Skoči na vsebino

Hrvaška policija na moto Honda CBR 1000 RR


roly

Priporočene objave

pizda, italijani lamborghinije, hrvati honde.. zdaj še samo čakam na avstrijske policijske eurofighterje in mađarske sunseekerje za lov po balatonu..

:) :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz dobro obveščenih krogov blizu cerkve se sliši da notranji mate že navezuje stike s primorskim tomosom ! :P

mimogrede naj omenim da kahlov ehjavec prodaja T7 po pičlih 50 tisočakov( na zalogi jih je več kot 100) imajo vse razen akomulatorja ! :topic: je pa resnična !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz dobro obveščenih krogov blizu cerkve se sliši da notranji mate že navezuje stike s primorskim tomosom !  :P

mimogrede naj omenim da kahlov ehjavec prodaja T7 po pičlih 50 tisočakov( na zalogi jih je več kot 100) imajo vse razen akomulatorja !  :topic: je pa resnična !

T7?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivi bojo pa policaj, saj če ne bi lovili in povzročali panike ne bi bilo malin  ;)

Pajade... lepo ustavi, ko ti zapiska, pa ne boš malin vidla... še doooolgo, ker ne bo penez za njih, račun blokiran itd. :naughty:

kar se tiče vožnje policajev pa tak: zadnjič sem peljal od Ptujske gore proti Lovrencu, če kdo pozna... pravokotni ovinek, moja hitrost okoli 100-100 km/h... in potem policaj s tisto bemfo mimo mene po levi (zunanji) strani švigne "po kolenu" da se mi je avto skoraj zavrtel od vetra. Če ne bi vedel, da je ovinek pravokoten, bi trdil, da je šel mimo najmanj 150 km/h, zdaj pa raje ne bom hitrosti definiral. Ampak dobil sem občutek, da prekleto dobro ve, kaj in kako dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajade... lepo ustavi, ko ti zapiska, pa ne boš malin vidla... še doooolgo, ker ne bo penez za njih, račun blokiran itd. :naughty:

Moj račun ne bo :grrr blokiran verjemi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po slikci sodeč (preizkušnja) bomo moral merkat predvsem ko se bomo vozili na Grobnik še posebej po AC od Reke do Grobnika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... berem te vaše cenjene veleumne komentarje .... eni bi z njimi dirkal, eni nebi ustavili, eni nebi plačali ... ma brez veze; če bi bil jaz moderator, bi temo zaklenil, pa je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi kr dobro to... če se oni čutijo sposobne za lovit pri 300 na uro... :afro1:

sicer pa imajo povsod kakšen perpetum mobile .)

v angliji se vozijo s CBR in VTR..

italijani se vozijo tudi na ducati-jih..... TDM sm tudi že videl.... edino pri nas je folk navajen da mora bit policaj na natovorjenem BMW-ju :slap:

post-1823-1127903283_thumb.jpg

post-1823-1127903301_thumb.jpg

post-1823-1127903322_thumb.jpg

post-1823-1127903333_thumb.jpg

post-1823-1127903342_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... berem te vaše cenjene veleumne komentarje .... eni bi z njimi dirkal, eni nebi ustavili, eni nebi plačali ... ma brez veze; če bi bil jaz moderator, bi temo zaklenil, pa je ...

ja itaq :kva2: , zakaj pa imamo forum :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pojavlja vprašanje... kako pri 300km/h prisiliti "ujetega" motorista, da se ustavi? štil od metle v prvo felgo?  :hmm:

ja, kako pa drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pojavlja vprašanje... kako pri 300km/h prisiliti "ujetega" motorista, da se ustavi? štil od metle v prvo felgo?  :hmm:

saj ga ne rabi prisilit - posname ga iz vseh zornih kotov, pol pa bodo že lahko v mnogih primerih ugotovili, kdo je bil ... kazni se bodo seštevale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ga ne rabi prisilit - posname ga iz vseh zornih kotov, pol pa bodo že lahko v mnogih primerih ugotovili, kdo je bil ... kazni se bodo seštevale?

Kako pa bodo posneli tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ljudje tu par stvari nočejo razumet:

300 na uro - koliko tu pisočih se pa vozi tako hitro vsak dan sem in tja!

in drugič: ta policaj naj bi samo opravil snemanje in meritev (dokaz!), ostalo pa patrulje na 4 kolesih; če si dosti "trdobučen", mogoče celo s cestno blokado ali drugimi "posebnimi sredstvi" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat majo 300km/h-jaši tablce mal pokrivljene...prekrite...pod zicem... ne? To s fotkami štekam in je logično... samo... radarje za hitrost do 300 km/h bi lahk tud na štange montiral al pa avte. Razumem da policaj dohiti enga pri 300 in ga sproti še pofotka, pol ga pa pusti naprej... sam to ni ravno "preprečevanje" prehitre vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj enkrat se bo pa že ustavil. pač naj pelje za njim, pa mu potem posnetek pokaže... če policaju ne zmanjka prej goriva, kot motoristu.

ni mi pa par stvari jasno... najprej to, kako ima nekdo še čas po gumbih na motorju pri 250+ km/h stiskat in pa še to, kako bi naj policaj vlovil nekoga, ki tako hitro pelje, če ni že na motorju in že ne pelje preko 150 km/h, saj drugače sploh ne more pospeševati dovolj hitro, da bi ujel divjaka... preden sede na motor, mine kar precej časa, potem pa še cca. 6 sekund do 200 km/h, če ga ne postavi vmes na hrbet preko zadnjega kolesa... ne vem no... nisem pa še probal, zato raje vprašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je problem? :blink:

fantje na hrvaškem so se pač odločili da bojo praksko uzvajal tud v sedlu CBRk..očitno ne bojo ne prvi ne zanji in očitno ze obstajajo prakse kako se lotit vseh teh problemov s katerimi si razbijate glave....in predvidevam da ne bodo odkrivali tople vode...in brez skrbi ce vas bodo hotli ustavit vas pač bodo...če vas ne bodo prej maline....jest sicer stavim na slednje, ker se povrpečen slo voznik prekelto precenjuje kar se znanja tiče...

tko pač je in konec in najbrz se ne bi lotili zadeve če se jim ne bi zdela smiselna in rentabilna...a se bo kot taka tud izkazala bo pokazal čas.....

in to, kako vas bodo ustavli vas načeloma z njihovega stališča niti nima kaj zanimat...pustite se presenetiti.... :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!