Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Pardon, 300 sem mislil :huh:

To bi pomenlo + ca 20% to je malo preveč :headbang:

Popravljeno . Popravil Giant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa naftaši, samo za vas :fredy: .

Evo vam :fredy: :fredy: :fredy: !

Kesli sicer napolnjeni, ampak... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tankal za 0.974 €/l - na OMV pumpi v Avstriji. :blink: Končno imamo dražji bencin kot Avstrijci. :headbang:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce v AUT tankate poten NE V GRAZ-U ali severneje ! cene so tukaj po € 1,030+ za liter ROZ 91. :angry:

ob "meji" (nekje do visine leibnitz-a) bi naj bilo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, avstrija nima enotnih cen goriv. in BTW je graz eno najdrazjih - ce ne najdrazje - mesto v AUT za tankanje. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V skladu z vladno uredbo o oblikovanju cen naftnih derivatov so se cene znova zvišale.

Cena za liter 95-oktanskega bencina je višja za 0,006 evra in je po novem za liter potrebno odšteti 1,103 evra. Cena 98-oktanskega bencina je višja za 0,008 evra, kar pomeni, da je treba za liter odšteti 1,113 evra.

Dražje je tudi dizelsko gorivo. Cena se je zvišala za 0,001 evra in tako je treba za liter plačati 0,962 evra.Cena kurilnega olja pa je nižja. Znižala se je za 0,003 evra in je po novem 0,600 evra za liter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor gledam moje podatke o tankanjih, v Sloveniji še nisem nikoli tankal bencina eurosuper95 za tako visoko ceno (1,103@=264,32 SIT) :(

Sem preveril tudi cene pri Petrolu za preteklo obdobje in je sedanja cena dejansko najvišja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in namesto da narediš 600km jih narediš 400....

LP D

...Dašenka, tota je bla za Fripsa. Šala, mala. :grim :whistle: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom tankal v Bosni :grim

Me drži da bi šel z motorjem in pol kar ostanem v Doboju na zboru :whistle:

Malo :topic: je pa res, da ko smo šli v Bosno mi je motor pil 4.6l, ko smo se pa vračal pa 6.0l (tankal v Doboju). Zdej ne vem al je bencin kriv al pa desna roka :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm me prav zanima,če res. Grem službeno na pot, pa ti javim v petek po kateri tarifi se bo obračunalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se smešno sliši, sam kilometrine bodo pa višje.

Samo kdo mi bo kilometrino plačal za vikend na motorju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

tokrat bencini malenkost cenejši...

Cene naftnih derivatov so se v skladu z vladno Uredbo o oblikovanju cen naftnih derivatov spremenile.

Liter 95-oktanskega bencina je cenejši za 0,017 evra, po novem stane 1,088 evra,

za liter 98-oktanskega bencina pa je treba po novem odšteli 0,012 evra manj, kar je 1,109 evra.

Dizelsko gorivo se je zvišalo za 0,006 evra na liter in je treba za liter odšteti 0,981 evra,

kurilno olje pa je podražilo za 0,012 evra, in sicer je nova cena za liter 0,617 evra.

vir: 24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A si ti to ziher?

Pa piz.... jim materna...... :headbang: :headbang: :headbang: Zadnjič po teh podražitvah določenih živil je Janša govoril o tem, da bo to vplivalo na inflacijo, ampak da bodo kompenzirali z drugimi cenami, kot je recimo nišanje troššarin ob podražitvi bencina,.... Da se bo tako uravnala inflacija,...... Sedaj pa spet to.... Enkrat mora biti konec tem pizdarija!!! Pa še na drugih področjih se obetajo podražitve!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!