Skoči na vsebino

VALENTINO ROSSI na MOMI 2005


abn

Priporočene objave

:hooray: Prireditev je v Pesaru/Italija približno 500 km iz Kopra. Nastopa večina voznikov

iz GP v vseh klasah, SM svetovnega nivoja, minimoto, kart, rally in po novem tudi F1. Praktično vsi ki kaj pomenijo v bencinskem športu. Vozniki se pomerijo v različnih kategorijah. Tako je npr. lani v rally dvoboju Mcrea/Capirossi zmagal slednji, v Supermotardu pa Rossi ni videl stopničk. Vsekakor so vožnje na limitu možnega. Podobnega showa v Europi ni.

Iz SLO bo najverjetneje organiziran avtobusni prevoz. :drunk:

Njihov link:

MOMI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

MARKO ŠKARJA IN BENO ŠTERN NA CHAMPIONSHOW-U 2005

POTRJEN NASTOP NA PRIREDITVI CHAMPIONSHOW 12/13.11.2005 V CAMPANARI(PESARO).

VOZILA BOSTA V DRUŽBI VOZNIKOV IZ GP (125,250,GP) KOT KAŽE BOSTA EDINA VOZNIKA

IZ KATEGORIJE SUPERMOTO....ZAŽELJEN VELIK OBISK ZVESTIH NAVIJAČEV OZIROMA LJUBITELJEV

BENZINSKIH ŠPORTOV.

- Rubens Xaus

- Gianluigi Scalvini

- Cristiano Migliorati

- Anthony West

- Andrea Dovizioso

- Toni Elias

- Marco Melandri

- Alvaro Bautista

- Simone Corsi

- Mika Kallio

- Julian Simon

- Marco Simoncelli

- Fabrizio Lai

-Gino Borsoi

- Mattia Pasini

- Casey Stoner

- Chris Vermeulen

SPISEK ŠE NI DEFINITIVEN PRIČAKUJE SE TUDI V.ROSSI TER CAPIROSSI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom potrudila dokumentirat vse zanimivosti :grim, tudi iz ozadja oz. paddocka, kakega boxa... :kva2: :P :yea2: Komaj čakam odhod... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stern startal z 2.mesta in povedel, v 3. krogu padel,obdrzal na tretjem mestu,pred njim je bil dovizioso drugi.rossi supermota ni startal,ker se je ustrasu slovencev :D skarja je mel smolo na drsecem asfaltu in padu

ob 4h je se ena dirka,boste obvesceni .)

neki fotk:

post-1275-1131802326_thumb.jpg

post-1275-1131802549_thumb.jpg

post-1275-1131802599_thumb.jpg

post-1275-1131802619_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke obema našima :OK: :OK: So mogoče že kakšni končni rezultati?

Yes... V drugi dirki oba RASTURALA, Štern na stopničkah!

ČESTITKE!

Novica, rezultati, galerija fotk...: http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2303

Popravljeno . Popravil Noise
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa-veste kuko so taljani ubrisani na rossija :eek: vsaka tretja beseda rossi,avti pa motorji po mestu polimani 46,se cestninska postaja ma st. 46 nalimano gor... in k se z imprezo pripelje v bokse,vse babe tja AAAAAA,vrescijo da je kej :D se dobr,da je rossi samo en,nas pa se toliko :P

ob 9h je izbor miss motoshowa,aaaaaa :photo: motosvet bo kmalu bogatejsi za eno hot galerijo :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa-veste kuko so taljani ubrisani na rossija :eek: vsaka tretja beseda rossi,avti pa motorji po mestu polimani 46,se cestninska postaja ma st. 46 nalimano gor... in k se z imprezo pripelje v bokse,vse babe tja AAAAAA,vrescijo da je kej :D se dobr,da je rossi samo en,nas pa se toliko :P

ob 9h je izbor miss motoshowa,aaaaaa :photo: motosvet bo kmalu bogatejsi za eno hot galerijo :wub:

Muhuhahahahaa.... MUCHO FOTK pričakujemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skarja dons starta 4.,stern pa 8. .) prvo startno mesto ma rubens xaus,spodej na sliki.norc :eek:

smo na vezi

post-1275-1131880366_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tle gledam rezultate pa mi neki u lajšto ne gre:

1. Scalvini/25/22/47

2. Rubens/15/22/40

3. Stern/20/20/40

4. Ottl/18/15/33

5. Kallio/14/16/30

6. Bastianini/16/13/29

7. Dovizioso/22/5/27

Scalvini: 25 + 22 = 47 To je OK

Rubens: 15+22 = 40 Tle mi izračun ne dela, saj po mojih podatkih pride seštevk 37

Štern: 20+20 = 40 OK

Ottl: 18+15=33 OK

Kallio: 14+16 = 30

ITD....

Kaj je s tem Rubensom? A neb mogu Štern po tej logiki 2. bit? A sm kej spregledu? Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rubens: 15+22 = 40 Tle mi izračun ne dela, saj po mojih podatkih pride seštevk 37

sm se zatipkal,se oproščam-se mi je zlo mudilo,se zgodi.v drugi vožnji je xaus zmagal in dobil 25 točk,tko da skupna razvrstitev štima.

uradnih rezultatov nedelje nisem čakal,ker smo bli že tko pozni,ampak se mi zdi da bi mogel bit škarja skupno okol 7.mesta,štern pa 10. samo informativno,bom jutr več napisal...zdele se samo še v postlo prebrnem :wacko:

mam par zanimivih slik,kljub drenu okol rosija sm ga parkrat kr fino od bliz prtisnu,mam sliko miss motorshowa ,ko je v miniču lezla iz lamborginija :grim ... stay tuned :yes:

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nas ka mamo nase misice ze doma(vritlestipress) :OK: , pa prlep ksno slikco od rossija v akciji ,da nam grejo mal kocine pokonc.... :blink:

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!