko 1.000.000,00 sit

post-4-1091707208.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem našel zelo lepega na netu!

:o

Vsake oči majo svojga malarja, res. No, men se zdi tole grdo k' svina ! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem si kaj, ampak meni se tele dvignjene riti zdijo nekaj najgršega kar lahko narediš na motorju ... a sem čuden ... :wacko: :hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem si kaj, ampak meni se tele dvignjene riti zdijo nekaj najgršega kar lahko narediš na motorju ... a sem čuden ... :wacko: :hmm: B)

Ne nisi cuden, si pa z drugacnim pogledom na motorje... Konec koncev je tudi meni multistrada prekleto grda... zato je pac ne bi imel... Et Vica Versa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem si kaj, ampak meni se tele dvignjene riti zdijo nekaj najgršega kar lahko narediš na motorju ... a sem čuden ...

To je moda, zapis nekega casa :hmm: ...to je kot s frizurami, enkrat so dol, drugic gor...ja pa sej smo za nekatere res morda cudni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisi cuden, si pa z drugacnim pogledom na motorje... Konec koncev je tudi meni multistrada prekleto grda... zato je pac ne bi imel... Et Vica Versa.

že res ... ampak MTS je tovarniško grda, nekateri pa motorje kar sami in za svoj denar pogršujejo :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni full lepa predelava- to je nova turbo hayabusa od ghost riderja. naj bi imela 499 KM na kolesu, od 0-300 km/h naj bi imela 9.1 sekundo, zadnja prestava pa naj bi bila daljša za 15% od originalne, tako da si o končni hitrosti lahko samo zamislimo... :yea2: :afro1:

post-4-1091723681.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je predelana hayabusa od ghost riderja v drugem delu filma, za malenkdst mogoče slabša od prejšnje, ima pa vseeno 499 KM :kva2:

post-4-1091724074.jpg

Popravljeno . Popravil [SLO]Gobec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!