Skoči na vsebino

Organizacija moto dirk v Slovenjiji-kam??


Profi

Priporočene objave

V SREDO OB PETIH SESTANK NA AMZS - NE POZABT  :)

VELJA ZA STARO, MLADO, MOČNO IN BETEŽNO DELEGACIJO DIRKAČEV SM; MM; TOMOS IN SKUTER  :P

A to velja samo za letošnje tekmovalce ali tudi za tiste ki se bodo pridružili naslednje leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to velja samo za letošnje tekmovalce ali tudi za tiste ki se bodo pridružili naslednje leto?

Komot pridete tudi tisti, ki mislite dirkat drugo leto, več nas bo, več bo predlogov, boljše bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidmo ju3 :OK:

sicer bom mal zamudu, sam upam da me ne bote postran gledal če bom sred sestanka notr upadu, ker ju3 nej bi mel popoldne šolo, pa bom že tko al tko mogu zadne 2 ure izostat od pouka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sestank, neki smo se zmenil, neki ne, sam tanajglasnejših pa ni blo :hmm:

PS: Zarad nekaterih, ki so popluval organizacijo AMD Sitar (ravno teh NI bilo danes na sestanku), smo izgubili vsaj eno dirko in enega organizatorja: kakor so povedali v komisiji, se je g. Sitar umaknil z naših dirk kot organizator dirk SM, MM in Skuter. Škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sestank, neki smo se zmenil, neki ne, sam tanajglasnejših pa ni blo  :hmm:

PS: Zarad nekaterih, ki so popluval organizacijo AMD Sitar (ravno teh NI bilo danes na sestanku), smo izgubili vsaj eno dirko in enega organizatorja: kakor so povedali v komisiji, se je g. Sitar umaknil z naših dirk kot organizator dirk SM, MM in Skuter. Škoda.

Menim, da to, da je nekdo malce pokritiziral, ne more biti razlog, da bi odpovedali dirko. So pa morda to lahko uporabili kot izgovor - tako se izognejo razlaganju, zakaj dirke zares ne bo, pa še "kaznujejo" tiste, ki so kritizirali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi skor reku, da je to res... Me pa čudi, da se predlagatelji pripomb niso uspel pojavit na sestanku in zagovarjat svojih stališč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa čudi, da se predlagatelji pripomb niso uspel pojavit na sestanku in zagovarjat svojih stališč...

Sam sem predlagal nekaj teh.

Zveza je jasno povabila tekmovalce ter organizatorje, vsi ostali zunanji pa so bili tudi na nek način povabljebni, jaz konkretno ne, zato me ni bilo.

In že se nerabiš več čudit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si res želel prist, samo zarad delovnih obveznosti nisem upal.res škoda.

no kaj ste se zmenili na koncu?? kake so glavne spremembe? kaj pa koledar dirk?

glede sitarja, je pa pomoje odstopil od dirk tud zarad drugih problemov( tisti ki ste gledali tednik že veste) .) nočem s tem odpret debate, pač moje mnenje in konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoje predloge sem poslal na AMZS, na sestanek pa nisem prišel ker je bil to sestanek dirkačev, vabila nanj pa nisem dobil. Morda bi svojo prisotnost lahko opravičil, tudi brez vabila, saj skrbim in omogočam dirkanje dvema dirkačema, a se spomnim, kako je pred leti Kovič dobil pod nos, da ni dirkač, in torej na sestanku nima kaj iskati.

Kar sem napisal na forumu, je moje mnenje in za njim stojim, ne morem se pretvarjati, da me nekatere stvari ne motijo, če me in to zelo.

Ravno dovolj sem star, da sem v svojem življenju videl propasti že veliko našega motošprta, a to se ni zgodilo zaradi nergačev, kot sem jaz.

Da nebi delal še naprej škode, čeprav to ni bil moj namen, bo tale post v tej temi moj zadnji.

Pa srečno

Brane Lipnik

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profi kot skrbnik in financer mladoletnega voznika si mel drugač vso pravico bit na sestanku. Škoda, mogoče bi še kak drugačen predlog dal, ker smo se itak o različnih stvareh menil, kaj bo pa zdej iz tega se bo pa še videlo, jest verjamem v pozitivo... :OK:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud nism dobu povabila :D

Sam ne se zato v kotu kujat, pa bo vse ok .... ;-)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je bizjak, kva spet češ?

Te izjave,  na takem sestanku ne bom nikoli pozabil in to od vodilnega .

haha... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

tole sicer ne paše sem..a je bilo našo vrlo mati županjo vseeno fletno gledat kako maha s tistim dvema fotografijama ena splužene ulice v ljubljani :grim

zdej pa lahko potegnemo vzporednice :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeraj gledal Trenja. Sem že mislil, da bo kaj podobnega od Slaka slišat :lol1:

(malhecamorabitpress) O:-)

Za dosego ciljev se je potrebno boriti.

Ali smo na našem sestanku kaj dosegli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!