Skoči na vsebino

Neprilagojena hitrost


SiR

Priporočene objave

glede na take caffe racerje, bodo kmal taki ukrepi kot na Tajskem... policijski z bejzbolskimi kiji ˝ubijajo˝ motoriste klik :blink:

Psihiči! :o :xx: Policaji in motoristi!

Kar se pa tiče naših mestnih frajerčkov, ki z divjanjem ogrožajo vso okolico, je pa rešitev samo resen odziv policije in ena res velika kazen, katero bi še dolgo plačevali in si jo fajn zapomnili.. So pa to le pobožne želje nažalost, vsaj pri trenutnem sistemu, kjer imajo kriminalci skoraj več pravic kot pošteni ljudje.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na take caffe racerje, bodo kmal taki ukrepi kot na Tajskem... policijski z bejzbolskimi kiji ˝ubijajo˝ motoriste klik :blink:

Ua!

Ta je pa malo prehuda. Prej naj se uporabijo malo manj drastične metode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx 600 tudi ti si eden izmed takšnih norcev o katerih piše Broj jedan, pa si še upaš pisati pod to rubriko. :angry2:

Tebi ni mesto ne v avtu, ne na motorju in ne na tem forumu.

Broj jedan, če se že velikokrat s teboj ne strinjam na političnem področju, se pa v tem kaj si napisal popolnoma strinjam s teboj... .)

Če ne veste zakaj sem si ustavaril takšno mnenje o Gsxu 600, si preberite njegovo pisanje pod rubriko: Sodnik - prepoved vožnje...

GSX 600...enostvno nisi pravi bajker. Taprav pada po tleh samo dokler se ne priplazi do motorja...lahko mu pomagaš in mu ga vžgeš, usmeriš v smer vožnje, pomagaš siromaku, da zleze gor, mu pospraviš tačko pol pa zna vse sam...ne pa da mi po kolesarskih padaš. :naughty:

Sej se boš navadu, da ne boš takih zgražanja vrednih peripetij po forumih pisal.....že mečem kamen

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina ,pa kaj si ti zaen model, da si skos najbol pametn pa vsem težiš :angry2:

zarad takih so taki forumi neprijetno do amena :angry2: :angry2:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina ,pa kaj si ti zaen model, da si skos najbol pametn pa vsem težiš :angry2:

zarad takih so taki forumi neprijetno do amena :angry2: :angry2:

:devil:

:kva2: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina ,pa kaj si ti zaen model, da si skos najbol pametn pa vsem težiš :angry2:

zarad takih so taki forumi neprijetno do amena :angry2: :angry2:

:devil:

Se podpišem po tole.

Že od nekdaj si želim to napisat...sam me vedno prej kdo prehiti.... beee

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina ,pa kaj si ti zaen model, da si skos najbol pametn pa vsem težiš :angry2:

zarad takih so taki forumi neprijetno do amena :angry2: :angry2:

:devil:

Symči,

dej no dej .. kaj si pa tako hud?

Sy Lina je čisto v redu punca - ma sicer ene neprijetne

lastnosti Br.1 - ampak ... kdo je brez napak?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je "neprilagojena hitrost"? :huh: Mislim, da policisti to malo preveč izrabljajo. Če si peljal 50km/h si imel prilagojeno hitrost (razmeram v mestu), drugače pa naj umaknejo table.

Prilagojena hitrost ni enaka najvišji dovoljeni hitrosti.

Peljal sem 50 km/h (taka omejitev), na ravni cesti, policist mi je rekel, zakaj nisem peljal 40 km/h.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap :yes: ...bo mogoče Ice napisal, kakšno hitrost je mel, ko je padel zaradi šodra na cesti in ga je sodnica oglobila zaradi 'neprilagojene hitrosti'

lahko bi mutil v nedogled, a roko na srce, ko sva padla nisem gledal na stevec. ni pa moralo biti vec kot 40 km/h (cesta izven naselja, omejitev 90 km/h !) drugace bi motor naredil jaso v gozdicku na ovinku. tako je oblezal ca. 50 cm pred robom cestisca/ neutrjene bankine. celotna izmerjena pot drsenja je bila 25,3 m po finem sodru - motor, lady in moja malenkost, skupna masa ca. 400 kg - in naj si vsak sam naredi izracun.

seveda plavi po poti najmanjsega odpora: neprilagojena hitrost, bla bla bla. sodnica pa kot mala pesika vse ponavlja brez uporabe lastnih mozganov.

brez veze.

