Skoči na vsebino

Preverjeno! 16.4.02 - saj to ni res!


Lucky

Priporočene objave

Glede na kvaliteto prispevka bi rekel samo to, da je car svih carova.

KobomvelikbomDavidStropniksPOPTvjapress...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu,da sem premajhen za biti velik.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hvala bogu,da sem premajhen za biti velik.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Sem mislu, ko bom velik 2.15m.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Izjave lahko dajemo, ampak premišljene in ne samohvalne. Če se jim ne bodo zdele v redu, jih tako ne bodo objavili. Provocirati se pa ne smemo pustiti.

Agree. Ker če bomo koga poslali kam, jih bo to le še bolj podžgalo.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vozijo čez 300 na uro, pa 300 gor, pa 300 dol, pa 300, 300... Pol ti pa še novinar-motorist prijavi, da grejo dons vsi cestaki čez tristo in da si folk kupuje take motorje zato, da se bo vozil do konca. Pa sej ni normalen, mater mu! Vse skupaj je velika laž, že ta fenomenalna 300, ki vsakemu poštenemu državljanu požene kri po žilah in takoj dobi napačno predstavo o nas, motoristih. Glavno da je šokantno, pa ni važno, če je res ali ne. Valjda so šli intervjuvat

Mene pa zanima kdo je tisti z zeleno Kawlo, ki je tako ponosno poziral na vseh "norih" posnetkih... Mater, pa ja vsak vidi, da je bilo na 3/4 posnetkih "nore vožnje" en in isti motorist, ki so mu očitno na veliko plačali, da je tako norel po cesti...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mene pa zanima kdo je tisti z zeleno Kawlo, ki je tako ponosno poziral na vseh "norih" posnetkih... Mater, pa ja vsak vidi, da je bilo na 3/4 posnetkih "nore vožnje" en in isti motorist, ki so mu očitno na veliko plačali, da je tako norel po cesti...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Ali pa je to kaksen njegov kolega!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa nehajte gnjavit s temi posnetki!!! Na Pesniškem rondoju se dogajajo vsaki dan te stvari, če vas zanim kdo je ta oseba se spokajte v Maribor, pa vam bo vse jasno! Posnetki pa so nastali pred dvema letoma in s ciljem , da Slovenija rabi dirkališče!!! Snemanje je bilo dogovorjeno v naprej in takrat so tudi motoristi in avtomobilisti dajali različne izjave, ki pa so bile usmerjene na dirkališče...ne vem, če je kdo gledal takrat na POP TV?

Se pravi, da ti zeleni kawasakiji niso le pozerji ampak zelo dobri motoristi, ki rabijo "DIRKALIŠČE" eden med njimi sem tudi jaz!!!

http://racing.t35.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ki rabijo "DIRKALIŠČE" eden med njimi sem tudi jaz!!!

No, jaz osebno dirkališča krvavo ravno ne potrebujem. A to ni ne bistveno in ne odločilno. Sprašujem pa, kaj ste tisti, ki mislite, da je dirkališče neobhodno, v prid izgraditev takega objekta, storili?

Ste začeli lobirati pri premožnih in vplivnih, ste začeli zbirati denar za nakup zemljišča, ste ustanovili društvo za izgradnjo dirkališča, ste ustanovili delniško družbo Dirkališče, ste tozadevno redno pisali v strokovne in nestrokovne časnike, ste kandidirali in izvolili svojega predstanika v občinski svet, .... ali le čakate, da se bo v naših krajih prikazal nekdo, odprl denarnico in vam postavil dirkališče ter vam ga predal v neomejeno uporabo?

Če le to zadnje, potem diraklišča ne boste dočakali. Žal

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Posnetki pa so nastali pred dvema letoma in s ciljem , da Slovenija rabi dirkališče!!! Snemanje je bilo dogovorjeno v naprej in takrat so tudi motoristi in avtomobilisti dajali različne izjave, ki pa so bile usmerjene na dirkališče...ne vem, če je kdo gledal takrat na POP TV?

Se pravi, da ti zeleni kawasakiji niso le pozerji ampak zelo dobri motoristi, ki rabijo "DIRKALIŠČE" eden med njimi sem tudi jaz!!!

http://racing.t35.com

recimo da to drži!

Samo sedaj pa niso govorilo kaj preveč o kakšnem dirkališču ampak predvsem o norcih na cesti ki se vsi po vrsti vozimo s 300+ in v 6 sekundah dobimo v 200 na števec medtem ko niti formula ne dobi takega pospeška. Skratka stare posnetke ki so jih takrat posneli (mogoče) z dobrim namenom so danes obrnili nam v škodo. To se mi ne tdi pošteno in to je navadno manipuliranje z ljudmi.

Sicer pa moj star ata je reku kadar je kaj takega gledal po TV:

DROT PA PEPER VSE PRENESETA!

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

ki rabijo "DIRKALIŠČE" eden med njimi sem tudi jaz!!!

