Skoči na vsebino

Zakaj joka večina motoristov?


SiR

Priporočene objave

ne :nono: ...statistika pravi, da jokate ob diznijevih risankah  :grim

:eek: :? :eek: :? ....poznam telebajske,mojstra miha,pokemone...kje s pa te pobrala...resda se mi je pr telebajskih oko orosilo...jokam pa ne :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :nono: ...statistika pravi, da jokate ob diznijevih risankah  :grim

Aja to je to.... :)

od risank pa sam "A je to" in "Gustava" gledam, tam se mi oko nikoli ne orosi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.kje s pa te pobrala..

na prvi strani tega topica mojster :kva2: ...tam kjer je bistvo teme :naughty:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva pa je to tazga, če mal zajokaš? Ti krona z glave pade? Mrbit že! Jst sm tut mal jokou ene dobr pou leta nazaj! Zakva? Sj nemorm verjet-zarad ene dečwe! No, sj me noben ni vidu :blush: :blush:

Veš kva pravjo starejši? : Otroc´ jokajo, tastar` pa kounejo zato, k jih je sram jokat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva pa je to tazga, če mal zajokaš? Ti krona z glave pade? Mrbit že! Jst sm tut mal jokou ene dobr pou leta nazaj! Zakva? Sj nemorm verjet-zarad ene dečwe! No, sj me noben ni vidu  :blush:  :blush:

Veš kva pravjo starejši? : Otroc´ jokajo, tastar` pa kounejo zato, k jih je sram jokat!!

pussy :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: pust ga revčka  :angry2:

:cry: ne me kregat :cry:

p.s. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: ne me kregat :cry:

p.s.  :devil:

A boš joku :naughty: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš joku  :naughty:  :friend1:

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva pa je to tazga, če mal zajokaš? Ti krona z glave pade? Mrbit že! Jst sm tut mal jokou ene dobr pou leta nazaj! Zakva? Sj nemorm verjet-zarad ene dečwe! No, sj me noben ni vidu  :blush:  :blush:

Veš kva pravjo starejši? : Otroc´ jokajo, tastar` pa kounejo zato, k jih je sram jokat!!

pussy :devil:

malo si narobe slišal - otroci jokajo, tastari pa se ga napijejo ker se ne spodobi jokat in razbijat trezen! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tastari pa se ga napijejo ker se ne spodobi jokat in razbijat trezen!  :grim

:grim :OK: :grim :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si narobe slišal - otroci jokajo, tastari pa se ga napijejo ker se ne spodobi jokat in razbijat trezen!  :grim

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pussy  :devil:

malo si narobe slišal - otroci jokajo, tastari pa se ga napijejo ker se ne spodobi jokat in razbijat trezen!  :grim

Otroc jokajo, tastar pa bedarije delajo... Posplošit je treba :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večina motoristov, ki joka, joka takrat, ko se zvrnejo z motorjem in gledajo ves znoj in trud, ki so ga porabili, da so prišli do tistih zdaj uničenih sanj... :afro1: seveda to velja le za tiste, ki pač porabijo vse za motor...bogata mularija ne pride v poštev ... :nono: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večina motoristov, ki joka, joka takrat, ko se zvrnejo z motorjem in gledajo ves znoj in trud, ki so ga porabili, da so prišli do tistih zdaj uničenih sanj... :afro1: seveda to velja le za tiste, ki pač porabijo vse za motor...bogata mularija ne pride v poštev ... :nono:  :lol:

torej nisem navadna motoristična cmera ker ne razbijam motorjev? :eek: :?

cool, bom še kar naprej ostal mačo prasec :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil ka je daj to  :smoke:

mah take stvari me res prizadenejo.. :doze:

če bi le bil neusmiljeni, grobi, zašvicani kompjuterist, potem bi pa pokalo.. :huh:

p.s. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa ustajam ob 4:40! No, včasih potegnem 10 minut... Sej ne d bi hotu, d se smilm zdej komu! Boli me kita! Sam folk-kva pa peki pa poštarji šele!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa ustajam ob 4:40! No, včasih potegnem 10 minut...  Sej ne d bi hotu, d se smilm zdej komu! Boli me kita! Sam folk-kva pa peki pa poštarji šele!!!

js ob 3h vstajam pa ob 1h spat hodm da berem vase bedarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa ustajam ob 4:40! No, včasih potegnem 10 minut...  Sej ne d bi hotu, d se smilm zdej komu! Boli me kita! Sam folk-kva pa peki pa poštarji šele!!!

kaj pa šele nočne delâvke, ki ponoči nič ne spijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa šele nočne delâvke, ki ponoči nič ne spijo?

A to misleš tiste, k morjo ornh delat?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!