BTW kako je mogoce, da je v sloveniji v 73 % nesrec z enoslednimi vozili kriv voznik enoslednega vozila, v EU pa je odstotek 33 % ?!

v sloveniji tako slabo vozimo ? smo taki hudi norci, butalski ?!

zakaj se mi pocasi poraja sum, da temu ni tako ?! :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW kako je mogoce, da je v sloveniji v 73 % nesrec z enoslednimi vozili kriv voznik enoslednega vozila, v EU pa je odstotek 33 % ?!

v sloveniji tako slabo vozimo ? smo taki hudi norci, butalski ?!

zakaj se mi pocasi poraja sum, da temu ni tako ?! :hmm: :whistle:

Morda je temu tako tudi (predvsem?) zaradi tega:

seveda plavi po poti najmanjsega odpora: neprilagojena hitrost, bla bla bla. sodnica pa kot mala pesika vse ponavlja brez uporabe lastnih mozganov.

brez veze.

Zaradi tega 'brez veze' namreč. Sodnica ne navija za nikogar in tudi ne poskuša reda radi približati zgoraj omenjen % evropskemu povprečju. Policist pravi 'neprilagojena hitrost', ti praviš 'brez veze'. Zakaj ti ne dokažeš nasprotno, če seveda meniš, da imaš prav? Zahtevaš izvedenca, rekonstrukcijo nesreče...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega 'brez veze' namreč. Sodnica ne navija za nikogar in tudi ne poskuša reda radi približati zgoraj omenjen % evropskemu povprečju. Policist pravi 'neprilagojena hitrost', ti praviš 'brez veze'. Zakaj ti ne dokažeš nasprotno, če seveda meniš, da imaš prav? Zahtevaš izvedenca, rekonstrukcijo nesreče...?

Zaradi tega, ker breme dokazovanja ni na njegovi strani, ampak na strani represivnih organov. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

breme dokazovanja ze, samo breme dela pa nikakor.

ali koliko je res policistov, kateri bi si ob svoji placi nakopali se nekaj dela oz. bi sploh opravljali svoje delo in pri tem spustili malico/kosilo/vecerjo in pogled na bujni "balkon" lokalne kelnerce ?!

pri danes zapazenem stanju izobrazbe "vrlih slovenskih boysoff" sprememba (se) ni pricakovana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali koliko je res policistov, kateri bi si ob svoji placi nakopali se nekaj dela oz. bi sploh opravljali svoje delo in pri tem spustili malico/kosilo/vecerjo in pogled na bujni "balkon" lokalne kelnerce ?!

pri danes zapazenem stanju izobrazbe "vrlih slovenskih boysoff" sprememba (se) ni pricakovana.

Torej več kot dovolj razlogov za to, da se človek pobriga zase in neha jamrat nad neučinkovitostjo sistema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi, zelim ti da se enkrat znajdes v podobni situaciji - z manj poskodbami.

potem bova pa dalje na to tematiko.

.)

BTW sistem ni neucinkovit, neucinkoviti oz. sploh nedalavni so nekateri ljudje v sistemu;

ker si "po svoje" razlagati okoliscine samo zaradi zmanjsanja dela ......... ne vem........ pri nas to imenujemo "malomarnost" oz. "lenost".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW kako je mogoce, da je v sloveniji v 73 % nesrec z enoslednimi vozili kriv voznik enoslednega vozila, v EU pa je odstotek 33 % ?!

v sloveniji tako slabo vozimo ? smo taki hudi norci, butalski ?!

zakaj se mi pocasi poraja sum, da temu ni tako ?! :hmm: :whistle:

Ti dam čist prav Ice, samo v Sloveniji naš državni aparat pač vse gleda skozi prizmo denarja.

No upajmo na bolje :OK: :OK:

Sej če bi imeli še zasebna sodišča tako kot imamo sedaj privatne zdravstvene ambulante z koncesijo in ne vem čem še vse bi bilo mogoče drugače. :hmm: :hmm:

Al pa še slabše :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi, zelim ti da se enkrat znajdes v podobni situaciji - z manj poskodbami.

potem bova pa dalje na to tematiko.

No, ne si prosim želet tega. :)

Pomagaj si sam in država ti bo pomagala... :grim

Ti dam čist prav Ice, samo v Sloveniji naš državni aparat pač vse gleda skozi prizmo denarja.

