Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

jep, nafte je več kot dovolj, edino rafinerije ne folgajo. Pa cene nafte so prenapihnjene, ker je vedno takšen šunder okoli črpališč.

Včasih je bil en vic: Včeraj je kamela crknla, danes je šla pa nafta gor.

Žal je pa danes kar res, da gre nafta gor za vsako malenkost. :glare:

Ironija je pa ta, da mamo Lendavo, k ne dela.???? A se splača kupt za ene 100€ ostalo pa pr banki najet kredit :hmm: . To je zdej v modi. Ravno zadnjič poslušam poročila. Samo smejim se še. Nafta gre gor če so poročila nagativna al pa pozitivna. Nekdo nas z tavelikim penzeljnem farba :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, nafte je več kot dovolj, edino rafinerije ne folgajo. Pa cene nafte so prenapihnjene, ker je vedno takšen šunder okoli črpališč.

Včasih je bil en vic: Včeraj je kamela crknla, danes je šla pa nafta gor.

Žal je pa danes kar res, da gre nafta gor za vsako malenkost. :glare:

pizda to pa res, en delavček tam na naftni ploščadi sred morja, dobi morsko bolezen, pa mu je malo slabo pa ne more delat, je že drugi dan 3 dolarje gor sodček nafte :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda to pa res, en delavček tam na naftni ploščadi sred morja, dobi morsko bolezen, pa mu je malo slabo pa ne more delat, je že drugi dan 3 dolarje gor sodček nafte :headbang:

kako pa Bušek financira svojo vojno v Iraku? :yawn: ....koliko je bila cena nafte takrat in koliko je zdaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot se mi čudimo poceni becinu v Venezueli, se marsikje po svetu lahko čudijo naši poceni pitni vodi (1000 litrov za pol evra), s katero celo splakujemo stranišča.

zakaj pa bi še vodo morali dražje kupovat? toliko kot imamo mi vodnih virov na štev. prebivlacev se nam lahko še dolgo čudijo, če bomo le vedeli to ohranit..vsaj od žeje ne bomo crkn...pa še boškota imamo, ki malo oplemeniti vodo ki se ji reče bear :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi en razloži, zakaj je v sloveniji nafta dražja od supra :naughty: :naughty: , mogoče pa ima BAJUKOVA žlahta avtomobile na benzin in seveda ostala koalicija, banda pokvarjena :naughty: :naughty: , še mal pa bo še kurilc dražji od benzina,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi en razloži, zakaj je v sloveniji nafta dražja od supra :naughty: :naughty: , mogoče pa ima BAJUKOVA žlahta avtomobile na benzin in seveda ostala koalicija, banda pokvarjena :naughty: :naughty: , še mal pa bo še kurilc dražji od benzina,

Še nekaj časa nazaj je bila nafta poceni in so vsi avtomobilisti navalili na dizle. Potem se je pa povpraševanje po nafti povečalo in je šla cena gor.

doh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno v svetu trenutno velja, da je dovolj bencina in primanjkuje dizla in napovedi za prihodnost so še bolj na strani bencina.

PS Med 2 sv. vojno je tudi primanjkovalo nafte, zato so nemci imeli še večje težave. Američani so imeli praktično vsa vozila na bencin (Sherman, Willys, James, 12 & 1/2).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo začel v Venezuelo hodit tankat :whistle:

V venezueli okoli 2 centa za liter, v Z.D.A. okoli 0,6 evra, tukaj je "ugodna cena bencina pred človekovimi pravicami". najdražje pa se plača za liter preko 3 evre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V venezueli okoli 2 centa za liter, v Z.D.A. okoli 0,6 evra, tukaj je "ugodna cena bencina pred človekovimi pravicami". najdražje pa se plača za liter preko 3 evre.

jah bomo šli pa u venezuelo a ne;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V venezueli okoli 2 centa za liter, v Z.D.A. okoli 0,6 evra, tukaj je "ugodna cena bencina pred človekovimi pravicami". najdražje pa se plača za liter preko 3 evre.

...iran, sem bral pred kakim letom dni pa pol, v ŽIT-u, cena neosvinčenega benicna za liter, bivših 9 sit...haha...samo kaj jim pomaga če liter vode pride 15 dolarov...naj te bencin pijejo če so taki frajeri...jaz bi komot bil za en deal, oni meni eno 10 tisoč litersko cisterno bencina, jaz pa njim vsak mesec pošiljam svežo, čisto pohorsko vodo iz domačega izvira...pa bo problem rešen :OK:...vsega je dovolj na tem svetu in to za vse...samo neenakomerno je porazdeljeno, če bi bli mi malo bolj pametni, bi se vozli praktično zastonj, oni reveži tam pa bi meli za pit kaj...

