Skoči na vsebino

Hayabusa vs. R1


Markofumi

Priporočene objave

Prijatelj je pred kratkim kupil Hayabuso in vsi sedaj govorijo samo še o tem.Vndar sam sem mu povedal, da kljub temu da Hayabusa velja za najbolj brutalen motor je po mojmem mnenju v zaostanku z zmogljivostmi proti novim superšportnikom.

Prvo sem ugotovil, če pogledamo letnike 2005

Hyabusa:215KG 178hp Ogromo KG

R1:175hp 172KG Tako, da mislim, de je to očitna razlika v teži.

Kaj mislite vi?

Hvala za mnenja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje...

Za na pisto lahko zraven še 125 ccm motor daš... Pa bo možno da bo hitrejši... Čeprav malo, ampak bo pa možno :)

Vedno bo vse odvisno od voznika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am rad bi le kako strkovovno mnenje kateri motocikl je bolj zmoglijv?

Zmogljiva sta natanko tolk, kot piše. na neskončni ravnini bi verjetno zmagala hayabusa, na Grobniku R1, na lj. obvoznici bi bilo morda neodločeno... vse je odvisno od voznika, menjalnika, mašine, gum, avspuhov ...

aja, na Kačjih ridah pa oba nažge kak KTM supermoto z 640 mašino ...

Vedno bo vse odvisno od voznika...

Čisto vse pa ne ...

matr, Capiloris raztura ... nahitrejši krog proge :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo gledo dans eurosport ob 15:00, ko je bla endurance tekma? Enga je na ciljni ravnini tk ubrisalo, ko ga je na zadnjo dvignalo :slap: Še nisem videl kaj takega.

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo gledo dans eurosport ob 15:00, ko je bla endurance tekma? Enga je na ciljni ravnini tk ubrisalo, ko ga je na zadnjo dvignalo  :slap: Še nisem videl kaj takega.

baje da je hotu pomahat nazaj ker je vodu pa je nekak zavrtu rocico

idiot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, en odgovor narobe napišem (sem, namest v temo motoGP), pa se že debata tukaj razvija ... čeprav je tema primerjava hayabuze in er1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hayabusa proti R1 je isto kot kak mercedes C AMG proti ferrariju. enako konjev pa čisto druga konstrukcija, močni tank proti močni okretni zveri. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heja

Bil sem na drag race-u (utrki ubrzavanja) v Koprivnici. Zmagala Hayabusa pred Suzukijem 2005. R1 mislim, da komej na cetrtem mestu.

Vsi razen Hayabuse so imeli probleme in jih je v vecini primerov dvigovalo na zadnje kolo. Seveda tudi Hayabuso obcasno, vendar so v isti voznji drugi delali se vecje napake. No ena hajabusa pa je bila komej okrog 10tega mesta :)

No, to je samo ena displina izmed moznih

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am rad bi le kako strkovovno mnenje kateri motocikl je bolj zmoglijv?

....brutalna je R1 precej bolj kot hayabusa..... mislim, da je dovolj zgovorn podatek razmerja Kg/KM tko, da.....................lahko konkurira le na avtocesti :D

zgolj moje mnenje............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vozu še nobenega od teh dveh... :blush: Ampka...

Preden primerjate motorja samo po podatkih v prvem postu naj vas spomnem... Motorja nimata identičnega navora... :)

Drugače pa še vedno zagovarjam mojo teorijo da je vse odvisno od voznika. Motorja sta zelo zmogljiva. Tudi busa najbrž ni nek WC v ovinkih :) Tako da je samo vprašanje koliko zmogljivosti motorja bo znal voznik izkoristiti...

Na pistah seveda...

Na cesti bo pa hitrejši tist k več upa... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

´buse z 5" over zadnjimi vilicami ne bos stegnil na nobeni 1/4 mile dirki. :naughty:

BTW: kaj dela ta tema v kategoriji sportni motociklizem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!