Skoči na vsebino

Organizacija moto dirk v Slovenjiji-kam??


Profi

Priporočene objave

Pino a si ti tud dirkač?

Ne nisem Sem pa dirkač po finančnih vložkih bil do zdaj in me pač malo zanima, ker je blo pred sezono dosti govora o spremembah dirkačev.Dirkačev pa nebo, če nebo denarja

Me zdaj mogoče bolje razumeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je bizjak, kva spet češ?

Te izjave, na takem sestanku ne bom nikoli pozabil in to od vodilnega .

Glede na zgornje izjave "vodilnih" osebkov je bolj malo možnosti za kakšne korenite spremembe. Žal.

Je pa res, da tudi mene zanima, če se je kakšna pozitivna novost za letošnjo sezono izcimila iz tistega sestanka. Predvsem za dirkače in seveda tudi za gledalce.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po moje nč kej radikalnega, tko kot vsak let.

Vljudno nas vprašajo kaj in kako bi spremenil, pol pa nardijo po svoje. Sicer je pa število doirkačev tako majhno, da se ne da vsega na glavo obrnt in vsem željem ugodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede amzs sem pa komentiru in stem podprl predlog stem namenom kot je ze nekdo pojasnil da so sle razmere kasneje na bolje glede prog ali podpore tega precudovitega sporta :OK: :D

dobr glede tega naj se pocaka do konc leta pa se bo pol vidl ce bo slo kaj na bol jest seveda upam da bo slo nej bo to za cestno al pa off road vrjanto glede prog pa ne bi bilo slabo ce bi se naredilo na enem kosu zemle za obe vrjanti tako bi se povecalo stevilo prog in moznost da bi se to uveljavilo bi bila dosti vecja res pa je da bi bil progo marsikdo pripravljen narest samo problem je dobiti zemlo nekje da nebi bil kaksen proti primer na bledu je bilo to onemogoceno zaradi zascitenih redkih roz npr v avstriji ima nekdo tri proge eno zraven druge okol teh prog pa ima za drugo zvrst motorja v murski je bilo dovol zemle za proge sam nekatere so na zalost zaprli sam treba bi se pozanimat kaj je vzrok mogoce je pa kaj moznosti lp

:OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima: Baje da Amd Domžale oz. Peter Verbič gradita progo nekje v Domžalah, ampak niti malo se mi ne sanja,k je bi to lahko blo...

Ali bojo Domžalčani letos dirko naredili že na tej progi?

Morda kdo ve kaj več o tem?

Če je to res, potem lahko samo :worship: :worship: in :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima: Baje da Amd Domžale oz. Peter Verbič gradita progo nekje v Domžalah, ampak niti malo se mi ne sanja,k je bi to lahko blo...

Ali bojo Domžalčani letos dirko naredili že na tej progi?

Morda kdo ve kaj več o tem?

Če je to res, potem lahko samo :worship: :worship: in :yea1: :yea1:

Baje je zadeva planirana nekje okrog teniškega centra TenTen. Baje!!!

Zaenkrat tam okrog še ni nogenega asfalta - 14 dni nazaj.

Bom mal čekirov, ker se skoraj vsak dan vozim mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja baje,da bojo začel al že gradijo to točno ne vem,...sam rečen je blo da naj bi to bil nekakšen poligon oz. del športnega parka :hmm: Uporabljal bi se za več namenov,kot poligon za rolkarje,poligon za varno vožnjo al neki podobnga in pa tudi za kakšno dirko motociklistov...........vendar!!!!! stanovalci in KS na vsak način to želijo g.Verbiču preprečiti in se že pritožujejo in sestankujejo z Verbičem in ostalimi in se pogajajo,...tko nekak je pisal v DELU pred kakšnim tednom ali dvema...bojijo se namreč,da bi bilo vse skupaj prehrupno,da bi ponoči mladina -motoristi hodili tja dirkat ilegalno,...pa še neka bolnica naj bi se tm zravn zgradila in bi motilo bolnike :BUA:

v glavnem spet nč ne bo...jebena država,jeben folk <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pino ampak če si dirkač po finančnih vložkih te pa sprašujem, zakaj te ni blo na sestanku voznikov, da bi obrazložil te predloge? Zakaj smo moral ostali iz vrst minimota in skuterja zagovrjat določene predloge supermota keri so bli tuki napisani, vozniki supermota, med katerimi je bil pa tudi tvoj podpiranec so bili pa čisto tiho? Če tolk daješ za šport se sploh čudim da ti niti tisti voznik, katerega podpiraš ni poročal, kaj se je dogajalo...

Al pa mogoče mal nakladaš da si "vlagatelj" in si v resnici nekdo, ki zadevo samo od strani spremlja in mu gre samo za podjebavanje? Razkrij se pa ti bomo verjeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr glede tega naj se pocaka do konc leta pa se bo pol vidl ce bo slo kaj na bol jest seveda upam da bo slo nej bo to za cestno al pa off road vrjanto glede prog pa ne bi bilo slabo ce bi se naredilo na enem kosu zemle za obe vrjanti tako bi se povecalo stevilo prog in moznost da bi se to uveljavilo bi bila dosti vecja res pa je da bi bil progo marsikdo pripravljen narest samo problem je dobiti zemlo nekje da nebi bil kaksen proti primer na bledu je bilo to onemogoceno zaradi zascitenih redkih roz npr v avstriji ima nekdo tri proge eno zraven druge okol teh prog pa ima za drugo zvrst motorja v murski je bilo dovol zemle za proge sam nekatere so na zalost zaprli sam treba bi se pozanimat kaj je vzrok mogoce je pa kaj moznosti lp

:OK: :D

pejte gledat motocross.com

na levi strani pa pise supermoto pod forums

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejte gledat motocross.com

na levi strani pa pise supermoto pod forums

dobr bi pa blo ce bi se za motorne sporte naredilo internetne prenose televizije na tak nacin je pa to tko zamenjuje se samo motocross in supermoto ostalo se otipka isto

pri nas sta baje firme se povezali yuthsream mediastream preko interneta pod kanal ki to predvaja live stream se strani www.mediazone.com/motocross ta mislm de je sam motocros www.motocrosslive.tv/station1.asp www.supermoto-racing.at/index_1.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najbolje da objavim v tej temi (lahko moderatorji prestavijo v novo temo)

Obveščam vas, da je po dolgotrajni bolezni umrl član strokovnega svet za avto-moto šport in predsednik komisije za hitrostni motociklizem Roman Kreč (1954 - 2006). Roman Kreč, nekdaj tudi sam aktiven športnik, je vse svoje življenje posvetil moto športu, zadnja leta pa je bil tudi predsednik komisije za hitrostni motociklizem, v tej vlogi pa je največ pripomogel k razvoju supermota v Sloveniji. Pogreb bo v četrtek 26. januarja ob 15:30 uri na pokopališču v Mengšu. Žara pokojnega bo v tamkajšnjo mrliško vežico pripeljana v četrtek 26.01.2006, ob 9. uri.

Moje sožalje vsem njegovim!

Ohranil ga bom v lepem spomin, kljub temu da na dirkah nisva istega mnenja.

Slava mu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!