Skoči na vsebino

Delavnica dobre vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

vidim da je zopet bilo fino :OK: ....drugo leto pa upam, da vam bo uspelo organizirat kako delavnico tudi na dirkališču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da je zopet bilo fino  :OK: ....drugo leto pa upam, da vam bo uspelo organizirat kako delavnico tudi na dirkališču 

Smo jo imeli tudi na dirkališču... .) Sicer bolj interno, za inštruktorje in ostale delavce, da smo potrenirali... Drugo leto bo pa definitivno tudi na dirkališču... mogoče tudi z eminentnimi osebami (beri: aktivni dirkači)... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo jo imeli tudi na dirkališču...  .) Sicer bolj interno, za inštruktorje in ostale delavce, da smo potrenirali... Drugo leto bo pa definitivno tudi na dirkališču... mogoče tudi z eminentnimi osebami (beri: aktivni dirkači)...  :grim

A bo še zmer zastonj pol, al bo že za plačat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo še zmer zastonj pol, al bo že za plačat?

Dirkališče bo sigurno treba plačat.

Natanko tako... pravilno ste ugotovili... :grim Zadeva je na dirkališču pač dražja in sponzorjev Maksiju primanjkuje... Če bo pa kdo mošnjiček odvezal, bo pa druga zgodba... samo čudeži se ne dogajajo kar vsak dan... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem z Rossi-jem govoril in pravi da v nedeljah ne more priti na MAXI, da pa, če delavnico prestavite na sredo, pa z veseljem! Isto pravi tudi Gibernau. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem z Rossi-jem govoril in pravi da v nedeljah ne more priti na MAXI, da pa, če delavnico prestavite na sredo, pa z veseljem! Isto pravi tudi Gibernau.

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs

Vsaka čast za slikce, vsaj eden s fotoaparatom!! :(

LP

Dravni

Popravljeno . Popravil dravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs

Vsaka čast za slikce, vsaj eden s fotoaparatom!!

Emmmm... Marauder je bil tisti, ki je slikal... ;) Jaz sem samo slikice objavil... :blush: Malo z zamudo, ampak saj veste, kako pravijo: bolje pozno kot nikoli... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem z Rossi-jem govoril in pravi da v nedeljah ne more priti na MAXI, da pa, če delavnico prestavite na sredo, pa z veseljem! Isto pravi tudi Gibernau. :lol1:  :lol1:  :lol1:

Mislim da bi se pa Jerman z veseljem odzval vabilu, vsaj kolikor ga jaz poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!