Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Bi raje videl, da je cena 2€ za liter in cvetoče gospodarstvo, kot je bilo lansko poletje, ne pa današnje cene in recesija. Glede na to, koliko sem izgubil na vrednosti mojih investicij, bi lahko tankal nekaj let po 2€ liter, pa še nov motor kupil za povrh! :headbang:

se nadaljuje......in vedno bolj zanimivo...........

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam.. Ampak mislim, da se bo trend žal kmalu obrnil..

Če ne prej pa zihr k se bo sezona začela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če ne bi spremljal, kas se dogaja v ekonomiji, bi takoj dobil občutek, da država zaje*va motoriste ...

(poletibencindragpozinipocenipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nadaljuje......in vedno bolj zanimivo...........

Ajoj.... vsem teorijam zarote pa tudi ni treba verjet. Sicer pa poznam, zanimiv filmček, katerega pa je dobro vzeti tudi malo z rezervo, tako kot vse ostalo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj ne? Zato ker je to vse umetno.....in bo še sranje iz tega.....Sam da vlada začne računat...pa bojo šle trošarine gor.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič bat, se že šušlja da bodo trošarine povečali :headbang: tko da pomoje je to to, kdor misli naj jutri napolni tiste partisočlitrske cisterne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMV PRI MERKATORJU V ŠALARI PAZITE NA 98. Vedno, ma prav vedno ko tankam tam motor trokira kot pa bi imel 3 cilindre. Če ne slišiš ne verjameš, auto se mi ugaša če ne držim malo gasa. Ko menjam bencin vse ok. Me zanima če bi dali en vzorec za analizo. Ma dio porko če ni 30% vode tam not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej ko ne rabim bencina skor nič je čist pocen, ko sm biu pa vsak drug dan na benciski avgusta je biu pa najdražji :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sej ubiistvu sploh ni pocen.. 10 let nazaj je bil benin 70-80 tolarjev.. še par let nazaj pa še manj! Takrat je blo fajn ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem motor, mislil sem pa na auto, tako da probajte na hlape prit do naslednje bencinske. TAM ? NIKOLI VEČ !

Ja se spomnem ko smo tankali skuter za 500 tolarjev polno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zakaj ne? Zato ker je to vse umetno.....in bo še sranje iz tega.....Sam da vlada začne računat...pa bojo šle trošarine gor.

In so sle... :headbang:

Bil nekaj dni v Avstriji in z malo srece nasel nekaj crpalk s cenejsim dizlom kot v SLO. :o Tudi pri cenah benza na teh crpalkah ni blo panike.

In mi se kao veselimo, da je benz pri nas spet poceni. :slap: :grrr :slap:

(spetnasnategujejopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem......... naftni derivati v maloprodaji so (vsaj do vceraj) v graz-u bili nekaj dni (ca.10) cenejsi kot v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet vse po starem. naftni derivati spet senejsi v sloveniji. tole skakutlanje cen v aut mi ze pocasi posteno najeda; do stiri(!)krat na dan vcasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? A tako ažurno spremljajo borzo? Ja no, privat pumpe so verjetno drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!