Skoči na vsebino

Policijski trening varne voznje v MB!


Lindau

Priporočene objave

V Nedeljo 21.4.2002 organzira PU Maribor trening varne voznje, pri Dvorani Tabor. Tam nas bo nekaj pripadnikov Motosveta, če je pa se kdo zainteresiran se pa zmenimo na FS dan prej.

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V časopisu je pisalo, da se je treba prijavit en teden prej... Misliš, da bo šlo tudi kar tako...mislim, da pridemo tja brez najave.

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V časopisu je pisalo, da se je treba prijavit en teden prej... Misliš, da bo šlo tudi kar tako...mislim, da pridemo tja brez najave.

lp alena

Better blond than bold!!

Alena, smo se prejšnjo nedeljo pozanimali, pa ni potrebno predhodnih najav! Je bila napačna informacija!

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V Nedeljo 21.4.2002 organzira PU Maribor trening varne voznje, pri Dvorani Tabor. Tam nas bo nekaj pripadnikov Motosveta, če je pa se kdo zainteresiran se pa zmenimo na FS dan prej.

Eintopf schmeckt immer!!

Kdaj se pa zadeva začne?

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Murski Soboti pa bo trening varne vožnje v soboto, 20.4. ob 9h. Vse skupaj bo potekalo na poligonu za avtošole v Gaber centru.

Se misli kdo udeležit tega?

Drive fast, die young!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolite, da vam v zvezi s tem posredujem misel s policije:

---------------------------------------------------------------

... Upam, da bo takrat, ko bomo mi izvedli prireditev v Ljubljani (18.05.2002), lepo vreme in da se srečamo.

Vse motoriste pa zaprošamo, da svoje jeklene konjičke vodijo varno. Tudi sam sem motorist in svoje konjičke poskušam voditi varno in predvsem v svoje zadovoljstvo.

Lep pozdrav.

Milan Kotnik

---------------------------------------------------------------

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dovolite, da vam v zvezi s tem posredujem misel s policije:

---------------------------------------------------------------

... Upam, da bo takrat, ko bomo mi izvedli prireditev v Ljubljani (18.05.2002), lepo vreme in da se srečamo.

Vse motoriste pa zaprošamo, da svoje jeklene konjičke vodijo varno. Tudi sam sem motorist in svoje konjičke poskušam voditi varno in predvsem v svoje zadovoljstvo.

Lep pozdrav.

Milan Kotnik

---------------------------------------------------------------

Perla

Tudi sam sem se udelezil prireditve v MB, nasvet ni nikoli odvec. Bilo je O.K., poskusite tudi ostali, če imate možnost.

fly with wind

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil na tem treningu, pa moram rečt, da je kar dobra zadeva. Se splača probat. Samo če še bo kdaj, pazite kje vozite. Jez sem na poligonu žrebl povozo...ni najbolj priporočljivo...so očitno pozabli poligon počistit...zdaj pa če imam srečo bom lahko novo gumo kupil. Ta pa jih ima prevoženih 3-4k.

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jaz sem bil na tem treningu, pa moram rečt, da je kar dobra zadeva. Se splača probat. Samo če še bo kdaj, pazite kje vozite. Jez sem na poligonu žrebl povozo...ni najbolj priporočljivo...so očitno pozabli poligon počistit...zdaj pa če imam srečo bom lahko novo gumo kupil. Ta pa jih ima prevoženih 3-4k.

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Jebi ga stari....treba paziti kje voziš...Sicer pa se je vse vredu izteklo. Glede na to, da si ga povozil, ti pa le ni predrl gume.

Btw. pozabil si omeniti zakaj se splača sprobati talele trening.

Ne toliko zaradi vožnje v osmici, bolj zaradi umikanja oviri. Tukaj dejansko spoznaš zmogljivosti svojih zavor in kako jih učinkovito uporabiti.

Lahko bi pa res poligon spucali.

See ya soon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA zadeva je res OK, predvsem za mlajše motoriste, ki še nimajo veliko izkušenj iz ceste. Kako se umakniti oviri, ki se v danem trenutku pojavi, je res dobro vedeti in to tudi sprobati. To na cesti res rabiš in če takrat zatajiš, se lahko slabo konča. Upam, da bo tega še več in v bodoče tudi na kakšnem SLO dirkališču.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Jebi ga stari....treba paziti kje voziš...Sicer pa se je vse vredu izteklo. Glede na to, da si ga povozil, ti pa le ni predrl gume.

Btw. pozabil si omeniti zakaj se splača sprobati talele trening.

Ne toliko zaradi vožnje v osmici, bolj zaradi umikanja oviri. Tukaj dejansko spoznaš zmogljivosti svojih zavor in kako jih učinkovito uporabiti.

Lahko bi pa res poligon spucali.

See ya soon

saj meni je zadeva bila super. Vendar še vseeno mislim, da bi poligon lahko počistili. Malo truda bi le lahko vložli v to zadevo. Pa niti tak velik ni bil, da to ne bi bilo izvedljivo...

lp,

zagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Ali kdo ve ali bodo še kdaj ti tečaji varne vožnje policije po Sloveniji?

Zanima me pa tudi ali je kdo kdaj primerjal lasten motor z njihovimi (poligon, cesta), saj se mi zdijo kar nerodni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve ali bodo še kdaj ti tečaji varne vožnje policije po Sloveniji?

Zanima me pa tudi ali je kdo kdaj primerjal lasten motor z njihovimi (poligon, cesta), saj se mi zdijo kar nerodni?

Navadno so v spomladanskih mesecih (torej spomladi 2009). Želel si, no pa poglej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve ali bodo še kdaj ti tečaji varne vožnje policije po Sloveniji?

Zanima me pa tudi ali je kdo kdaj primerjal lasten motor z njihovimi (poligon, cesta), saj se mi zdijo kar nerodni?

So pubeci dokaj dobro natrenirani. Sem se lahko že nekajkrat prepričal na lastne oči. Bi jih bilo treba vzeti za zgled, kar se spretnosti tiče.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pubeci dokaj dobro natrenirani. Sem se lahko že nekajkrat prepričal na lastne oči. Bi jih bilo treba vzeti za zgled, kar se spretnosti tiče.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Pa ne da si jim ti hotel pobegnit?? :naughty:

Kaksne mam jaz vzornike.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da si jim ti hotel pobegnit?? :naughty:

Kaksne mam jaz vzornike.. :whistle:

:eek:

:grrr oni so njemu komaj zbrisali. Kaj ne veš kakai je Roky, ko se :rtfm:

:slap: So pa zbrisali po pravilih varne vožnje in z nalepko vozim po p.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadno so v spomladanskih mesecih (torej spomladi 2009). Želel si, no pa poglej :naughty:

Ko smo nekaj takega videli v Žalcu, smo vsi (razen prvih petih, ki so že bili na vrsti) obupali in nismo šli reskirat!!

Fantje res obvladajo!! Od "naših" je skoraj vse uspelo samo enemu!!

Enkrat se bom moral ojunačit. Baje se sedaj malo razvrščajo po znanju in zahtevnosti proge?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, a se je kdo s kakšnim izmed njih pomeril tudi po ovinkih?

Ti lahko kaka dva-tri osebka priporočam bodisi v službeni ali racing verziji..... :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!