Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

7,2c je brezvezna cifra... dokler je ne pretvoriš v SIT, od kar mamo te evre se nihče ne buni za te cente... malo pa malo pa nanese

za 17 tolarjev / liter bi bili že protesti.....

danes se boljsa primerjava....

graz: € 1,078 roz95 (ena drazjih)

stainz: € 0,946 roz95 (najcenejsa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sreči je Avstrija par kilometrov stran. Včasih so Avstrijci tankali pri nas, sedaj bomo vračali obiske.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ponovno v Velikovcu. Običajne cene so okrog 1.07x, le na BP (avtomatska črpalka) je bil bencin 0.934, dizel pa 0.814. Na žalost je odprta le od 6-22 tako, da ob enih ponoči, ko sem se vračal ni več delala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo nobel državni aparat, ki rabi zase več kot vsi ostali državljani, tako pač mora bit, če se guramo tam kamor nam (še vedno) ni mesto..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

država je v takemu minusu da ven ne vidi!

no koncu bo davek 50% pa še benz bo tolk drag da se bomo samo še peš sprehajali in v službo hodili...

jaz nisem volil niti ne bom...naj .... :evilgrin: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bravo barbi- ti nas boš popeljavl v lepšo prihodnost... :worship:

bencin v želeni kaplije 0.924 € :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beljaku je bil od 1,07 do skoraj 1,20... ni mi jasno kako imajo lahko v istem mestu tako različne cene goriva... a sploh kdo tanka na dražjih pumpah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beljaku je bil od 1,07 do skoraj 1,20... ni mi jasno kako imajo lahko v istem mestu tako različne cene goriva... a sploh kdo tanka na dražjih pumpah?

...podobno kot vsaka roba v trgovinah -različni dobavitelji in trgovci... Pa že tanka kdo, sicer bi že zaprli tadrage pumpe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en sam lub jamr... poglejmo po cestah, mestih... a sploh še kdo naredi kilometer, mogoče dva peš? povprečje v stoječih kolonah, tkole na uč (de me naw kdo prašow za vir) 1 - 1.5 osebe na avto. bencin predrag? ja pa jade.... to, da ljudje jamrajo koko swab zaslužjo od 6:00-14:00 in potem vse zmečejo za škatlo, ki se ji reče avto ali motor? barbika&co dobro vedo, kje se da obirat folk brez pretiranih posledic... in to vedo tudi drugod po svetu... od kod miljarde € pomoči države posameznim firmam? nekje morjo vzet.

he, he... ne bom se oglašal na morebitne replike, vsak zase nej premisl, kok trdo zasluženga dnarja zmeče za ljubo udobje ali hobi in kaj je pripravljen storiti, da bo zadeva drugačna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v Avstriji se je podražil. In to celo za 5 centov - bencin na 0,944, dizel pa na 0,794. (od nedelje, ko sem bil tam). Prekleti Avstrijci - samo dražijo :whistle:

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj cen goriv pri sosedih od včeraj:Deutschlandsbergpost-13666-1245704308_thumb.jpg

Volkermarkt post-13666-1245704435_thumb.jpg

post-13666-1245704511_thumb.jpg

post-13666-1245704623_thumb.jpg

post-13666-1245704649_thumb.jpg

Celovec post-13666-1245704800_thumb.jpg

post-13666-1245704847_thumb.jpg

post-13666-1245704903_thumb.jpg

Se oproščam, če se slabo vidi - je blo prepisano s cenikov kar v mimohodu! Tolk se že vidi kam se splača peljat konje napojit.

post-13666-1245704551_thumb.jpg

post-13666-1245704741_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!