Skoči na vsebino

Policijski trening varne voznje v MB!


Lindau

Priporočene objave

Je bilo narobe razumljeno :P

Eden (cbr 954rr) mi je pravil da sta se s kolegom (službeni bmw) malo pomerila po ovinkastih cestah in da je bil bmw stalno za njim, pa mi nikakor ni jasno kako lahko tista 300 kilska stvar tako dobro gre ali je imel le on tako slab dan... Verjetno bo bolj težko dobiti kakšen Grobnik čas s takim motorjem pa me zato malo firbec maltra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo narobe razumljeno :P

Eden (cbr 954rr) mi je pravil da sta se s kolegom (službeni bmw) malo pomerila po ovinkastih cestah in da je bil bmw stalno za njim, pa mi nikakor ni jasno kako lahko tista 300 kilska stvar tako dobro gre ali je imel le on tako slab dan... Verjetno bo bolj težko dobiti kakšen Grobnik čas s takim motorjem pa me zato malo firbec maltra :)

Glej kolega je prometnik, pelje se 1.38.xxx na Grobniku. Kako misliš, da se pelje na službni 300+ kg kravi po ovinkih?? :naughty: :hmm:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej kolega je prometnik, pelje se 1.38.xxx na Grobniku. Kako misliš, da se pelje na službni 300+ kg kravi po ovinkih?? :naughty: :hmm:

Ta tvoj kolega se je peljal na Grobniku 1.38 z??? Moj kolega se pelje z GS 1200 po kratkih, zaprtih ovinkih ko šus!!! Na grobniku bi mu pa manjkala končna brzina ali pa se motim?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tvoj kolega se je peljal na Grobniku 1.38 z??? Moj kolega se pelje z GS 1200 po kratkih, zaprtih ovinkih ko šus!!! Na grobniku bi mu pa manjkala končna brzina ali pa se motim?

Lp! Iztok

moja mama pa je čuk noris :naughty:

moj ata je pilot, babica pa....

kaj si v vrtecu al kaj. vrjemi policisti na motorjih se znajo peljat vsaj 70% od njih je prekleto hitrih :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tvoj kolega se je peljal na Grobniku 1.38 z??? Moj kolega se pelje z GS 1200 po kratkih, zaprtih ovinkih ko šus!!! Na grobniku bi mu pa manjkala končna brzina ali pa se motim?

Lp! Iztok

Ne motiš se... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej kolega je prometnik, pelje se 1.38.xxx na Grobniku. Kako misliš, da se pelje na službni 300+ kg kravi po ovinkih?? :naughty: :hmm:

Moj tudi, pa še na MotoSvetu je... :D :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja mama pa je čuk noris :naughty:

moj ata je pilot, babica pa....

kaj si v vrtecu al kaj. vrjemi policisti na motorjih se znajo peljat vsaj 70% od njih je prekleto hitrih :trance_33_sleep:

Po tvojem postu sklepam, da si ti čuk noris! :evilgrin:

V to, da so fantje hitri sploh ne dvomim, celo občudujem jih na treningih varne vožnje!!

Res me zanima, če se da z BMW kot ga ima policija doseči tak čas? Sam še na Grobniku nisem bil, pa malo primerjam Varo z ... .

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojem postu sklepam, da si ti čuk noris! :evilgrin:

V to, da so fantje hitri sploh ne dvomim, celo občudujem jih na treningih varne vožnje!!

Res me zanima, če se da z BMW kot ga ima policija doseči tak čas? Sam še na Grobniku nisem bil, pa malo primerjam Varo z ... .

Lp! Iztok

A kaj takegale si mel v mislih

post-5391-1226606674_thumb.jpg :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tvoj kolega se je peljal na Grobniku 1.38 z??? Moj kolega se pelje z GS 1200 po kratkih, zaprtih ovinkih ko šus!!! Na grobniku bi mu pa manjkala končna brzina ali pa se motim?

Lp! Iztok

Honda CBR 1000 RR....Boš zdaj razumel? Verjemi da s kravo ravno tako dobro pelje :whistle:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tudi, pa še na MotoSvetu je... :D :D ;)

He, he. he Fury........ti že veš na koga namigujem.... :naughty: pač malo trosim bombice okoli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tudi, pa še na MotoSvetu je... :D :D ;)

Jaz poznam enega iz Ptuja. Vozil je BMW K75 (pred nekaj leti) od Ptuja mimo Podlehnika do meje :whistle: .... :worship: . Imela sva popolnoma prazno cesto. Zadnji levi ovinek pred mejo je tak letelo, da "sem mislo, kak mu bo stroj razpado!!!"

En izmed redkih, ki mu mrtvo hladno dam moj motor za pelat, čeprav tega ne delam (hudo redke so izjeme...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!