Skoči na vsebino

Neprilagojena hitrost


SiR

Priporočene objave

fora tizga linka ki sm ga pejstu je da pise, vsaj v avstriji,

da AVTOMOBILISTI NE SMEJO TEGA """PRERIVANJA""" OVIRATI

:OK:

da nebi kdo vrata slucajno odpiru, more prej pogledat nazaj

ce koga ni, ne ce kdo prihaja :cry:

se pa razume..

pocas

z abcutkom

brez ogrozanja

itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, dons sm v naselju pelu mim policijskega avtomobila ene 50 km/h preveč, se prav okrog 100 km/h, bila je že tema, avto ni imel prižganih luči, ko sem šel čez 10 min nazaj ga ni bilo več tam, je možno da je biv radar, sem še voznik začetnik, pripeljaj sem v isti smeri kot je biv obrnjen avto, zanima me kako bi lahko izvedel če je biv res rada in kakšna kazen mi sledi, če je res biv.....

hvala

evo, dons sm v naselju pelu mim policijskega avtomobila ene 50 km/h preveč, se prav okrog 100 km/h, bila je že tema, avto ni imel prižganih luči, ko sem šel čez 10 min nazaj ga ni bilo več tam, je možno da je biv radar, sem še voznik začetnik, pripeljaj sem v isti smeri kot je biv obrnjen avto, zanima me kako bi lahko izvedel če je biv res rada in kakšna kazen mi sledi, če je res biv.....

hvala

aja še to, v koliko dneh naj bi dobil položnico ozr. kazen na dom, če je bi res radar

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm če je bil radar boš zvedel, ko boš dobil položnico, oz poziv k sodniku za prekrške. sicer pa so radarji, ki slikajo ponavadi v kakšnem civilnem avtu...če pa je bilo intervencijsko vozilo pa mislim da se ne rabiš bat, ker tisti ponavadi merijo samo s pištolami...torej bi te mogli takoj ustavit.

sicer pa takrat ko si vozil 100km/h skozi naselje te ni nič skrbelo ? (ne mislim na kazen, ampak na tebe osebno) :hmm:

drugič pa raje malo bolj počasi, pa si pol ne boš razbijal glave, če je bil radar ali ne

pa verjemi, da ti ne bo žal :grim

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm če je bil radar boš zvedel, ko boš dobil položnico, oz poziv k sodniku za prekrške. sicer pa so radarji, ki slikajo ponavadi v kakšnem civilnem avtu...če pa je bilo intervencijsko vozilo pa mislim da se ne rabiš bat, ker tisti ponavadi merijo samo s pištolami...torej bi te mogli takoj ustavit.

sicer pa takrat ko si vozil 100km/h skozi naselje te ni nič skrbelo ? (ne mislim na kazen, ampak na tebe osebno) :hmm:

drugič pa raje malo bolj počasi, pa si pol ne boš razbijal glave, če je bil radar ali ne

pa verjemi, da ti ne bo žal :grim

bilo je intervencijsko vozilo, pač policijski avto, ko sem se peljal mimo sem pobremzov, tko d se je hitrost mal zmanšala, za mano je biv še en avto, policijski avto je prižgal luči, sam takrat sem biv jaz že dost naprej, mislim, da jih je prižgal zaradi tistega avtomobila za mano....

skrbelo me ni nič, ker se tam naselje šele začne in ob cesti ni še nobene hiše, pa tudi cesta je še vedno naravnost.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolona v tvoji smeri stoji, po desni lahko mimo, ce nikogar ne ogrozas; tudi delavcev ne.

po levi pa nacelo "ne ogrozaj prometa". kakrsnegakoli.

V Sloveniji vožnja mimo kolone, ki stoji pred semaforjem ni dovoljena. Ali je v Avstriji dovoljena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehitevati po desni strani ?! :blink: -> :grrr nope, ni dovoljeno.

dovoljena je voznja mimo vozil(a) po desni. majhna, a pomembna razlika.

enako kot voznja mimo vozil, ki stojijo v kolonah - tukaj je misljeno bolj dve koloni v isto smer (npr. pred semaforji ipd.) ali katera zavijajo levo. takrat je voznja mimo po desni ali med kolonami dovoljena, da. :grim

glej zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji vožnja mimo kolone, ki stoji pred semaforjem ni dovoljena.

Je tako, a tudi ni predpisane kazni za ta prekršek! Govorim striktno za možnjo mimo pred semaforjem!

bilo je intervencijsko vozilo, pač policijski avto, ko sem se peljal mimo sem pobremzov, tko d se je hitrost mal zmanšala, za mano je biv še en avto, policijski avto je prižgal luči, sam takrat sem biv jaz že dost naprej, mislim, da jih je prižgal zaradi tistega avtomobila za mano....

skrbelo me ni nič, ker se tam naselje šele začne in ob cesti ni še nobene hiše, pa tudi cesta je še vedno naravnost.....

Mislim, da imaš kar pravšni vzdevek! Policist pa je prižgal luči,, da je prebral tvojo registrsko! :grim

Čakaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!