Skoči na vsebino

Neprilagojena hitrost


SiR

Priporočene objave

Brez zamere, hec. Ampak zapora nauš vidu od znotrej, ma država 101 način da do tvojga gnara pride:)

(čeprow tud to ni res.... sm 14 dni nazaj bil aboliciran:) :OK:

Jp, majo 101 način... men so tut neki aboliciral... (itaknismbiukrivpress) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Če

to bere NOREC, ki s (verjetno) "fejzerco" in preluknjano izpušno cevjo

nabija po gosto naseljeni ulici bratov Babnik v Šiški z več kot 130 km/h

naj ve, da imam za eno od platan pripravljena

2 betonska cegla:

s prvim ga bom zrušiv z motorja

:angry:

z drugim pa dotolkel

:devil:

Naslednjič, ko ga vidim, bom objavil njegovo registrsko številko,

če bo še žiw.

Madona

skoraj 20 let vozim motor pa takega idiota še nisem videl!

Ob

robu zelo ravne ulice, KER JE DELOMA OMEJITEV 30 KM/H ZARADI ŠOLE,

je drevored platan in med njimi parkirani avti.

Otroci, ljudje, živali mnogokrat nenadoma stopijo na ulico, avto spelje

vzvratno s parkirnega prostora ... in kreten ne bi mogel nič.

Potem

bi seveda bilo zastonj jokati.

:cry:

MATER, TAKILE NORCI SO KRIVI ZA KOMENTARJE KOT JIH LAHKO

ČITAMO NA SPLETNI STRANI DELA.

Pa

še to - do obvoznice, kjer lahko nabija kolikor hoče ima slabih 200m,

ampak tam ni bifejev s katerih ga lahko opazujejo njegovi "pijanski-prjatlčki" ...

:eek: :eek: :eek:

:eek: :eek: :eek:

:eek: :eek: :eek:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kakšne starejši caffe racer al je kakšen mlajši mulc? Ker moj sošolc iz osnovne šole je neki govoru da bo fejzrco kupu... sam zdej ga že doug nism vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kakšne starejši caffe racer al je kakšen mlajši mulc? Ker moj sošolc iz osnovne šole je neki govoru da bo fejzrco kupu... sam zdej ga že doug nism vidu.

Težko

rečem, ker sem ga komajda videw, ko je zatulilo in je "padel mimo kot sneta skera" ... sy še mopija nisem mogel z gotovostjo prepoznati

... če rabiš pomoč ... pokliči ...

velja

:OK:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomagat lahko tut jst pridm, sm bliz doma ;)

a pa se tip nč ne boji da bi ga ˝dvignilo˝ na ležečem policaju? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomagat lahko tut jst pridm, sm bliz doma ;)

a pa se tip nč ne boji da bi ga ˝dvignilo˝ na ležečem policaju? :BUA:

ne,

ker starta ispred onega vogalnega bifetka v poslovnem centerčku,

v obratni smeri (ko pripelje tja) pa že zavira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, sej je bla res neprilagojena :blush:

Kaj pa je "neprilagojena hitrost"? :huh: Mislim, da policisti to malo preveč izrabljajo. Če si peljal 50km/h si imel prilagojeno hitrost (razmeram v mestu), drugače pa naj umaknejo table.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Vem, da je malo mimo.... SAmo me nekaj muči... Pred časom sem tukaj na motosvetu zasledil kar zajetno število nasvetov za na cesto in pravila varne vožnje.... Zdaj pa ne najdem. Rad bi si jih natisnil, pa jih ne najdem...

Mi lahko mogoče kdo od vas pove kje naj najdem to zadevo.

Blo je fulllll dosti tega napisanega, našteto po alinejah......

recimo da ne smemo prehitevat v levi ovinek če je na naši levi breg

na vozi preblizu dvoslednim vozilom, ker lahko oviro prevozi ti pa na njo nabašeš in podobne stvari so ble gor napisane.

pa zdaj te teme po eni uri iskjanja ne najdem :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je "neprilagojena hitrost"? :huh: Mislim, da policisti to malo preveč izrabljajo. Če si peljal 50km/h si imel prilagojeno hitrost (razmeram v mestu), drugače pa naj umaknejo table.

ZVCP-1-UPB 3

Hitrost vožnje

30. člen

(1) Voznik sme voziti s takšno hitrostjo, da vozilo ves čas obvladuje in da ga lahko ustavi pred oviro, ki jo glede na okoliščine lahko pričakuje.

