Skoči na vsebino

Hrvaška policija na moto Honda CBR 1000 RR


roly

Priporočene objave

Ocitno se niste videli letecega polocaja na BMWju v akciji. Ti fantje vozijo motorje 8 ur na dan v vsakem vremenu, ne pa kot mi ko delamo 8-10k na leto.

Ce taksnega policaja das na novo sportno 1000ko, je zadeva toliko bolj zanimiva ...

Ne podcenjevat teh fantov.

lp loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno tak motor ne bo vozil nekdo, ki je včeraj naredil izpit.

Samo pripomnim, da poznam dva žandarja, ki sta včasih vozila na dirkah in "normalen" človek bi mislil, da nimata vseh kolesc v glavi (glede vožnje motorja in hitrosti). Šla bi za tabo do konca.

Takšnih motorjev res ne vozijo neizkušeni policisti. Pred kratkim so na HR - TV imeli odajo o motoristih, kjer so se predstavili tudi žandarji na motorjih. Dva od gostov policije sta bila predstavljena kot redna državna tekmovalca v motociklizmu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(Gsx600 @ 2 Apr 2006 @ 13:29) *

Pri 300 km/h bi tisto mene snemalo? Še sledit mi ne bi mogu oz. se ne bi upal, kaj šele da bi snemal?!?!..

HALO 300km/h ?!?

ah, djeco

:grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ste zapeli... A ste pomislili, da je to prvenstveno namenjeno prehitrim avtomobilistom??

Nekdaj sm slisal, da je lovlenje motoristov do neke mere prepovedan (do katere ne vem), ker je prerizkantno in prenevarno. Za bežečega motorista seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ste zapeli... A ste pomislili, da je to prvenstveno namenjeno prehitrim avtomobilistom??

Nekdaj sm slisal, da je lovlenje motoristov do neke mere prepovedan (do katere ne vem), ker je prerizkantno in prenevarno. Za bežečega motorista seveda.

ne vidim tu neke logike, zakaj bi naj bilo lovljenje motorista prepovedano. vsak ki naredi večji prekršek, ga naredi zavestno in se zavestno odloči za beg...če je tak pameten pa naj še pol nosi posledice...

nobeden ga ne sili, da beži z 250km/h+...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vidim tu neke logike, zakaj bi naj bilo lovljenje motorista prepovedano. vsak ki naredi večji prekršek, ga naredi zavestno in se zavestno odloči za beg...če je tak pameten pa naj še pol nosi posledice...

nobeden ga ne sili, da beži z 250km/h+...

oz. 300km/h+ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No no... Da se ne boste skregal... Francozi jih pojejo :grim :grrr

Link noče delat :blink: :doze:

Tako da lahko samo povem da so naročili 50 Kawasaki ZZR 1400... :blink:

Kar scary :)

Vir: (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).com

post-2284-1145087631_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nimam nč proti policajem na mopedih. Sam ne vem kaj jim bojo take 1400ccm zverine ko jim boš s supermotom spizdil.

Veliki so, težki, manj okretni....

A ni bolj pametna izbira kej manjšega, recimo kak dvovaljnik, ne neka raketa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nimam nč proti policajem na mopedih. Sam ne vem kaj jim bojo take 1400ccm zverine ko jim boš s supermotom spizdil.

Veliki so, težki, manj okretni....

A ni bolj pametna izbira kej manjšega, recimo kak dvovaljnik, ne neka raketa :?

V tujini majo mal večje razdalje in tut mal več avtocest ... in folk motorje tam tut za mal bolj rsne razdalje uporablja, celo vsakodnevno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj me spominja na film Madmax. Po eni strani tud razumem zakaj. Država se čuti nemočna, pol pa gre v take nakupe. Ko pa prosijo, celo župan Vranskega, za pisto, ga hladno zavrnejo. Folk mora nekje sproščat adrenalin. Na hrvaškem celo policija hitrih motoristov enostavno ne ustavlja, ker jih ne more al pa bi blo preveč nevarno- to sem vidu v živo, da ne bo pomote. Sam nisem preveč agresiven in tud moja vožnja ni taka, rad se pa vseeno zapeljem malo hitreje čez kak ovinek. Ravno zato se mi zdi, da bomo nastradali prav taki kot jaz, ki gredo malo čez omejitev, pa vseeno ne razkirajo svojega življenja. Upam, da take reči ne vodijo v policijsko državo. Simru, ne vem kako lahko sploh primerjaš Ameriko z Evropo. Američani nimajo čist nič dobrega, pa tud razmere tam in pri nas so nekaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

po mojem - koliko sem prebiral......reklamna poteza........

se je prodaja hond na Hrvaškem-predvsem jadranska regija povčala za cca 32-34 %.....na račun policije oz MUP-a....kdo ve?!?.... :OK: ...po mojem je pooblaščeni uvoznik že vedel zakaj to nardit.... :P

Je pa res da poznam nekaj dečkov v modrih kombinizonih, katerim ne boste zlahka ušli iz vida....

(pa pustimo spet pospravljanje papirjev , urejanje in uziganje motorja.....je zanemarljivo-koliko se mizdi se bo vsak uniformiranec le nasmehnil in se cez 10 minut vsedel, na kaj pač ima, in se odpeljal z upanjem da ne bo koga iz asfalta strgal, ker ima ogromno pisarije in merjenja, ter risanja s tem he he he ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!