Skoči na vsebino

Delavnica dobre vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

V primeru suhega vremena prideva tudi midva s fotrom. 

Vreme bo suho... :grim .. pa pripravi telefonsko tistega z Bleda, ki popravlja izpuhe.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mogoče niste opazili spremembe ure pričetk, zaradi dolžine dneva in ugodnejših temperatur, vas še enkrat opozarjam na pričetek nekaj po 14-ti uri. Do takrat pa si lahko ogledate zanimive minimoto motorje, ki bodo pričeli že ob 10.00 in jih tudi ob dogovoru preizkusite.

MAKSI bo imel na voljo 3 motorje za preizkus!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno med stožci tudi z bolniškim vozičkom? :? Moral bi samo vprašat', če bi me ven spustel'?! :hmm:

Uživajte!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

organizatorji so se spet potrudili pa kaj čem sploh to pisat saj se zmeraj potrudijo maximalno :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kameradi danes nismo bili pri vas, ampak pa vse lepo pozdravljamo.

Verjamem, da ste se imeli fino, ker dan je bil krasen.

Se vidimo. Pozdravčki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da boste drugo leto nadaljevali z uspešnimi delavnicami, mi lahko samo obljubmo , da se jih bomo udeleževali

MAKSI KAPO DOL :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol vsem, ki ste se potrudili da je še letošnja zadnja delavnica varne vožnje stekla tko kt je treba!! res bil sem prvič in sem bil zelo zadovoljen :OK:

upam da bo spet kmalu kaj takega organizirano čimprej pa če ma kdo slike bi prosu če jih da gor jst sm sicer meu fotoaparat sam sploh nism meu cajta fotkat :blush:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo zaostaja v boju z boljšimi in mlajšimi konkurenti... :lol1: Za spremembo je Bladzo tokrat sam pokasiral asfalt... :whistle: :lol1: :lol1: :lol1: O:-) No ja, tudi to se dogaja na pisti... :D Mimogrede: Orjaki so imeli pred delavnico postavljeno pisto za minimoto... in karte... :yea2:

post-53-1129844616_thumb.jpg

post-53-1129844733_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!