Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Ne tankajte več pri Petrolu. pojdite na OMV, MOL, ali AGIP. Petrol je v enem mesecu na kolenih. 100%. In bodo morali spustiti cene, ker:

- si država ne more privoščit da taka firma pade

- si država ne more privoščit toliko nezaposlenih

- si država ne more privoščit da vsi marmonati templji Petrola postanejo prazni (tudi to veliko stane plačate pa vi, potrošniki)

Seveda boste nevoščljivci takoj skočili v zrak da gre za favoriziranje drugih firm (mene boli k.. samo Pretrol se bi najbolj splačalo bojkotirat, ker je največji, če bi recmo AGIP, nebi imelo učinka)

Sem pa 100% prepričan ,da bi zelo hitro cena šla dol. Na kakšen način, je čisto vseeno. Trošarine, davek, karkoli...

Lahko ste pa vsi brihtni tukajle in še naprej lepo tankajte na Petrolu. Sam ne mi potem jokat da je gorivo drago in temo kar zaklenite.

Še malce primerjave: Leta 2002 je povprečna družina potrebovala 1000€ za ogrevanje s kurilnim oljem, letos pa že 3000€

Leta 2002 si za vožnjo v službo 50 km v eno smer porabil 120 € letos pa že 260€ na mesec. ampak se ne sekirate ker vam nekaterim srečnežem plačajo kilometrino.

Vam je težko zaviti na sosednjo črpalko? Verjetno ja. Ker je ona druga cel kilometer dlje stran a ne?

tolk v razmislek.

Zdaj me pa naskočite vsi z argumenti kako to ni mogoče, hlapci.

Pa lep dan želim

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod tole,isto velja za mercator,omw,laško,to bi morali vsi slovenci bojkotirat na enkrat,naj da nekdo pobudo, pa naj se pošlje vsem mail, pa jih zjebemo,jaz sem za ,tisti ki bo pa kršil dogovor ,pa rezaj gume :naughty:

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni problem, čeprav imamo pri nas samo Petrol, in je za kaj druegga treba 20km bek (Velenje).. samo da gre dol bencin, naredim karkoli hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tankajte več pri Petrolu. pojdite na OMV, MOL, ali AGIP. Petrol je v enem mesecu na kolenih. 100%. In bodo morali spustiti cene, ker:

- si država ne more privoščit da taka firma pade

- si država ne more privoščit toliko nezaposlenih

- si država ne more privoščit da vsi marmonati templji Petrola postanejo prazni (tudi to veliko stane plačate pa vi, potrošniki)

Jaz že skoz tankam na OMV ali MOL, pa Petrol ni še nič cene znižal...

tolk v razmislek.

Zdaj me pa naskočite vsi z argumenti kako to ni mogoče, hlapci.

Pa lep dan želim

Yes, master. We're not worthy of your wisdom. :worship:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut vedn tankam na OMW razn če mi glih pred Petrolom zmanka bencina sm prisiljen tam natočit tulk da pridem do OMW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda da OMW če pa talajo kupone za žoge :> drgač sm pa za bojkot petrola sam zment se je treba :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tankajte več pri Petrolu. pojdite na OMV, MOL, ali AGIP. Petrol je v enem mesecu na kolenih. 100%. In bodo morali spustiti cene, ker:...

že par let ne tankam več na petrolu in...

Jaz že skoz tankam na OMV ali MOL, pa Petrol ni še nič cene znižal...

... točno tako

js tut vedn tankam na OMW razn če mi glih pred Petrolom zmanka bencina sm prisiljen tam natočit tulk da pridem do OMW :)

jaz rajši tankam par kilometrov prej, kot da moram na petrol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi to resno, hehe??? Bojkot Petrola? Da si država ne more privoščit tolk brezposelnih? Pa veste, da ima velika večina benc. servisov koncesijo.....

Fantki...ta država si je v letih 90 do 92 iz praktično 0 brezposelnih privoščila skoraj 200 000, pa je preživela.

Ste primerjali cene bencina v drugih državah po Evropi in pri nas??? Smo med najcenejšimi, ane???

Res je, da ceno na svetovnem trgu dvigujejo špekulacije in špekulanti, ampak pozabljate, da se hoče vedno več Kitajcev in

Indijcev znebit koles in rikš, ter presedlati na bencin...ker imajo pač tudi oni denar.

Si predstavljte ceno goriva, ko bo na Kitajskem (in v Indiji) približno toliko vozil, kot jih je sedaj v ZDA. In to zna biti kmalu.

Vi bi pa z nekaj 10 000 potrošniki "sesuli" Petrol.