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsega je dovolj na tem svetu in to za vse...samo neenakomerno je porazdeljeno, če bi bli mi malo bolj pametni, bi se vozli praktično zastonj, oni reveži tam pa bi meli za pit kaj...

So pametni, Nejkoo, so.

Saj zato pa je takšno stanje v svetu.

Vojne prinašajo enormne dobičke. Tisti, ki te dobičke koristijo, žrtvujejo življenja kakšnih par milijonov ljudi ne da bi trenili z očesom. In nafta je (zaenkrat) zelo dobro strateško orožje.

Kar pa se tiče prihodnosti, ne bi bila preveč pametna, ker so že vsi ostali dovolj, vse pa kaže na to, da bo strateški pomen nafte zamenjala voda. Ne strateško, voda bo peklensko orožje.

Imaš prav, da je vsega dovolj na tem svetu. Vendar ne za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pametni, Nejkoo, so.

Saj zato pa je takšno stanje v svetu.

Vojne prinašajo enormne dobičke. Tisti, ki te dobičke koristijo, žrtvujejo življenja kakšnih par milijonov ljudi ne da bi trenili z očesom. In nafta je (zaenkrat) zelo dobro strateško orožje.

Kar pa se tiče prihodnosti, ne bi bila preveč pametna, ker so že vsi ostali dovolj, vse pa kaže na to, da bo strateški pomen nafte zamenjala voda. Ne strateško, voda bo peklensko orožje.

Imaš prav, da je vsega dovolj na tem svetu. Vendar ne za vse.

pametnih je ja, tistih par ljudi gori na vrhu ko upravljajo z vsem, mi navadna raja pa smo očitno že preveč pod vplivom vsega ostalega, da bi lahko še normalno razmišljali in videli kaj se dogaja...glavno da smo mi na tekočem, kaj se vsakodnevno dogaja v big brotherju in ostalih debilnih "reality" showih :headbang:

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametnih je ja, tistih par ljudi gori na vrhu ko upravljajo z vsem, mi navadna raja pa smo očitno že preveč pod vplivom vsega ostalega, da bi lahko še normalno razmišljali in videli kaj se dogaja...glavno da smo mi na tekočem, kaj se vsakodnevno dogaja v big brotherju in ostalih debilnih "reality" showih :headbang:

Poglej si film Zeitgeist pa boš vidu zakaj imaš big brother in ostalo sranje. Ljudem je treba dat kruha in igr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah bomo šli pa u venezuelo a ne;)

če kdo zrihta biznis, greva s fantom s kompozicijo po njega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem rešen...Kupite mojo 125ko pa se bote še zmer dokaj poceni vozli :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si film Zeitgeist pa boš vidu zakaj imaš big brother in ostalo sranje. Ljudem je treba dat kruha in igr.

vem vem, sem ga pogledal...sej zato pa pravim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem rešen...Kupite mojo 125ko pa se bote še zmer dokaj poceni vozli :D :D :D

razlika je voziti se, kot vsakodnevni prevoz, ali pa voziti se z užitkom...aja pa tud jaz mam 125-ko pa mi ne predstavlja nič druga kot vsakodnevni prevoz v poletnih mesecih...in mi tud pije 3-4 litre, ko pa se hočem voziti z užitkom, pa moram mastno plačat ta bencin :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr poštena podražitev. Še dobro, da tankam vedno za 40 Evrov.

Zame je še boljše. Na motorju vedno okrog 17 € :OK:

Ne vem kaj se tako pritožujete. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej grejo plače tud gor. No ja samo za 30%, ampak neki je pa le :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mau pa bojo šli na varjanto bikerjev v mad maxu. :whistle: :krneki:

Hehe, bereš mi misli :D Jaz se zaenkrat še ne pritožujem. Če sem si kupil motor (sicer s fotrovo pomočjo) za nekaj tisoč evrov, bom pa še tiho, ko bo za nekaj centov šel bencin gor. Najbolj mi grejo na jetra oni, ko sicer imajo nekaj deset tisoč evrov za novi avto, potem se pa bencin podraži in:

a ) grejo en dan prej tankat, da bojo na polni tank prišparali 3€ (pri čemer seveda zanemarijo pot od doma do bencinske postaje)

b ) bentijo zaradi podražitev, medtem, ko ni problem dat zadnjega € za novo BMW 5-ko

Res je, da so krivi naftni mogotci. Tako Američani kot Arabci. Še bolj so krivi naši uvozniki goriv. Dolar namreč pada, goriva se pa dražijo. Ampak kaj lahko nardimo? Nič. Ko bom imel v garaži deset F-22, štiri Abramse in en bataljon vojakov, bom lahko šel red delat. Ker to ne bo nikoli, si kvečjemu lahko kupim Priusa :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!