Skoči na vsebino

Kdaj ste nazadnje padli/trčili?


SiR

  

150 članov je glasovalo

  1. 1.

    • nedavno (nekaj dni ali tednov nazaj)
      24
    • ne tako nedavno, a vendar v aktualni sezoni
      35
    • v prej?nji sezoni
      17
    • pred letom ali dvema
      12
    • pred tremi leti ali ?e dlje nazaj
      31
    • ?e nikoli nisem padel/tr?il...
      24
    • ne motoriram, a vseeno glasujem :P
      1
    • ne povem
      6


Priporočene objave

prejsn tedn sm krstu... na sreco sam z razbito sipco od zmigouca (i'm lucky ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Veste kaj so Laure ? :hmm:

Pred nekaj tedni smo imel vstrajnostno dirko z Laurami (jermenarji)(organizator MK Kamnik), tako , da sem tam kar dobr odletu , enkrat direkt na balanco v reber . Auuuuaaa :D :blink:

:? Veste kaj so Laure ? :hmm:

Pred nekaj tedni smo imel vstrajnostno dirko z Laurami (jermenarji)(organizator MK Kamnik), tako , da sem tam kar dobr odletu , enkrat direkt na balanco v reber . Auuuuaaa :D :blink:

:worship: S tavelkmu pa hvala bogu še ne :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trčil še nikoli, padel pa 2x s prejšnjim motorjem, vendar nič resnega (pri majhni hitrosti >20km/h). ENkrat pa letos skoraj trčil na trojanah v mariborčana, ki ni znal pravočasno zaviti levo v križišču ampak je na izhodu križišča bremzal in zavil. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič in do sedaj zadnjič (z motorjem) pred 9. leti pri 15/h na pesku. Pa še kako leto prej na mestu- hlačnica zataknjena za tačko.

Kar sem se pa z mopedom valjal..... pa raje ne povem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bravo Kondor!

Jaz sem se zložil letos maja v Grčiji, ko sem v ovinku prehitro spustil sklopko,

ko sem menjal iz druge v prvo pri 25 km/h, z bejbo na zadnjem sedežu.

Bil je moker asfalt. Nama ni bilo nič, motor pa je dobil nekaj prask na plastiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Res da imam V-stroma šele eno sezono :) do sedaj se mi ni še nič zgodilo in upam da se mi tudi ne bo :worship: O:-) Nekajkrat sm bil že v tisti kritični situaciji, da bom letel ven iz ovinka ali pa da je kakšen avto zapeljal na pot in sem moral hitro ustavit ali celo izogniti :BUA: Jaz v zeleno, ki se je ravnokar odprla avto pa še kr v rdečo tako da sm se skoraj na nos postavil in na hitro odvil drugače bi kr fajn bolelo... joj kok sm ga prekleu :angry2: :slap:

Drugače pa sem enkrat padel s skuterjem seveda samo zaradi nastopaštva drugi gledajo ti nastopaš in BAM poči!

Pripeljem se okoli 60 km\h z Gilerro runner 50 in zabremzam tako, da mi zadnja guma zablokira motor postavim počes in se počes peljem in nato je zadnja guma že skoraj 90 stopin na smer vožnje in prekucne me kajti dobila je oprijem in sem se povaljal po tleh motor je bil malo opraskan jaz pa samo žalosten. :slap: Od takrat naprej sem bil mnogo bolj pazljiv :)

APN 6 in avtomatiki pa so bili redno v garaži, kjer smo jih sami šraufal ker je blo vse polomljeno. Samo da smo mi celi je važno :yea1: :worship:

P.S.: Izpit za motor imam že od 14 leta še prej sem se pa brez ispita vozil za močnejše motorje sem delal pri 18 izpit sedaj sem pa 20 in že se srečno vozim samo po Sloveniji kajti izpit za neomejeno dobim šele to sezono :eek: :) O:-)

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri dni nazaj. :angry2: Po klancu sem se počas spuščal,cesta je bila zasnežena.Pa mi zablokira prvi bicikel,oddrsim v cel sneg ob cesti,pol pa obrat in tresk na desno ramo.Pol pa po hrbtu še kakih 5metrov.Rezultat:motor cel,rama mal boleča.Takole na koncu mislim da bi dobil za slog eno 8.za daljavo pa 6. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, .... nikoli! :blush:

Pa čeprav motoriram z "taresnimi" motorji od 18. leta. :huh:

...naj tako tudi ostane...

...in pri VSEH vas tudi...

edit;

je pa bilo že ene 50x, za pi**kino dl**co blizu. :naughty:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z rs-ko pred kšnmu mescam(predolg sm se u zimo vozu) na ledu pa na pesk.

Poškodbe:Z mano nč, moped pa....(na pesk prletu)plastike pa kšne tačke pa to(tačke že na šraubštok poglihane(prijemač a koko se že reče)

lp :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!