Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

a to pa nisem vedel, da je pri nas že povprečna plača 1354,42€ kaj pa pol cvilte okrog cene benzina...tako poceni napram povprečni plači še ni bil :headbang: (vprašanje je kdo prispeva k temu povprečju--pomoje delavke v MURI :kva2: :slap: )

to je bruto plača, neto je okol 800-900 v sloveniji...delavke v muri pa dobijo na mesec manj kot če grem jaz za 2 tedna prek študenta delat...podn res

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišparal bom cca. 10 centov na poln tank. Bom lahko dal kelnerci več tringelta. Do naslednjega ponedeljka.

Se moramo zahvaliti Arabcem, Američanom, Rusom ali si je kdo odtrgal trošarino od ust ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sej čvouk ne more verjamat:

Od polnoči bodo v veljavi nove cene goriva. Cena 95-oktanskega bencina se bo znižala za 5,1 centa. Liter bo po novem stal 1,161 evra. Za enak znesek se bo pocenil 98-oktanski bencin, ki bo po novem veljal 1,197 eura. Dizelsko gorivo in kurilno olje se bosta pocenila za 4,7 centa. Cena prvega bo 1,264 evra, drugega pa 0,931 evra za liter.

Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole. Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čvouk ne more verjamat:

Od polnoči bodo v veljavi nove cene goriva. Cena 95-oktanskega bencina se bo znižala za 5,1 centa. Liter bo po novem stal 1,161 evra. Za enak znesek se bo pocenil 98-oktanski bencin, ki bo po novem veljal 1,197 eura. Dizelsko gorivo in kurilno olje se bosta pocenila za 4,7 centa. Cena prvega bo 1,264 evra, drugega pa 0,931 evra za liter.

Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole. Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole! :yea1:

Si 100%da so podtki pravilni? :P Zato ker zadnje čase sem samo kolnu ko sem gledu to stran z cenami bencina :grim

Upam da se ne motiš in da je res taka pocenitev mogoča glede na stanje zadnjega pol leta :yes:

Danes si mi prou polepšal dan :OK:

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si 100%da so podtki pravilni? :P Zato ker zadnje čase sem samo kolnu ko sem gledu to stran z cenami bencina :grim

Upam da se ne motiš in da je res taka pocenitev mogoča glede na stanje zadnjega pol leta :yes:

Danes si mi prou polepšal dan :OK:

:yea1: :yea1: :yea1:

Vir: http://www.finance.si/219309/Goriva_jutri_ob%E8utno_cenej%B9a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čvouk ne more verjamat:

Od polnoči bodo v veljavi nove cene goriva. Cena 95-oktanskega bencina se bo znižala za 5,1 centa. Liter bo po novem stal 1,161 evra. Za enak znesek se bo pocenil 98-oktanski bencin, ki bo po novem veljal 1,197 eura. Dizelsko gorivo in kurilno olje se bosta pocenila za 4,7 centa. Cena prvega bo 1,264 evra, drugega pa 0,931 evra za liter.

Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole. Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole! :yea1:

No, zdaj poveste... Jaz pa sem se ravno vrnil iz OMV-ja s polnim tankom bencina! Bom pa pustil motor do petka v garaži. In, lahko ste mi fouš, jaz bom več prišparal kot vi, ki boste tankali jutri! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuppiiiiiiii, prazna cisterna za kurilca, prazni tanki v avtomobilih in prazn tank na motorju :worship:

Jutr bo pa prazn tošl :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čvouk ne more verjamat:

Od polnoči bodo v veljavi nove cene goriva. Cena 95-oktanskega bencina se bo znižala za 5,1 centa. Liter bo po novem stal 1,161 evra. Za enak znesek se bo pocenil 98-oktanski bencin, ki bo po novem veljal 1,197 eura. Dizelsko gorivo in kurilno olje se bosta pocenila za 4,7 centa. Cena prvega bo 1,264 evra, drugega pa 0,931 evra za liter.

Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole. Petrol ole, petrol ole, petrol ole ole ole ole! :yea1:

Pozabil si, da grejo istočasno verjetno plače tudi dol za ene 10,2 centa... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nimam nč proti pocenitvam, sam to je že standard, grejo dol, pa enen trikrat gor, pa spet mal dol pa spet n-krat gor. Dok je dolar nizek, bo tko ostalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena nafte še ni dosegla svojega vrha, to pa naj bi se zgodilo nekje med letoma 2010 in 2012, potem pa naj bi njena cena začela počasi padati, kar bo verjetno posledica vse večje uporabe OVE (obnovljivi viri energije) in alternativnih goriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena nafte še ni dosegla svojega vrha, to pa naj bi se zgodilo nekje med letoma 2010 in 2012, potem pa naj bi njena cena začela počasi padati, kar bo verjetno posledica vse večje uporabe OVE (obnovljivi viri energije) in alternativnih goriv.

Pobožne želje. Tudi moje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bo treba naslov teme spremenit v--VEDNO CENEJŠE GORIVO :whistle: :whistle:

kopirano iz 24ur

Opolnoči se bodo v Sloveniji spremenile cene naftnih derivatov. Cena za liter 95-oktanskega bencina se bo znižala za 3,2 centa na 1,129 evra, liter 98-oktanskega bencina pa za 3,5 centra na 1,162 evra. Dizelsko gorivo se bo pocenilo za 6,7 centa na 1,197 evra na liter, kurilno olje pa za 6,6 centa, tako da bo liter veljal 0,865 evra.

:010 :010 :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hmm, smao še vedno mi ni čist jasno hehe.. sodček je v zda lani bil 147 al kolk dolarjev maksimalno? pa je bil liter benza pri nas 1,2 evra pa še neki če se ne motm.. zdej pa je do cirka 70 dolarjev, se pravi pol manj kot lani, bencin pa je samo za 20 centov šol dol, namesto za polovico.. kak je zej to :unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!