Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Sej so zmešan! Preko 260 sit/l bo 95 oktanou :slap: :slap:

Btw: Kupim pešhondo, lahko je rabljena, naj bo na nožni pogon, pa ohranjena nej bo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jamrate :blink: .....luksuz banda, luksuz :grim ..................................................................je motor............................................. :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sreca da sem danes tankal po stari ceni (ceprav je ze ta visoka :? ):P

....durgac pa NE MORJO TAKI BIT noooooooo :angry:

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa do nedelje sploh ne bom sekiral.

Motor bo namreč parkiran v garaži. Pol jo bom pa čez mejo sunil! :P :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej na te podražitve sm se kr že navadu pa tko, sej jebiga kako pa drgač kokr da more bit tko kot drgje po "EU" <_< sam razpidi me pa naslednje... da potem še govorijo da mamo še vedno "med najcenejšimi" ceno 1l bencina ccc. Nej še plače povečajo za par jurčkou pa se bom strinju, do takrt pa nej take zase zadržijo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej na te podražitve sm se kr že navadu pa tko, sej jebiga kako pa drgač kokr da more bit tko kot drgje po "EU" <_< sam razpidi me pa naslednje... da potem še govorijo da mamo še vedno "med najcenejšimi" ceno 1l bencina ccc. Nej še plače povečajo za par jurčkou pa se bom strinju, do takrt pa nej take zase zadržijo :grrr

Oni majo brez skrbi visje place,zato pa lahko take govorijo,....ne pa tak ko mi "navadni" drzavljani,(ceprav se nimam lastniga dohodka,sam vseeno :P

Se sploh ne sekiram ,problem bo zadnja guma 50K in v jeseni prednja in še zadnja :devil:

Kako pa mas gumo da je 50k :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original BMW :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: , valda vse ostalo je itak jajc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni majo brez skrbi visje place,zato pa lahko take govorijo,....ne pa tak ko mi "navadni" drzavljani,(ceprav se nimam lastniga dohodka,sam vseeno :P

Kako pa mas gumo da je 50k :?

190-50-17 (pa saj do 270 Km/h,delo in centriranje) pri BMW-eju. Ceno sem napamet napisal vem pa da pri V-Maxu me je vsakič stala zadnja guma ca 40K.20% sem dodal na znamko!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozil se bomo pa še vedno :yea1:

To pa vsekakor. Še ene 10 000 km z motorjem letos, pol bo pa že mraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa vsekakor. Še ene 10 000 km z motorjem letos, pol bo pa že mraz.

:eek: :eek: 19 taužnt si jih že naredu,10 taužnt pa še boš :? :OK: :worship: :worship: :worship: :worship:

drgač pa itak

vozili se bomo nč manj kot prej,mogoče pa še več :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene te primerjave z EU članicami razjezijo. Ej bo treba motor na kaj druzga predelat, da ne bomo od te bande odvisni. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene te primerjave z EU članicami razjezijo. Ej bo treba motor na kaj druzga predelat, da ne bomo od te bande odvisni. :angry2:

na scanje ga bo treba predelat, sam pol bomo odvisni od pivovarn (še posebej če bomo hotl hitr tankat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa do nedelje sploh ne bom sekiral.

Motor bo namreč parkiran v garaži. Pol jo bom pa čez mejo sunil! :P :P :P :D

ja sej čez mejo je pa še dražji (sploh hrvaška in pa avstrija in nemčija).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem vidu v Svici na moto zboru motor na lesni plin :) Sej normalno vozi, tud glas ima vredu, iz auspuha je vonj po lesu :), edino mal nerodno je, ko mas tisto stvar za destilacijo plina iz briketov odzadi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz mislim , da bi se mi lahko s kakim arabcem zdilal v zamenjavo za čisto vodo iz pod naših planin!!

Če se je kdo pelu pred kratkim proti brodu na kolpi---nova polnilnica vode Kastella---predvsem bo šla na arabske trge :D In če bi šlo litr za litr, že neb blo slabo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke ti povem, da je menjava vode za nafto z arabci 1:2, torej 1 liter vode za 2 litra nafte.

vse zgleda pa tako: na specializirane ladje, ki jih imajo arabci se napolnijo ogromni tanki (neke vrste tanker za vodo) in na poti do arabije to vodo sflaširajo v plastenke. doma zgolj še zložijo palete.

nazaj gredo pa malo drugačni tankerji polni nafte :kva2:

kje sem to zvedel? v albaniji - smo se pogovarjal z enim najbogatejših albancev (in lastnikom ene največjih mrež- če ne največje- bencinskih pump in hotelov v albaniji, pa zastopstvo za gorenje in bog ve kaj še) in je omenil, da ima tudi vodno zajetje nekje na albanski obali. Dokler je bil režim Hoxhe, so italijani dobesedno kradli to vodo, saj priteče direktno iz albanskih gora do strmih pečin na obali albanskega morja, kjer izvira in se skoraj direktno zliva v morje. Ladje so pripeljali do obale in napolnili vodo ter jo vozili v italijo. Ni bila potrebna nikakršna polnilnica, zgolj cev do ladje.

mu pa verjamem, da je to res, ker sem ga imel priložnost v parih dneh spoznati in je res skromen človek, nikdar ni pretiraval ali zavajal, pa še ta posel voda-nafta mu je zgolj za by the way

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke ti povem, da je menjava vode za nafto z arabci 1:2, torej 1 liter vode za 2 litra nafte.

vse zgleda pa tako: na specializirane ladje, ki jih imajo arabci se napolnijo ogromni tanki (neke vrste tanker za vodo) in na poti do arabije to vodo sflaširajo v plastenke. doma zgolj še zložijo palete.

nazaj gredo pa malo drugačni tankerji polni nafte :kva2:

kje sem to zvedel? v albaniji - smo se pogovarjal z enim najbogatejših albancev (in lastnikom ene največjih mrež- če ne največje- bencinskih pump in hotelov v albaniji, pa zastopstvo za gorenje in bog ve kaj še) in je omenil, da ima tudi vodno zajetje nekje na albanski obali. Dokler je bil režim Hoxhe, so italijani dobesedno kradli to vodo, saj priteče direktno iz albanskih gora do strmih pečin na obali albanskega morja, kjer izvira in se skoraj direktno zliva v morje. Ladje so pripeljali do obale in napolnili vodo ter jo vozili v italijo. Ni bila potrebna nikakršna polnilnica, zgolj cev do ladje.

mu pa verjamem, da je to res, ker sem ga imel priložnost v parih dneh spoznati in je res skromen človek, nikdar ni pretiraval ali zavajal, pa še ta posel voda-nafta mu je zgolj za by the way

Ja nič pol gremo pa kr v Albanijo.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!