Skoči na vsebino

GROBNIK 29.09.2005


ducati

Priporočene objave

Ravno govoril z g. Janezom in je zadeva sledeča:

Cena v predplačilu 12.000 SIT, na dirkališču pa 75€ v protivrednosti (po današnjem tečaju NLB je to cca 18.000 SIT)

Predplačila so možna še do konca tedna v Celju. Ker nas je precej ki imamo bližje ljubljano je potem ko sem mal pojamral, da ja daleč v Celje denar nosit, nakazat se pa ne da, g. Janez uredil da lahko prijavo in denar oddamo jutri (čet. 22.) v Ljubljani. Interesenti mi na PM pošljite svoje gsm št. in napišite kdaj vam najbolj ustreza, pa se bom jaz dogovoril kje in kdaj, pa vam sporočim.

Vprašal sem tut kako je s predplačili v primeru slabega vremena in sicer: Če bo v četrtek deževalo (na Grobniku, ne pri nas .) ), potem organizator dobi drug termin in naše predprijave veljajo za takrat, tako da se riziko res zmanjša :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polna cena 18.000 sit :hmm:

upam da bo vsaj še eno reševalno vozilo najeto ob pisti da ne bomo spet čakali :unsure:

no ja, upajmo da sploh nesreč ne bo :OK:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viš to je pa to k si javna oseba pa te usi poznajo

Ehehehe... sem najprej mislil, da je ex-SuzukiGSX, pa vidim, da ima premladi datum in napačen motor... :D

Bojč: Saj drugače je bila šala ekstra dobra... :OK: Tko da ni nobene zamere.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  :eek:  :eek:

A jaz tebe poznam, da se ti lahko kar tako šališ z mano?!  :eek:

:P

Pa recimo da sm imel že to čast, da sem te spoznal.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa recimo da sm imel že to čast, da sem te spoznal.

Res? Pismo... nič ne vem o tem... :hmm:

No ja, pa naslednjič :beer2: ... samo povej, da si to ti... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? Pismo... nič ne vem o tem...  :hmm:

No ja, pa naslednjič  :beer2: ... samo povej, da si to ti...  .)

Ne povedat... te bo namlato :grrr .)

Jaz bi tudi... pa ne morem... pa vam zato vsem privoščim veselje na pisti in nič nezgod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne povedat... te bo namlato :grrr .)

Ne bo me ne k sm večji od njega!! :grim :grim

Upssssssss.....jebemu vraga.....strup je u majhnih flajškah!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Nehajmo smetiti po temi... :blush: Noben ne bo nobenga mlatu, samo tišal bomo... :yea2:

Torej: kdo pride vse 29.9. dol?! Mislim, kdo je že vplačal...

Jaz že dvigujem roko.. pa vem, da bosta Maxxxo in Cagiva tudi dvignila roke... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joe1, če primerjaš s 27.4 letos (v organizaciji Čarmana) ko je bilo za 15.000 v predplačilu (polna 20 ali 22 jurjev, ne vem več točno) vključeno cel dan preganjanja po pisti, malica, dirka (transponderji vključeni), se mi zdi da tudi 2 reševalni vozili (ni čakanja) pa še kaj sem najbrž pozabil (super organizacija všteta) se pravi dogodek za folk, se mi zdi tole bolj skomercializirano vse skup.

Sej ok, važn da vsaj neki dogaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 000 :eek:  :eek:  :eek:    je pa mal prehuda

pa toliko ne kosta ne panonia ne hungaro ne brno

Res je kr huda cena.Za primerjavo,hungaroring stane za cel dan 10.000 sit(4 izhodi na pisto po 20min in 1ura40min skupaj v času kosila).Za ceno 20.000 sit dobimo poleg naštetega še 2 uri nočne vožnje(od 18h-20h).

Je pa res da so potni stroški mal večji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: kdo pride vse 29.9. dol?! Mislim, kdo je že vplačal...

Jaz že dvigujem roko.. pa vem, da bosta Maxxxo in Cagiva tudi dvignila roke... ;)

Pridem :yes:

18.000 je res dost.. 12.000 v predplačilu pa.. kaj jst vem.. recmo da je ok :hmm:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jz grem sigurno :grim ...že zdej sem ves naspidiran :kva2: ...pa tud 12k v predplačilu se mi zdi kar v redu cena .) ...poštena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, bladzo bi rekel: ko pridemo dol, pa v smrt! :P

Skratka: bomo kakšen krog skupaj odfurali... da se malo naučimo en od drugega... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že vsi plačal v "predplačilnem" roku? Pa ne vem... očitno bom 6k vrgu za zavarovanje dežja. Kva pa je to dons... za 200km bencina v motorju... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, bladzo bi rekel: ko pridemo dol, pa v smrt!  :P

Skratka: bomo kakšen krog skupaj odfurali... da se malo naučimo en od drugega... ;)

se prav bomo 4 v koloni vozil...jz,ti,maximum pa ghostRR :D ...pa vsi mamo cajt tm nek blizu :OK: ....

"divja četverica"... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!