Skoči na vsebino

20. Motohappening - Grobnik


decaf

Priporočene objave

Halo kva je zdej kdo gre in kdo je obupal ???? Menda bo vreme zanič bo pa zato za jest in za pit več časa ponavadi ga ni nič. Ajde me zanima res kdo pride. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo bom jaz dol s kombijem 100%

v soboto pa pridem najbrž prijavit se in pa mal prečekirat. Sicer se tokrat najbrž neb rabu že v soboto prijavljat ker zaradi slabega vremena ne bo gužve pa vendar...

seee yaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Misty, mi bomo dol že v soboto zjutraj. Moj telefon najdeš v profilu. Pa kej poklič.Kdaj je tvoja dirka na sporedu?

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole, prvo poročilo iz fronte :D

sem se šel dol prijavit pa pol ostal do 3h vmes pa spoznal še nekaj motosvetovcev :OK:

pista je bila zjutraj še mokra a se je popoldne posušila, kako se nebi če je pa dol folka kot da smo sredi sezone. :OK:

še ameri iz aviana so tam

za nedeljo (ko je ponavadi še vse frej) je bila 1. grupa že zasedena, tko da sem se potem prijavu v 2. :blink: a folk nima pametnejšega dela zdele kot pa dol viset :P :D

Sicer pa je bil danes en čuden dan, tolk prekinitev in zaprte piste, rešilca na stezi in pa tistga terenca s prikolco do sedaj še nisem videl.

BiziXXX je rekel da je delal po 3 kroge, pol pa rdeča zastava. in spet. in spet.

škoda da sem moral tako hitro nazaj v SLO ker je moj kombi prišel :OK: in pa da sem do konca zrihtal motor (original plastike & stuff nazaj gor)

zvečer še šive ven iz roke poberem :angry2: jutri pa :naughty:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je bil danes en čuden dan, tolk prekinitev in zaprte piste, rešilca na stezi in pa tistga terenca s prikolco do sedaj še nisem videl.

BiziXXX je rekel da je delal po 3 kroge, pol pa rdeča zastava. in spet. in spet.

Upam da ni blo kaj hujšega :? ...ali pa kdo od znancev :( kolega se mi ne javlja....

Držim pesti za jutrišnji dan.....da bo vse teklo kot je treba :) pa bo OK.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ni blo kaj hujšega :? ...ali pa kdo od znancev :( kolega se mi ne javlja....

Držim pesti za jutrišnji dan.....da bo vse teklo kot je treba :) pa bo OK.

kakor sem slišal, v glavnem italijani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, dones blo noro, jose, roka je zdržala ;)

sploh ne vem kaj bi napisal ker sem tooooolk sf.ukan da ni res

ok, bistvo, na cilj prišel kot 4. v svoji klasi, na koncu sta me prehiteli tudi Urška in Tina. Kapo dol. Še posebej Urška je bila brezkompromisna pri svoji liniji tako da na zaviranjih nisem imel šans.

Žal sem v 7. krogu naredil grdo napako v luknji, cca 5 motorjev (lahko da tud kakšen več, manj ziher ne) na kupu, pred desnim ovinkom sem hotel na zaviranju prehitet enega pred sabo in sem na izhodu iz levega močno stiskal gas, zadnja guma je rahlo drsela, potem sem motor zravnal in me je samo "izstrelilo". Na zaviranju v desni ovinek sem potem imel par km/h preveč not in ni zneslo, tako da sem odpeljal naravnost v travo (bojč, nism padu :P). Šele potem sem izvedel da je takrat eden zaradi mene zapeljal v travo (panika je bila ker sem sekal idealno linijo) :(

dobro v vsem tem je, da sem v 8. krogu postavil svoj rekord (ko sem lovil vse ostale) 1:40:900 čeprav je ostal grenak priokus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty BRAVO morma priznat da je čas HUD letiš kot gluha svinja tko temu pravimo mi. Lep vikend za nas ker smo vsi domov peljali cele kosti ja pa tudi nekaj pokalov.Lepo da sva se spoznala ,žal pa mi je za tvojo napako saj sem bil prepričan da boš osvojil prvenstvo v svoji konkurenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo kolega misty,...čestitke :OK: :OK: :beer2:

zlo zlo dobr cajt :worship: :worship:

ja tud mene zanima ker si bil skupno na koncu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

ja tale vikend na Grobniku je bil pa res super. Ne glede na to da je bilo vreme slabo, pa da je na momente tud malce padal dež, se je dalo kar fajn vozit. Jasno, v soboto in nedeljo smo navijali za naše dečke Nikoleto&co in Misty-a, vožnje so bile :worship: :worship:

Sezone motohappeningov je konec, skupni rezultati sezone pa bodo vidni na strani www.motohappening.com nekje v tem tednu. Tako je bilo obljubljeno.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

ja tale vikend na Grobniku je bil pa res super. Ne glede na to da je bilo vreme slabo, pa da je na momente tud malce padal dež, se je dalo kar fajn vozit. Jasno, v soboto in nedeljo smo navijali za naše dečke Nikoleto&co in Misty-a, vožnje so bile  :worship:  :worship:

Sezone motohappeningov je konec, skupni rezultati sezone pa bodo vidni na strani www.motohappening.com nekje v tem tednu. Tako je bilo obljubljeno.

Lp, Bizi

Bizixxx zakva se pa nisi nič uglasu ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!