Skoči na vsebino

ČLANKI V ČASOPISU VEČER


poggy

Priporočene objave

Glede člankov bi reku sam tole nekaj je bilo v njih resnice nekaj pa oslarije. Ta tipson bi loh vedu da skuterji niso namenjeni do 45 kmh ker drugace nebi imeli blokad. Mislm da skuteriste nebi delil na 14 in 15 letnike ampak na skuteriste ki poznajo svoj motor ga imajo radi in uzivajo u voznji z njim se zavedajo nevarnosti in so odgovorni na drugi strani pa so mladci ki imajo skuterje da se naokrog hvalijo in z njimi divjajo. Zakaj pa ima ta tipson tolk proti scooter mitingom jest se strinjam da so mitingi ok in da bi jih lohko bilo vec ker s skupinsko vožnjo pokažemo koliko nas je. So pa usi skuterji bolsih firm sposobni brez tveganja imeti hitrosti do 100km/h

Mislm da je napaka da ljudeje gledajo na nas skuteriste in tudi na motoriste kot na ljudi ki svoje zivljenje postavljajo na kocko in ogrozajo ostale. mislim da bi bilo kot je ze bilo napisano v vecjih mestih ce bi imeli veliko ljudi skuterje namesto avtomobilov manse onasnezevanje mansa guzva in manse tezave s parkiranjem. Se pa strinjam da se je s 50 km na uro z zablokiranim skuterjem peklensko vozit ker newes kdaj te kdo nasadi lahko je govort ko pa niso probali. Mislim da bi se morali dobivati večkrat in nekateri se bolj drzati pravil.

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem že bolj starina in že z kar nekaj kilometri tudi na skuterju saj ga je moj pubec tudi mel in je šel ko elija(lepih130 ko sem se jaz star bik pelo)moram napisat,da ni lepo poniževati le teh saj se večina pubecov zna lepše peljat od kakega napihjenga težkokategornika in točno ti bodo nekoč "prešaltali" na večje mopede če bodo le lahko dobili kako službo,da si jih bodo lahko kupli.Večina so fejst fantje in jaz jim z veseljem odzdravim na cesti pa čeprav vozijo najmanj 1000ccm-jev manj od mene!

Pa SREČNO skuteraši!!

Tako je tudi prav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da ta reaktivc zapre usta temu debilu k govori u 140khm:D

dobr no tole je extreme .) maš tud r1 ko z turbotom.... pa ghost rider hayabuso s 500 imi Hp ji .) sam to so extremi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je firma dokazala kaj se da narediti, ker to je pomoje nevozno, ker 4x 20+hp pa malo več kot 100kg teže je malo hudo razmerje za skuterja :) . Tank pa je verjetno v zadku.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da ta reaktivc zapre usta temu debilu k govori u 140khm:D

Tole so 4 novi TCR cilindri, povezani v V-motor. To so novi cilindri, k nej bi konkuriral Tedeschijevemu 2fast cilindru.

TCR pa pomeni Team Cristofolini racing

Če hočte met, kr denarje na plano

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!