Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Bomo pač pri sosedih tankali. Združeno z Golico... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na,pa smo spet tam,spet bencin gor! Še dobro,da se vsaj na 4-kolesih z dizlom vozimo ;)

Zbriši podpis, ker zavajaš ljudi pa takole oglaševanje ni dovoljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
ni nekdo nekje nekoc trobil, da bodo cene naftnih derivatov na istem nivoju (€0,914 ce me spomin ne vara), prilagajala se bo trosarina.........

"zivi bili i videli", rekel je slepec gluhemu.

vceraj tankal............ eurosuper 95 po 0,996 za liter.

ja ampak........... ce pa ne zdaj ne bo slovenska vesoljna raja nikoli skocila v luft in z vilami nad parlament.

:whistle:

kdo skace ? tisti ki ne, ni slovenec. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dobro so nas strenirali.

...mi pa seveda po dobri slovenski navadi NIC. :slap: Bil prejsnji teden pri Kroatih in Srbih, poznam tudi cene goriv na Madzarskem. Povsod bistveno nizje!!! :O:cry::O A mi kdo zna povedat, komu oz. kam gredo te ultra visoke trosarine? :hmm: V izgradnjo auto-, moto-infrastrukture ziher ne. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupi :yea1::yea1: bencin gre spet gor, bo spet čez evro.

Lahko smo veseli, da naša vlada tako dobro skrbi za našo blagajno. Je le treba plačat odpravnine in ostale bedarije... :kva2: Še enkrat en velik hura za Pahorčka...mamicu mu spalim :angry::angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja opet čez evro za pričakovat in tu ni konec, vsako leto isto vedno višje ko gremo v poletno sezono višje so cene goriva počakjmo do avgusta bomo vidli spet zasoljene cene za 1 l ,potem septembra pa rahu padec kostantno do jeseni, kaj ni reku Pahor, če bo bencin na trgu dražji bojo trošerine nižje in če bo bencin nižji bojo trošerine višje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi pa seveda po dobri slovenski navadi NIC. :slap: Bil prejsnji teden pri Kroatih ....

Kroati imel načeloma zadnje čase (leto) višje cene kakor mi. Nč skrbet...bojo že še dvignli tudi oni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kar quotam tale moj komentar iz januarja 09 :doze:

Boste videli, da bo letos poleti pri nas bencin dražji kot je bil lansko leto. Cene na trgu surove nafte bodo šle čez sezono zaradi povečanega povpraševanja gor, kot vsako leto, lepotec pa trošarin ne bo zniževal, ker letos ne grozi visoka inflacija, ampak bo lepo filal proračun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... kaj ni reku Pahor, če bo bencin na trgu dražji bojo trošerine nižje in če bo bencin nižji bojo trošerine višje :lol1:

nenenenenenene............ :grrr

to si ti samo sanjal. kot jaz tudi. pa se kdo najbrz.

potem pa bujenje........ z mrlo vodo in pendrekom. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupi :yea1::yea1: bencin gre spet gor, bo spet čez evro.

Lahko smo veseli, da naša vlada tako dobro skrbi za našo blagajno. Je le treba plačat odpravnine in ostale bedarije... :kva2: Še enkrat en velik hura za Pahorčka...mamicu mu spalim :angry::angry:

:slap::lol1::lol1:

To si dobro rekel :lol1:

Kaj je bil tokrat vzrok za podražitev :hmm: ..ali samo to da je minilo 14 dni :? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super bencin gre gor... Naša vlada pa res super dela...Vsepovsod se bencin ceni pri nas se pa draža.jeeeeeeee dejmo še enkrat lopove volit :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za primerjavo: Na hrvaški INI stane Euro95 0,948€ in Eurodizel 0,886€

Še tabela:

Datum: 21.04.2009.............Tečaj kune 7,4049

...................................kn/lit...€/lit

INA Super 95..........BMB 95........6,87....0,928

INA Eurosuper 95......BMB EURO 95...7,02....0,948

INA Super plus 98.....BMB 98........7,07....0,955

INA Dizel.............DG............6,44....0,870

INA Eurodizel.........DG EURO.......6,56....0,886

INA Dizel Plavi.......DG PLAVI......3,47....0,469

INA Autoplin INA......UNP A.........3,35....0,452

Lož. ulje ekstra lako LUEL..........3,88....0,524

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni ponavad za nami podražijo, kak teden ali dva:)

kaj pa avstrici?da o italjanih niti nebi....bom na pamet govoru ker se mi ne da za cenami gledat samo sem bil cca.2meseca nazaj v avstriji in je bil že cenej kot pri nas in v italiji sem bil ta vikend je bil v obmejnem pasu(če je še zmeram) malo čez 1€.o avstrijskem standardu nebom govoru ker vemo vsi kašn je pa majo bencin cenej ko mi, italjani pa so meli približno 50centov dražji bencin kot mi lani poleti tko da so bli petroli polni italjanov v Novi Gorici, danes je slika precej drugačna...in kaj smo s to podražitvijo dosegli?!Italjan namesto da bo tankal pri nas bo tankal doma in dobro vemo vsi kolko ma država od 1l bencina davka, kolko več bi ga dobili če bi tujci tankali pri nas, tako bomo pa hmali še mi tankali zunaj te gnile kapitalistične države...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako bomo pa hmali še mi tankali zunaj te gnile kapitalistične države...

Pubec, jaz ze pridno tankam po okoliskih drzavah (A, H, CRO). V tem primeru, jeb** zavednost, ceprav sem se do nedavnega zelo trudil. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa avstrici?

danes najcenejsa varianta v graz-u (zame):

ROZ 91 1.038

ROZ 95 1.039

ROZ 98 1.177

diesel 0.989

(ce tankam s karto se € 0.30/liter ceneje)

http://avanti.at/jart/projects/avanti/main...p;reserve-mode= (pod PLZ vpisi 8020 ali 8010)

se pa "dogaja" - vcasih tudi do 4x dnevno spreminjajo cene (pa da ne bo kdo mislil, da navzdol :grrr :P:SS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kar quotam tale moj komentar iz januarja 09 :doze:

sva že 2!

To sm tut jst moji govoru, kriza gor, kriza dol... do poletja bo bencin tako kot je bil pred krizo pa nej kdo reče kar hoče!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!