(2) Hitrost in način vožnje mora prilagoditi svojim sposobnostim, lastnostim in stanju ceste ter preglednosti na njej, gostoti in drugim značilnostim prometa, vremenskim razmeram ter značilnostim vozila in tovora v njem ali na njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Vem, da je malo mimo.... SAmo me nekaj muči... Pred časom sem tukaj na motosvetu zasledil kar zajetno število nasvetov za na cesto in pravila varne vožnje.... Zdaj pa ne najdem. Rad bi si jih natisnil, pa jih ne najdem...

Mi lahko mogoče kdo od vas pove kje naj najdem to zadevo.

Blo je fulllll dosti tega napisanega, našteto po alinejah......

recimo da ne smemo prehitevat v levi ovinek če je na naši levi breg

na vozi preblizu dvoslednim vozilom, ker lahko oviro prevozi ti pa na njo nabašeš in podobne stvari so ble gor napisane.

pa zdaj te teme po eni uri iskjanja ne najdem :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

mogoče tole :? KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sekundo si me prehitel :) Sem tudi jaz iskal, ampak sem porabil 5 min, preden sem pogruntal, da je tema pod sticky :D

Drugače je pa pametno vsake toliko časa prebrat te nasvete, škodi zagotovo ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZVCP-1-UPB 3

Hitrost vožnje

30. člen

(1) Voznik sme voziti s takšno hitrostjo, da vozilo ves čas obvladuje in da ga lahko ustavi pred oviro, ki jo glede na okoliščine lahko pričakuje.

(2) Hitrost in način vožnje mora prilagoditi svojim sposobnostim, lastnostim in stanju ceste ter preglednosti na njej, gostoti in drugim značilnostim prometa, vremenskim razmeram ter značilnostim vozila in tovora v njem ali na njem.

Kar se lahko razume tudi kot: 'če do česarkoli pride, nisi imel prilagojene hitrosti in si sam kriv'. :BUA:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se lahko razume tudi kot: 'če do česarkoli pride, nisi imel prilagojene hitrosti in si sam kriv'. :BUA:

D.

Več

ali manj so s tem zakonom zaščitili DARS in druge vzdrževalce cest pred tožbami, če zaradi slabega stanja ceste pride do nesreče. Drugače bi ta lopovska država, kjer polovico denarja za vzdrževanje cest pokradejo, že davno bankrotirala.

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mu nastavi eno zajlo potleh tak na višini pou metra, da gre lih malo nad kulom pa bo zadnjič divjal tisti dan, verjemi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se lahko razume tudi kot: 'če do česarkoli pride, nisi imel prilagojene hitrosti in si sam kriv'. :BUA:

roko na srce - isto velja za kolega avtomobiliste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mu nastavi eno zajlo potleh tak na višini pou metra, da gre lih malo nad kulom pa bo zadnjič divjal tisti dan, verjemi !

Gsx 600 tudi ti si eden izmed takšnih norcev o katerih piše Broj jedan, pa si še upaš pisati pod to rubriko. :angry2:

Tebi ni mesto ne v avtu, ne na motorju in ne na tem forumu.

Broj jedan, če se že velikokrat s teboj ne strinjam na političnem področju, se pa v tem kaj si napisal popolnoma strinjam s teboj... .)

Če ne veste zakaj sem si ustavaril takšno mnenje o Gsxu 600, si preberite njegovo pisanje pod rubriko: Sodnik - prepoved vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

broj jedan, tud jaz se močno strinjam s teboj, v petek sva s sodelavcem stala ob poljanski cesti, kjer je ene 4x prinorel danes žal pokojni motorist iz štepanjca, brzina je bila strahotna, upam da je tale vaš šiškar to videl po tv, motosveta pa takile sigurno ne berejo l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

broj jedan, tud jaz se močno strinjam s teboj, v petek sva s sodelavcem stala ob poljanski cesti, kjer je ene 4x prinorel danes žal pokojni motorist iz štepanjca, brzina je bila strahotna, upam da je tale vaš šiškar to videl po tv, motosveta pa takile sigurno ne berejo l.p. janih

glede na take caffe racerje, bodo kmal taki ukrepi kot na Tajskem... policijski z bejzbolskimi kiji ˝ubijajo˝ motoriste klik :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se lahko razume tudi kot: 'če do česarkoli pride, nisi imel prilagojene hitrosti in si sam kriv'. :BUA:

jap :yes: ...bo mogoče Ice napisal, kakšno hitrost je mel, ko je padel zaradi šodra na cesti in ga je sodnica oglobila zaradi 'neprilagojene hitrosti'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!