Skoči na vsebino

20. Motohappening - Grobnik


decaf

Priporočene objave

Poterjen je datum za 20. Motohappening od 22. - 23. oktobra 2005! Urnik je tudi že objavljen na njihovi strani!

Kdo gre?? Jaz upam, da tokrat uspema priti! :OK:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pozno, upam da ne bo že snega takrat :D

jaz sem dol, razen v primeru višje sile.

Kdo kaj več ve o Motohappening Cup-u?

se pravi 4 dirke ki štejejo za cup, naj bi pa bil še en cup (vse to v organizaciji Đure), kjer štejejo motohappeningi in pa še (se mi zdi da 2) dirki na eni drugi HR pisti.

na začetku leta sem nekaj prebral o tem (motopuls se mi zdi), na pokalih piše, nič pa ne vem o sistemu točkovanja in pa tudi kasneje nisem 0 več zasledil o tem :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoleta, hvala

samo ne vem kako čudno točkovanje je to :S

za Krešimirja sem pa mislil da je pred mano.

edited: točkovanje je najbrž tako kot za SLO državno prvenstvo v CHD

se pravi 10, 6, itd.

Pol mi je logično od kje men 16 točk ;)

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoleta, se poznava? lohk tud na PM

drgač pa kar se timske tiče, ne vem, niti nimam še enega šoferja, niti veselja, niti potrebe za to. Zaenkrat.

drugač pa na pisti se zmer potrudm, sam če vidm da ne gre pač ne rinem v smrt ;) (tko se tolažm za una 2. mesta :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem te zato ker tud jaz iščem sovoznika za zadnji heppening. Teemska dirka pa je predvsem zabava dobra zabava pa še pokal dobiš če si dobr. Poznava ???? Najbrž se vsaj na pisti sva se videla velikokrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: jest sem mislu da se poznava zato k si moje ime napisu. Sem se zdele spomnu da smo v motopulsu vsi...

se posipam s pepelom

hmm, sem si prebral pravilnik, sam ne razumem, ti imaš 1000 serija, jaz 600 serija, to ne gre skup (kako bi naju razvrstili?). Pa tud probleme bi imel z gumami, ker v nedeljo moram vozit na čimboljših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud zadnjo dirko sem vozil z partnerjem ki je imel 600. Pri teamskih dirkah je važno samo serija in no limit kubiki nimajo veze. Je pa 28 krogov vsak pol tako da gume ostanjeo saj meni so zadnjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, do kdaj moraš vedt če bom vozil? Po pravic povedan, mika me zelo, vendar to pomeni še en dan treninga (soboto)

kolk je pa cena za timsko dirko?

am, pa nenazadnje, kakšen je tvoj čas na grobniku?

sem malo pregledal rezultate od prejšnjih, pa je za kak dober rezultat bolj malo šans. Sem rahlo hendikepiran z 600 ccm.

drugače pa dirka ni zabava, dirka je matranje in švicanje... in obožujem to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je 100 kun če se ne motim.Moj cajt se vrti okoli 1.40 in če bi skočila skupaj ja imela bi šanse za 2 mesto. Vedel bi pa rad čim prej ker sem ziheraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa v primeru dežja? nameravaš vseeno vozit?

tkole je, načeloma sem za, boš v bližnji prihodnosti kaj na grobniku, da bi se vse še točno dogovorila (nimam pojma kako timska zgleda - leteči štart, menjave pa to)

recimo 29.09 ko bo nekaj organiziranega na grobniku?

na katerem mestu si bil pa na prejšnjem happeningu?

to, da mimo albrehta ne bo šlo mi je pa čist jasno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa na pisti se zmer potrudm, sam če vidm da ne gre pač ne rinem v smrt ;)

Ti rineš v smrt vsak dan ko greš na šiht in iz njega pa ponavad tud zmeraj ko se vračaš iz dirke ali pa odhajaš nanjo. Če dobro premislim varno voziš le kadar gremo na Kolpo ali v Portorož in voziš za mano.

Samo v vednost :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti rineš v smrt vsak dan ko greš na šiht in iz njega pa ponavad tud zmeraj ko se vračaš iz dirke ali pa odhajaš nanjo. Če dobro premislim varno voziš le kadar gremo na Kolpo ali v Portorož in voziš za mano.

Samo v vednost  :blush:

a tud ti že en teden nisi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa v primeru dežja? nameravaš vseeno vozit?

tkole je, načeloma sem za, boš v bližnji prihodnosti kaj na grobniku, da bi se vse še točno dogovorila (nimam pojma kako timska zgleda - leteči štart, menjave pa to)

recimo 29.09 ko bo nekaj organiziranega na grobniku?

na katerem mestu si bil pa na prejšnjem happeningu?

to, da mimo albrehta ne bo šlo mi je pa čist jasno :D

Dež ja no bi se dogovrila meni kar paše mokra steza.Na Grobniku sem naslednji teden petek sobota pa se lahko vidiva kot sem ti povedal je timska derka užitek z veliko adrenalina. Zadnjič sem bil na 3 mestu vedar je bila to moja prva dirka spljoh.Mimo Albrehta bo pa tud še šlo ko bova imela oba serijski motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež ja no bi se dogovrila meni kar paše mokra steza.Na Grobniku sem naslednji teden petek sobota pa se lahko vidiva kot sem ti povedal je timska derka užitek z veliko adrenalina. Zadnjič sem bil na 3 mestu vedar je bila to moja prva dirka spljoh.Mimo Albrehta bo pa tud še šlo ko bova imela oba serijski motor.

Jura racing, če se ne motim. Bom probal kaj pridet dol, najbrž v soboto ali petek popoldne.

Čestitam za dobro uvrstitev :OK:

Hehe, sej je skor serijski ;)

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jura racing, če se ne motim. Bom probal kaj pridet dol, najbrž v soboto ali petek popoldne.

Čestitam za dobro uvrstitev  :OK:

Hehe, sej je skor serijski ;)

Kdo je skor serijski ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lokalni napovedovalci pravijo drugače za nedeljo...

Edited: me je že maxxximum prehitel s HR prognozo...

@duhec: ker sem bil v nedeljo malo neroden mam levo roko v šivih, tko da danes sploh ni šlo, sam u nedeljo bo pa moglo it ;)

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!