No, jaz osebno dirkališča krvavo ravno ne potrebujem. A to ni ne bistveno in ne odločilno. Sprašujem pa, kaj ste tisti, ki mislite, da je dirkališče neobhodno, v prid izgraditev takega objekta, storili?

Ste začeli lobirati pri premožnih in vplivnih, ste začeli zbirati denar za nakup zemljišča, ste ustanovili društvo za izgradnjo dirkališča, ste ustanovili delniško družbo Dirkališče, ste tozadevno redno pisali v strokovne in nestrokovne časnike, ste kandidirali in izvolili svojega predstanika v občinski svet, .... ali le čakate, da se bo v naših krajih prikazal nekdo, odprl denarnico in vam postavil dirkališče ter vam ga predal v neomejeno uporabo?

Če le to zadnje, potem diraklišča ne boste dočakali. Žal

Brrrm

Smo pa poklicali POP TV!!! Kaj si pa ti naredil???

http://racing.t35.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če že govorimo o hitrosti!!! Mi pa prosim povejte kakšna razlika je če pokneš v kakšen avto pri 300km na uro ali pri 250km na uro???

http://racing.t35.com

Ja 50 km/h vendar :)))

Za fizike 13.88 ms

Sicer mi pa to pove teorija, ker prakticno tega ze kar nekaj let nism sprobal(250 km/h mislim)

LP, ElB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Smo lahko v Magu pred kakim letom brali, kako jim nasa drzava odpise davke, da lahko sploh prezivijo.

Tadej

Crap objavljajo in niso sposobni preživet, sam če jih bo pa država pustila umret se bo pa hitr kdo najdu, ki bo to označil kot omejevanje svobode medijev...

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl ponovitev... kaj nej rečem... bolš da nič pa si mislim svoje...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdaj pa nehajte gnjavit s temi posnetki!!! Na Pesniškem rondoju se dogajajo vsaki dan te stvari, če vas zanim kdo je ta oseba se spokajte v Maribor, pa vam bo vse jasno! Posnetki pa so nastali pred dvema letoma in s ciljem , da Slovenija rabi dirkališče!!! Snemanje je bilo dogovorjeno v naprej in takrat so tudi motoristi in avtomobilisti dajali različne izjave, ki pa so bile usmerjene na dirkališče...ne vem, če je kdo gledal takrat na POP TV?

Se pravi, da ti zeleni kawasakiji niso le pozerji ampak zelo dobri motoristi, ki rabijo "DIRKALIŠČE" eden med njimi sem tudi jaz!!!

Že že, samo te posnetki so se danes uporabili kot da vsi vozimo na cesti tako in da smo sami norci.

Dejstvo je, da so bili posnetki prikazani kao "slučajni", čeprav se je videlo, da je en tip na zeleni kawli imel nalogo prikazati čimbolj neprevidno in čimbolj noro vožnjo.

Če si misliš, da zdaj vesoljna Slovenija misli, da res potrebujemo dirkališče, se prekleto motiš. Vse kar ste dosegli s tem svojim poziranjem, ja, še enkrat, poziranjem in preseravanjem pred kamero je, da ima slovenska raja še slabše mnenje o motoristih.

Do dirkališča ne bomo nikoli prišli z dajanjem nepremišljenih izjav in posnetkov, temveč izključno s premišljenim lobiranjem! Takšno sranje, prikazano na POP TV, pa ne bi štel za pametno.

Saj glede samega P! prispevka niti ni toliko stvari narobe, ravno obratno, nekaj stvari je bilo zelo na mestu. Razen seveda pompozne številke 300, ki so jo omenili n-krat, in ki je edina stvar, ki je ostala v glavah praznoglavcev in navadne raje.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ali le čakate, da se bo v naših krajih prikazal nekdo, odprl denarnico in vam postavil dirkališče ter vam ga predal v neomejeno uporabo?

Če le to zadnje, potem diraklišča ne boste dočakali. Žal

Brrrm

Smo pa poklicali POP TV!!! Kaj si pa ti naredil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE IN PUNCE !!!

Čeprav bi bilo zelo lepo imet dirkališče mislim da interesa "pravih" ljudi ni (tistih ki imajo denar)!!! Tako da je vse povezano z izgradnjo dirkališča iluzija, lep pimer je štadijon, čeprav vsi navijajo za izgradnjo se zadeva vleče k .....! Pol lahko iz tega približno sklepate kje smo mi motoristi.

P.S. Sej smo mel par let nazaj šanso da bi ga dobil zastonj oz. zemjo bi mogla država dat pa bi ga postavu g.Wolf no pa so se naši "kdor koli že" oločil da mi tega pač ne rabimo!!!

VENI-VIDI-VICI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Sej smo mel par let nazaj šanso da bi ga dobil zastonj oz. zemjo bi mogla država dat pa bi ga postavu g.Wolf no pa so se naši "kdor koli že" oločil da mi tega pač ne rabimo!!!

VENI-VIDI-VICI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!