Skoči na vsebino

GROBNIK 29.09.2005


ducati

Priporočene objave

Ej hitr gledat live sliko! En motor je tm - Ziher Gregs? :eek:

žal se update dela na 10 minut in 1 sekundo... če ga bo ujelo?

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal se update dela na 10 minut in 1 sekundo... če ga bo ujelo?

Pol pa vsi sliko gledat vsakih 10 minut in 1 sekundo za vsak slučaj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V desetih minutah pa tudi jaz pridem okol z mojim Explorerjem, bp :devil: v vsakih razmerah (pol metra sneg ap aitak ni nikol na grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V desetih minutah pa tudi jaz pridem okol z mojim Explorerjem, bp :devil:  v vsakih razmerah (pol metra sneg ap aitak ni nikol na grobniku

Kokr je bil vreme letos ga bo ziher en meter pa bomo rabl preko 20 minut na krog (s skirco seveda)... .)

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo glih dobr sem z Grobnika :)

...kaj nj rečem,nisem vedu da se da tud po mokrem tko hiter vozt :OK: :OK: ...

...od začetka še ni padalo vendar je steza bla na pol mokra,ampak sem vseen popravu čas iz pred enga meseca ko sem vozil po suhem :yea1: ...

...no potem popoldne je pa kr mal bl začelo padat ampak eni se ne damo!! :grrr ...glih tko smo vozil,lepo konstantno z mal rezerve in je šlo...sam psihično moraš odtsranit to "oviro"-dež :grim

Na koncu je bla še dirka kjer nas je štartalo mislim,da 12 :hmm: ....no ja na koncu sem bil neuradno 7 al 8 ne vem točno :) ...

slikce pa baje še pridejo,jz jih nimam .)

tko da končni vtis je tak,da dež niti ni ovira razen tega da si ves moker :wacko: :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kađiva djau ''zastojn pa že nismo dol hodil'' pa je šu v nevihti na pisto :D

ma dobr je blo,res precej mokro ampak...že swabi je blo.tud padec je bil samo en ali dva,presenetljivo malo glede na to da je bla proga skoz mokra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo glih dobr sem z Grobnika :)

...kaj nj rečem,nisem vedu da se da tud po mokrem tko hiter vozt :OK:  :OK: ...

...od začetka še ni padalo vendar je steza bla na pol mokra,ampak sem vseen popravu čas iz pred enga meseca ko sem vozil po suhem :yea1: ...

...no potem popoldne je pa kr mal bl začelo padat ampak eni se ne damo!! :grrr ...glih tko smo vozil,lepo konstantno z mal rezerve in je šlo...sam psihično moraš odtsranit to "oviro"-dež :grim

Na koncu je bla še dirka kjer nas je štartalo mislim,da 12 :hmm:  ....no ja na koncu sem bil neuradno 7 al 8 ne vem točno :) ...

slikce pa baje še pridejo,jz jih nimam .)

tko da končni vtis je tak,da dež niti ni ovira razen tega da si ves moker :wacko:  :)

lp cagiva B)

No, čestitke vsem dežnim dirkačem!

Na Grobniku je itaq tko, da mora res že fajn padat dež, da dirkanje po stezi postane nevarno za kak padec. Ker asfalt dol je še zmer tko dober, da če je steza namočena oz. enakomerno mokra, ko se dež s steze lahko odvaja, je taka vožnja še vedno prijetna in brez večjih skrbi za zdrs. Seveda, pretiravat pa se vseeno ne sme.

Sam se spomnem ene dirke Jerman-Gorec za AA v 125gp. Steza mokra oz. namočena, ta dva pa s slajkami na polno.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobniku je itaq tko, da mora res že fajn padat dež...

je kr fajn scalo :grim peco,maximum,gregs-fotkeeee :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol so čevapi u vodi plaval? :hmm:

So se majstri s pleskavicami znajdl in postavl žar pod marelo :OK:

Pista je bla pa kar konkretno mokra in morem rečt, da se z juretom ne strinjam... navadne gume (208rr) se v takem vremenu kot je blo danes sploh ne segrejejo.., tako da je po pisti vseeno nekoliko drselo :whistle: Smo pa nekoga z r6 in deznimi gumami v kar fajn nalivu naštopali okoli 1:45 :worship: - se pravi se da, s pravimi gumami (si preprican da sta v 125gp vozila v dezju s slajkami in ne z deznimi? .) )

Vsekakor zanimiva izkušnja danes... še vedno pa mam grobnik rajši v bolj suhih okoliščinah B)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sva pa takole z Maxxximumom potovala dol... (Nagradno vprašanje: kdor ugotovi, kaj Maxxxotu piše na majici, dobi zastonj trepljaj po ramenih)... :lol1:

post-53-1128032441_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!