Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za primerjavo in v razmislek: leta 94 ( ko sem zacel delati na Petrolu), je bil liter 91 okt bencina 70 sit, liter nafte tudi, kurilno ojle polovico manj, liter 95 pa okoli 76 sit :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po pisanju Dnevnika in Financ naj bi se bencin v torek pocenil za 26-28 tolarjev, če vlada ne bo preveč dvignila trošarin. Se pravi bo liter okoli 230 tolarjev

:OK: :yea1:

Upajmo, da bo še naprej toplo in na še veliko lepih jesenskih kilometrov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden sem naključno sredi Dunaja našel Shell-diskont bencinsko črpalko !Z veseljem sem natankal polno.Cena za 1 l super 95 - 0,99 eur ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

to mi deli :OK:

Jutri ful kesl :yes: , ker nikoli ne veš :whistle: ... Končno, ker so nas še Nemci skoraj prehiteli. Sicer pa mamo itak podobne plače, a ne? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo tud včeraj natankali v motorine ene 40 litrov,bo treba skurt da natankamo cenejšga :grim :D

še en izgovor da se bom še bolj vozila :OK:

a gume se bojo tud kej pocenile :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene derivatov bi bile lahko še nižje

Če ne bi vlada na svoji seji zvišala trošarin, bi bile cene naftnih derivatov lahko še nižje. Za bencin in dizelsko gorivo so trošarine višje za pet tolarjev na liter in zdaj znašajo 95 SIT, pri kurilnem olju pa so ostale enake.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!