No upajmo na bolje :OK: :OK:

Sej če bi imeli še zasebna sodišča tako kot imamo sedaj privatne zdravstvene ambulante z koncesijo in ne vem čem še vse bi bilo mogoče drugače. :hmm: :hmm:

Al pa še slabše :devil: :devil:

Skozi katero prizmo bi pa ta gledala?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Režiseri, evo me. B)

izjema,

ki potrjuje pravilo!

:yes:

v sloveniji tako slabo vozimo ? smo taki hudi norci, butalski ?!

zakaj se mi pocasi poraja sum, da temu ni tako ?! :hmm: :whistle:

raziskava evropske komisije, v kateri so se slovenci pokazali kot eni najslabših voznikv (pred-predzadnje mesto) trdi, da temu JE tako

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je na poljanski cesti našel novi cestni bojevnik, motor ZXR belo moder, seveda brez tablic, brez čelade, zadaj sedel otrok, ki niti ni dosegel do tačk za noge, brzina nemogoča, semaforja kot da ga ni, in kaj zdaj naj naredijo policaji, loviti ga ne morejo ker je prehiter, lahko samo upajo, da ne bodo še njega pospravljali s ceste, če ga pa že poznajo, pa mu itak nič ne morejo, ker mu ne morejo dokazati kako hitr se je peljal in zraven naredil še nešteto prekrškov, ko smo se mi včasih vozili z mopedi so nas policaji poznali in nas sploh niso več ustavljali, čez nekaj časa si dobil vabilo k sodniku za prekrške, in že je bila kazen tu, pritožiti pa se iatk ni bilo smisla, ja tako se je delelo včasih

l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raziskava evropske komisije, v kateri so se slovenci pokazali kot eni najslabših voznikv (pred-predzadnje mesto) trdi, da temu JE tako

:cry:

je mogoče ta raziskava osnovana na uradnih podatkih držav članic...katere posreduje (med drugim) - MNZ...? sej pol drugačni podatki od tistih ki jih majo naši MNZjevci tkntk ne morejo bit... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je na poljanski cesti našel novi cestni bojevnik, motor ZXR belo moder, seveda brez tablic, brez čelade, zadaj sedel otrok, ki niti ni dosegel do tačk za noge, brzina nemogoča, semaforja kot da ga ni, in kaj zdaj naj naredijo policaji, loviti ga ne morejo ker je prehiter, lahko samo upajo, da ne bodo še njega pospravljali s ceste, če ga pa že poznajo, pa mu itak nič ne morejo, ker mu ne morejo dokazati kako hitr se je peljal in zraven naredil še nešteto prekrškov, ko smo se mi včasih vozili z mopedi so nas policaji poznali in nas sploh niso več ustavljali, čez nekaj časa si dobil vabilo k sodniku za prekrške, in že je bila kazen tu, pritožiti pa se iatk ni bilo smisla, ja tako se je delelo včasih

l.p. janih

letso naj bi se spet tak sistem začel ... ampak potem bodo "pošteni motoristi" spet zagnal vik in krik ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je na poljanski cesti našel novi cestni bojevnik, motor ZXR belo moder, seveda brez tablic, brez čelade, zadaj sedel otrok...

l.p. janih

Jaz sem proti nasilju, ampak takšnega bedaka, bi pa stolkel kakor kanto!

Za takšne bi morali ustanoviti "vzgojno komisijo". Pol pa tinte pit, mater mu... Vsaj otroka bi pustil doma.

V naši vasi (kot je rada rekla Analiza), je bil BEDAK tako rekoč moj sosed, ki je tako peljal svojo hči (otroka) - in treščil v hišo - normalno, brez čelade! A ti ni hudič, angel varuh NJO vrgel preko tega cepca, pa čeprav je bil njen fot'r... no, sam je pa dobil to kar je iskal. Berglo, pa še en kup stvari, katere je zaslužil.

Saj vsi gon'mo. Malo mere je, je pa le potrebno imeti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vsi gon'mo. Malo mere je, je pa le potrebno imeti!

fičo, pri tem je treba dodati samo še "naj prvi vrže kamen ..." in "edina skupna 'prava mera' je ZVCP"... vse drugo je hvatanje krivina, ki je motoristom zelo pri srcu, a vendar pogosto tudi čez mero dobrega okusa ... žal, tako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!