Če bi imeli mal spomina, bi se spomnili bojkotiranja slovenskih izdelkov s strani takrat največjega naroda v Jugi. In kdo je "popušil"? Ajde, na internet pa pobrskat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa tole s propadom petrola ne bi šlo...

namreč velika večina slovenskih firm od njih dobavlja kurilno olje in nafto v velikih količinah.

tako da... ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem optimist in upam, da bodo ceno sodčka nafte začeli računati v evrih, in morda nekoliko preoptimistično pričakujem padec cene nafte po jesenskih volitvah v ZDA, kjer naj bi zmagal predsednik z vrst demokratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na urnebesne dobičke naftarjev (vseh po vrsti) ni keč samo v draženju nafte. Ekonomija pravi, da trgovci lahko navijajo dokler obstaja zadostno povpraševanje in v tem ima Mauss prav. Ampak spraviti npr. Slovence skupaj je verjetno precejšnja umetnost. Če smo se pripravljeni pobiti zaradi grehov naših dedov, kako bi naj sploh skupaj reševali realne probleme današnjega časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa tole s propadom petrola ne bi šlo...

namreč velika večina slovenskih firm od njih dobavlja kurilno olje in nafto v velikih količinah.

tako da... ne bo šlo.

Da ne govorim o tem, da je tezko bojkotirati Petrol ce nisi glih iz Ljubljane ali drugih mest... Ce mas edino crpalko blizu in je ta Petrol, ce mas povprecno placo in si ne mores privosciti voziti se do OMW-a itd... in ker to ne mores narediti si pa hlapec itd...

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tankajte več pri Petrolu. pojdite na OMV, MOL, ali AGIP. Petrol je v enem mesecu na kolenih. 100%. In bodo morali spustiti cene, ker:

.

.

.

tolk v razmislek.

Zdaj me pa naskočite vsi z argumenti kako to ni mogoče, hlapci.

Ni mogoce za veliko ljudi ki zivijo ven iz mest in je edina crpalka dalec naokolo Petrolova. Se posebej ce za svoje posteno delo dobijo slovensko placo in si ne morejo privosciti tankati na kakem OMW-ju itd, kateri je 20km ali vec oddaljen ... In ti pol klices ljudi hlapci? To je isto kot trgovski centri... Samo v centrih imajo super akcije in ljudje pac hitijo tja. Vecina ne zato ker so hlapci, ampak ker tezko sestavijo konec z zacetkom meseca... BTW, kaj bo OMW storil ce se bo promet podeseteril? Spustil cene? Naredil novih 1000 crpalk da bo omilil super guzvo, ce bomo vsi tankali tam? Malo jutri, mastno bo sluzil, to bo vse.

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene. jaz ne pravim, da ne smeš tankat na petrolu. sploh ne.

jaz pravim, da jaz ne tankam tam, pa ne zato, ker bi hotela, da zaprejo pretrol, ampak zato, ker sem prevelikokrat dobila zanič bencin.

ko z enako vsoto denarja natankaš enako količino goriva in potem vidiš, da so te nekje prinesli okoli, se pač tja ne vrneš več. to so pač moje slabe izkušnje.

drugače pa ja... če ni druga je tudi petrol dober :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem optimist in upam, da bodo ceno sodčka nafte začeli računati v evrih, in morda nekoliko preoptimistično pričakujem padec cene nafte po jesenskih volitvah v ZDA, kjer naj bi zmagal predsednik z vrst demokratov.

Malo morgen. A ti veš kolk keša je tukaj v obtoku. Ta keš je za amerikance zelo pomemben, ker jih cel svet kreditira zarad tega in ne predstavljaj si kaj so sposobni nardit, da tako ostane. Sicer so pa ravno amerikanci krivi oz. nekaj požrešnešev, ki so tehnologijo prenesli rumenčkom, ki so jih sedaj prerastli. Too late :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,

so že demonstracije po celi evropi zaradi cen goriva. Samo mi smo še kar tiho, ker imamo ja najboljše plače in najbolj poceni gorivo, sploh če gledamo razmerje plača/cena za liter.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sam ti požrešni kapitalisti umetno dražijo pa folk zavajajo da nafte ni več za dolgo :angry: Treba bo zgleda v kratkem prijet za OROŽJE ker tem barabam požrešnim drugače ne moreš do živega :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena nafte je dosegla nov rekord - skoraj 139 dolarjev za sod. V petek je poskočila za kar deset dolarjev, kar je najvišji enodnevni skok.

Strokovnjaki iz družbe Morgan Stanley opozarjajo, da bi lahko cena že julija dosegla 150 ameriških dolarjev za sod, nekateri pa svarijo, da bi v prihodnjem letu in pol lahko dosegla že vrtoglavih 200 dolarjev.

Cena surove nafte se je tako v preteklem letu že več kot podvojila, samo od začetka leta pa se je zvišala že za 44 odstotkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da ti v JEK zastonj predelajo moped za uporabo malo žarečega... :naughty:

Jaz bi takoj vozil na kakšen gram žarečega ... 3x raje kot na smrdečega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!