Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Ni mogoce za veliko ljudi ki zivijo ven iz mest in je edina crpalka dalec naokolo Petrolova. Se posebej ce za svoje posteno delo dobijo slovensko placo in si ne morejo privosciti tankati na kakem OMW-ju itd, kateri je 20km ali vec oddaljen ... In ti pol klices ljudi hlapci? To je isto kot trgovski centri... Samo v centrih imajo super akcije in ljudje pac hitijo tja. Vecina ne zato ker so hlapci, ampak ker tezko sestavijo konec z zacetkom meseca... BTW, kaj bo OMW storil ce se bo promet podeseteril? Spustil cene? Naredil novih 1000 crpalk da bo omilil super guzvo, ce bomo vsi tankali tam? Malo jutri, mastno bo sluzil, to bo vse.

Janez

Jebemtiš... Vidiš, na to pa še pomislil nisem. Stalno tankam na Petrolu, mi zadnje čase (par mesecev) občasno ''cuka'' avto. Mogoče pa res slab bencin. Bom šel na OMW, pa tam tankal.

Ups, mislil sem prej dati post od rossie20..

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš... Vidiš, na to pa še pomislil nisem. Stalno tankam na Petrolu, mi zadnje čase (par mesecev) občasno ''cuka'' avto. Mogoče pa res slab bencin. Bom šel na OMW, pa tam tankal.

Ups, mislil sem prej dati post od rossie20..

Imajo pa iste cisterne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da ti v JEK zastonj predelajo moped za uporabo malo žarečega... :naughty:

baje maš 3 tabletke urana (al kwa je že un goriv) dovolj za celoletno ogravanje hiše ali pogon avtomobila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones se je spet surova nafta podražila za 7% bo treba na R-2 prešaltat al pa na međunožno guralo!!!! :whistle:

To pa ne bo imelo dobrega konca :? ,mogoče je to začetek, ko bomo šli vsi v maloro :slap: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, fora je, da karkoli se trenutno zgodi v svetu, izkoristijo za izgovor za špekulacije in podražitev nafte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tankajte za 10% manj, vozite se le za nujne reči. ostalo vlagajte v municijo. ta bo prišla kmalu še najbolj prav :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš... Vidiš, na to pa še pomislil nisem. Stalno tankam na Petrolu, mi zadnje čase (par mesecev) občasno ''cuka'' avto. Mogoče pa res slab bencin. Bom šel na OMW, pa tam tankal.

Ups, mislil sem prej dati post od rossie20..

točno tako. moja sestra je imela megana coupeja. stalno je tankala na petrolu in ji je avto ful cuku. potem je začela tankat na omv in je bilo dosti bolje. potem ga je prodala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardit še ene par jedrskih elektrarn, pol pa nafro odfukat, pa jo naj arafati pijejo. Pol bojo pa jamral k bodo pocrkal, ker ne bo keša. BTW: Poglejte si slike Dubaja. Nič ni zastonj :whistle:

P.S. Brez nafte se da. Počakajte, da voda dobi ceno. Takrat bo pa zanimivo ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor pa avto v garažo, pa na bicikl :whistle: :winkiss:

jajca na kolo pa hajd u železarno :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, fora je, da karkoli se trenutno zgodi v svetu, izkoristijo za izgovor za špekulacije in podražitev nafte.

Mislim da mas kar prav. Stalno me cudi kako se lahko surova nafta podrazi za naprimer 0.5%, pol gre pa nafta gor za 0.5%, kurilec za 0.6%, becin za 0.1%. 98 oktanski pa je cenejsi za 0.2% naprimer... . Drazi se surovina, ne postopek pridelave k je skoz isti... Cudno!

Janrz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno zdaj imaš priložnost :whistle:

No, no, da nebojo naši biseri spet kakega obsodli na pogojno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji mesec sem za poln tank(dizel) plačala 55 eur včeraj pa 64 :blink: , to ni več normalno :angry:

:o :o ,kako pa to???? jest pa že 5 let skoz za 40€ tankam:whistle:

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones se je spet surova nafta podražila za 7% bo treba na R-2 prešaltat al pa na međunožno guralo!!!! :whistle:

Eni so že......ampak pridih motorizma more ostat :naughty: :krneki:

post-12239-1213040184_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dobil na mail zadevščino, ki je bila v debati 3 strani nazaj. neki preračuni (začuda čisto enaki kot so v tej temi omenjeni), razlaga kako nafta teče iz vseh lukenj, in da lahko dosežemo nižje cene benzina s tem da ne tankamo na petrolu.

Kateri od vas je te sestavil ? :naughty:

najmočnejša se mi je zdela tista o tem kako je pred 30 leti bilo veliko manj nafte kot danes, a je bila občutno cenejša (še dobro, da je bila poraba ista, haha)

Pa kaj vi resno mislite, da boste sesuli petrol? Ajde, ne rečem da je težko sestavit mail in ga razposlat okoli, pa vem da nič ne stane, ampak če bodo pa konkretno zaradi tega nižje cene....

Mislim da je malo večji vpliv kot tole križarjenje mailov imel prihod 100 oktanskega bencina na OMV (velika reklama, pravi bum, oglaševanje na TV, reklamni pano na vsakih 50m..), pa akcije z zbiranjem nalepk in podobno.. pa Petrol ni še nič na kolenih, pa še nič niso nižje cene goriva :grrr

Fantje, pa ne mi začet o tem, kako so to naredili v Nemčiji in je obrodilo ultra opasne sadove, (če jih je) ker... mislim da ne rabim povdarjat koliko je Nemčija večja od nas, pa še drugi dejavnik - koliko smo Slovenci v kriznih trenutnik pripravljeni stopiti skupaj in s skupnimi silami vdarit po mizi.

Aja, pa preden me naderete glej ga pesimista, bodi raje tiho pa ne zabijaj naj povem, da na Petrolu itak ne tankam, že dooolgo ne več , 70 % tankam na MOL, včasih pa na OMV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena ROZ 95 vceraj:

petrol € 1,187 (SI)

omv € 1,339 (AUT). pa to je en cenejsih servisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena ROZ 95 vceraj:

petrol € 1,187 (SI)

omv € 1,339 (AUT). pa to je en cenejsih servisov.

Kakšne so pa kaj plače v Avstrji, če mogoče veš konkretne številke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!