Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Lahk pa zdj nardiš....pa se čez 10l neuš po glav tolku :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...matr, kje so tisti Tolarji...šmrc... :cry:

lp

Glih to sm mislu napisat. Čedalje bolj pogrešam tolarje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi šele znorel, ko bi videl, da sedaj liter 95 bencina stane 267 SIT. Liter dizla pa kar 285 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi šele znorel, ko bi videl, da sedaj liter 95 bencina stane 267 SIT. Liter dizla pa kar 285 SIT.

Pardon, tiste čase tolarja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu bi mogli 10let nazaj narest ...le kdu je tu vedu :whistle:

jebiga, če si kdaj svoj avto kupim pa da ga sam moram tankat, bo to ziher en dizlaš, pa lepo kurilca not, pa me boli guza...dokler ta požrešna država ne bo trošarin znižala in vsemogočih davkov in kazni, tud jaz ne bom zgledn državljan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opolnoči se bodo spremenile cene naftnih derivatov. Cena za liter 95-oktanskega bencina se bo zvišala za 0,031 na 1,114 evra, za liter 98-oktanskega bencina pa bo treba odšteti 1,123 evra, kar je 0,024 evra več. Prav tako se bosta podražila dizel in kurilno olje, so sporočili iz Petrola.

Za liter dizelskega goriva bo po novem treba odšteti 1,188 evra, kar je 0,028 evra več kot doslej, liter kurilnega olja pa se bo podražil za 0,040 evra na 0,849 evra za liter

Mene tele cene sploh ne ovirajo, ker plačujem nafto po nižji ceni kot za vas stane kurilno olje. :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opolnoči se bodo spremenile cene naftnih derivatov. Cena za liter 95-oktanskega bencina se bo zvišala za 0,031 na 1,114 evra, za liter 98-oktanskega bencina pa bo treba odšteti 1,123 evra, kar je 0,024 evra več. Prav tako se bosta podražila dizel in kurilno olje, so sporočili iz Petrola.

Za liter dizelskega goriva bo po novem treba odšteti 1,188 evra, kar je 0,028 evra več kot doslej, liter kurilnega olja pa se bo podražil za 0,040 evra na 0,849 evra za liter

Mene tele cene sploh ne ovirajo, ker plačujem nafto po nižji ceni kot za vas stane kurilno olje. :evilgrin: :evilgrin:

oljna repica power al kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem napisal da nafta in nobena repica.

ja iz oljne repice drugač tud delajo biodiesel ne...drugač pa če tako poceni dobiš tapravo nafto, pa zrihtaj kaj ne hehe...mate eni zgleda veze pri šejkih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz oljne repice drugač tud delajo biodiesel ne...drugač pa če tako poceni dobiš tapravo nafto, pa zrihtaj kaj ne hehe...mate eni zgleda veze pri šejkih :D

Seveda so veze, kako pa drugač :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so veze, kako pa drugač :naughty:

temu se drugač reče kraja in/ali utaja......in tvoj dobavitelj je ziher navdušen nad tvojim hvalisanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora bit pa kvalitetna ta nafta, ki stane manj kot "mi plačujemo kurilno". ? ali te ima tvoj dobavitelj tako rad, da (pošteno?) lifra super duper deviško gorivo in ga prodaja 30 % ceneje? razkrij nam kdo je ta prijazni možakar.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora bit pa kvalitetna ta nafta, ki stane manj kot "mi plačujemo kurilno". ? ali te ima tvoj dobavitelj tako rad, da (pošteno?) lifra super duper deviško gorivo in ga prodaja 30 % ceneje? razkrij nam kdo je ta prijazni možakar.. :naughty:

abdullah mahmud huseini osama mohamed sulejmani :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opolnoči se bodo spremenile cene naftnih derivatov. Cena za liter 95-oktanskega bencina se bo zvišala za 0,031 na 1,114 evra, za liter 98-oktanskega bencina pa bo treba odšteti 1,123 evra, kar je 0,024 evra več. Prav tako se bosta podražila dizel in kurilno olje, so sporočili iz Petrola.

Za liter dizelskega goriva bo po novem treba odšteti 1,188 evra, kar je 0,028 evra več kot doslej, liter kurilnega olja pa se bo podražil za 0,040 evra na 0,849 evra za liter

Mene tele cene sploh ne ovirajo, ker plačujem nafto po nižji ceni kot za vas stane kurilno olje. :evilgrin: :evilgrin:

a 100 oktanski se bo tut podražil ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Malo prej je bilo omenjeno na POP TV-ju (24ur): v torek/sredo se bodo cene naftnih derivatov MOČNO podražile.

No, tega bo vse več....se je treba sprijaznit, da bi se tudi Kitajci in Indijci radi vozili z avti in ne več z kolesi in/ ali rikšami...

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena zanimivost, mi je kolega včer povedu, da pride v Venezueli 1l bencina par centov, cel tank baje manj kot 1€ :whistle:

Bomo začel v Venezuelo hodit tankat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot se mi čudimo poceni becinu v Venezueli, se marsikje po svetu lahko čudijo naši poceni pitni vodi (1000 litrov za pol evra), s katero celo splakujemo stranišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

savo: da. marsikje debelo gledajo da si pri nas umivamo rit in splakujemo s pitno vodo po smešni ceni. marsikje zunaj je pitna voda ustekleničena, tista iz pipe pa samo za umivat rit.

Popravljeno . Popravil phoebus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam povem s čim se jaz tolažim...

SEDAJ je bencin zeloooo poceni...če bi vam nekdo čez nekaj let prodal bencin po trenutni ceni bi ga hvalili kot boga...sedaj se pa pritožujete...ijojojoj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam povem s čim se jaz tolažim...

SEDAJ je bencin zeloooo poceni...če bi vam nekdo čez nekaj let prodal bencin po trenutni ceni bi ga hvalili kot boga...sedaj se pa pritožujete...ijojojoj :D

Bencin ni nč poceni, bo pa še dražji :blush: . V Evropi je največji davek na naftne derivate. Če samo davek zmanjšajo se vozmo lahk pol ceneje, sam tega ne bodo naredili, ker se s tem fila proračun. Nafte je dost, premalo je rafinerij, pa svoje so naredile tudi špekulacije, denar se je preusmeril v špekulativne nakupe nafte in sedaj imamo to pizdarijo + vojne + dolar je začel rasti napram evru. Čas za nakupe preko luže se počasi izteka. Res pa imamo vodo še poceni. Dokler je ne zjebemo :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, nafte je več kot dovolj, edino rafinerije ne folgajo. Pa cene nafte so prenapihnjene, ker je vedno takšen šunder okoli črpališč.

Včasih je bil en vic: Včeraj je kamela crknla, danes je šla pa nafta gor.

Žal je pa danes kar res, da gre nafta gor za vsako malenkost. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!