Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

ni nujno, da je vlak cenejši (čle že zanemarimo to, da je 2x počasnejši na "moji" relaciji)

če se peljemo 200 km daleč 4-je, potem je nafta/bencin + avtocesta ceneje, kot pa 4 vozovnice za vlak!

če preračunam, potem dam za 2 vozovnici več, kot če gremo z avtom!

sej v večini primerou bi to držalo ampak prideš za 58€ v Prago pa nazaj? Z vlakom sem seveda če upoštevaš nakup samo ene vozovnice če jih je več seveda da je avto cenej. Kolk ljudi pa se dandanes skupaj v avtu pelje na delo? Po mojem mnenju sta dva že maximum..ok malo sm zašel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse te zadeve lahko jaz opravim z mojo 125 kubično pokalico, pa še žere tak minimalno da je že skor zanemarljivo, peš pa vseeno ne hodim :D

Eh, to je drugo :) Če bi jaz imel pokalico, bi se tudi vozil namesto hodil. Nonsens se mi pa zdi vožnja z avtomobilom za nekaj metrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to je drugo :) Če bi jaz imel pokalico, bi se tudi vozil namesto hodil. Nonsens se mi pa zdi vožnja z avtomobilom za nekaj metrov.

pa nimaš ti nekega skuterja še, poleg zr-7 ?

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo danes podražitev za 5$ na sod :krneki: . To pa že meji na špekulacije (easy money).

:lol1:

heh, nafta je biznis že odkar so ugotovili da gori.

Jaz se pa ne sekiram preveč s tole nafto. Enkrat se bo zlomilo in cene bodo spet padle. In mogoče bodo že končno enkrat avromobilski koncerni vložili kakšen promil denarja v alternativna pogonska sredstva. Recimo indijska TATA je na dobri poti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nimaš ti nekega skuterja še, poleg zr-7 ?

Imel pred ZR-7 :) Zdaj že študiram, da bi spet enega nabavil. Samo ne kakšne Korejsko - Taiwanske zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnjo sezono izkoristite na moč, druga bo kot kaže, bolj slaba. Mogoče pa volitve preko luže kaj spremenijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnjo sezono izkoristite na moč, druga bo kot kaže, bolj slaba. Mogoče pa volitve preko luže kaj spremenijo??

zakaj pa bi bla bolj slaba??? teh 17 eur na 2-3 tedne kaj dam za polni tank moje petarde pa itak ni tak hudo...pa tud če bom 20 eur dal neom hin...avto pa mala pokalica pa se itak sami tankata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa bi bla bolj slaba??? teh 17 eur na 2-3 tedne kaj dam za polni tank moje petarde pa itak ni tak hudo...pa tud če bom 20 eur dal neom hin...avto pa mala pokalica pa se itak sami tankata :D

Pol se pa bolj malo voziš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17€ za 2-3 tedne? Moj sicer nima velike porabe, ampak to je meni za en vikend skoraj premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je za eno normalno, ne dolgo, dnevno furo.

No, no, no, za od bifeta do bifeta je tud za tri tedne lahko.

(ZaFuroVEnoSmerJePaResDovoljPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa bolj malo voziš :whistle:

17€ za 2-3 tedne? Moj sicer nima velike porabe, ampak to je meni za en vikend skoraj premalo.

ma to sn tak od oka reko no, mogoče malo več, včasih se 1 tedn nič ne vozim, včasih pa v enem dnevu 3 tanke skurim kak kdaj hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa že :) Jaz se tudi na obroke vozim, predvsem zato, ker motorja nimam v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Diesel je šel letos gor že za 21%, bencin pa za 12,5 %.

Hja, sej to še gre, edina neznanka mi je kak bomo pred naslednjo kurilno sezono nabavli kurilno olje. Je že zdaj skor en euro liter. Če bo šlo tako naprej, bo do jeseni sigurno še kakih 20 centov zraslo. Zgleda, da bo treba spet na drva prešaltat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih se je smatralo kot mrhovina in nezaželjeni odpadki od lesa, sedaj se pa reče lesna biomasa. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po radiu poslusam, da je vzrok podrazitvam tudi sibak dolar. Ma ce je dolar sibak, bi moralo biti gorivo za nas v evrih cenejse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po radiu poslusam, da je vzrok podrazitvam tudi sibak dolar. Ma ce je dolar sibak, bi moralo biti gorivo za nas v evrih cenejse?

ker je $ skoz manj vreden, proizvajalci višajo ceno nafte v $, da bi pokompenzirali... očitno jim uspe zvišat nekoliko več od padca $ (tko za rezervo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je $ skoz manj vreden, proizvajalci višajo ceno nafte v $, da bi pokompenzirali... očitno jim uspe zvišat nekoliko več od padca $ (tko za rezervo)

Saj je bilo govora, da je ze Sadam hotel uvesti obracunavanje nafte v evrih. Tudi zaradi tega ga je najbrz naskocil veliki lopov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje osebno mnenje je, da vam je gorivo več kot prepoceni.

To pa zato ker očitno nima noben volje, da bi kaj spremenil, čeprav ima vsak posameznik moč, da spravi na kolena naftno industrijo.

Vse v gospodarstvu je točno tako našponano, da se čimveč denarja zagoni za prevoz. In še več se bo. Naftarji in ostali pa bogatijo.

Plačujte še naprej, magar 3 € za liter, če vam paše..... Dlje od forumskega jamra tko ne pridete. če pa je kdo pripravljen kaj naredit pa povejmo. Vem za legalen in čisto izvedljiv način.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!