Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

Letošnja sezona je zaključena :yes: in čas je, da se pričnemo pripravljati na naslednje leto. Torej, na razpolago bo 10 vozil, ki se jih bo dalo najeti na enak način in za enako ceno kot letos = 100€. Le starostno omejitev smo spremenili in sicer od l. 1994 do l.1988. Bodoči tekmovalci ne smejo imeti tekmovalne licence.

Dobrodošli so vsi predlogi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le starostno omejitev smo spremenili in sicer od l. 1994 do l.1988.

Dobrodošli so vsi predlogi ...

potem je najstarejši lahko letnik 1988 :eek:

glede kakšnih vzrokov se je starostna omejitev spremenila??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi penzjonisti se moramo prijavit zleda na jermenarčke

na AMZS smo že poslali predlog za uvedbo supermotard 125 4t open. Tomos bo v tej kategoriji (če bo sprejeto oz. če bo dovolj kandidatov) še dodatnih 10 vozil (predelanih - višja moč,itd). Možen bo najem po istem sistemu kot pri Tomos pokalu, vendar ne bo starostne omejitve. Obvezna pa bo tekmovalna licenca. Vsi pogoji za udeležbo v tej kategoriji (ki ne bo namenjena izključno Tomosovim vozilom) bodo objavljeni na novem postu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

na AMZS smo že poslali predlog za uvedbo supermotard 125 4t open. Tomos bo v tej kategoriji (če bo sprejeto oz. če bo dovolj kandidatov) še dodatnih 10 vozil (predelanih - višja moč,itd). Možen bo najem po istem sistemu kot pri Tomos pokalu, vendar ne bo starostne omejitve. Obvezna pa bo tekmovalna licenca. Vsi pogoji za udeležbo v tej kategoriji (ki ne bo namenjena izključno Tomosovim vozilom) bodo objavljeni na novem postu.

Update please.... :OK:

Prebral celih 32strani "Tomos cup-a 2005" im me je celotna zadeva tako zrajcala, da sedaj, takoj zahtevam prijavnico za sezono 2006!!!!

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja sezona je zaključena :yes: in čas je, da se pričnemo pripravljati na naslednje leto. Torej, na razpolago bo 10 vozil, ki se jih bo dalo najeti na enak način in za enako ceno kot letos = 100€. Le starostno omejitev smo spremenili in sicer od l. 1994 do l.1988. Bodoči tekmovalci ne smejo imeti tekmovalne licence.

Dobrodošli so vsi predlogi ...

zanima me, koliko bo najnižja možna cena vsega skupaj, sepravi za celo sezono???

hvala, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mathias; predlagam ti, da si prebereš celo temo lanske sezone, pa boš na tekočem. Obljubljajo isto ceno kot lani, se pravi, cca. 35.000 na dirko x 6. :OK:

In srčno upam, da še bodo realizirali 125 open, za "tastarejše".. :worship: ker starostna meja, se se strmo spustila mlajšim v prid, kar je vsekakor pohvale vredno!!! ...le da ne pozabijo na nas...

let's get race! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mathias; predlagam ti, da si prebereš celo temo lanske sezone, pa boš na tekočem. Obljubljajo isto ceno kot lani, se pravi, cca. 35.000 na dirko x 6. :OK:

In srčno upam, da še bodo realizirali 125 open, za "tastarejše".. :worship: ker starostna meja, se se strmo spustila mlajšim v prid, kar je vsekakor pohvale vredno!!! ...le da ne pozabijo na nas...

let's get race! :yea1:

ok ok, sej drgač sem še kr spremljal rezultate tomosovega pokala...

zakaj je bilo pa 6 dirk na koncu sezone?

ker predvidenih je blo kao 8 dirk...

a potem bi blo letos tut 6 dirk, al kok?

Popravljeno . Popravil mathias
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok, sej drgač sem še kr spremljal rezultate tomosovega pokala...

zakaj je bilo pa 6 dirk na koncu sezone?

ker predvidenih je blo kao 8 dirk...

a potem bi blo letos tut 6 dirk, al kok?

treba še malo potrpežljivo počakat na "abn"-ja, da nam postreže s svežimi informacijami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Za kategoriji Tomos cup in 125 open imamo na razpolago (sezona 2006) 15 motorjev. Zato naj me vsak resno zainteresiran kontaktira preko e-maila ali naj mi pošlje privatno sporočilo. Drugače pa so pogoji za Tomos cup 2006 naslednji:

- starosna meja od 12 do 18 let. Obvezna tekmovalna licenca. Najem za eno dirko - na ključ (mehaniki, gume, bencin, zavarovanje motorja, privoz in odvoz ter še reklamna oblačila - so na breme Tomosa) znaša 100,00€. Organizatorju je potrebno na dirko plačati še 15.000,00 štartnine in zavarovalnici še cc. 2.000,00 sit za nezgodno zavarovanje. V tej kategoriji imamo na razpolago 8 vozil. Prijave bomo zbirali do nekje 15. januarja 2006.

125 open, (kategorija ne bo izključno Tomosova)

- starostana meja od 14 let naprej. Obvezna tekmovalna licenca. Najem - na ključ (glej zgoraj) = 100,00€, štartina 15.000,00 sit in cc. 2.000,00 nezgodno zavarovanje. Na razpolago imamo 7 vozil in prav tako zbiramo prijave do nekje 15. januarja 2006 oz. dokler vsi ne dobo oddani.

Nagrade za prve tri uvrščene so predvidene samo za kategorijo Tomos cup. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej kategoriji imamo na razpolago 8 vozil. Prijave bomo zbirali do nekje 15. januarja 2006.

Kak oboste izbrali? Po sistemu prvi prideš, prvi pelješ, ali bo kak žreb ali kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starostna meja je :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: !!! Ker motorji niso glih rakete lahko grejo mlajši gori, kr prej niso mogli it in so na pisti bili sami starejši mački, katere pa začetniki ne morjo premagat!

In to, da tekmovalci ne smejo met tekmovalne licence je ful dobro, tko da mi luzerji tle z nikakršnjimi dirkalniškimi izkušnjami (vsaj ne legalnimi ;) )dobimo slpoh šanse za dobro uvrstitev. Prej sem mislil it na Younst'R CUP, samo veliko bolj všec so mi 125 na menjave. Zanima me samo kaj so razlike od Youngst'R CUP-a (cena, št. dirk, popravljanje, obv. oprema, ipd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tekmovalnih licencah...to rabiš it do enga uradnega motokluba in tam ti jo izdajo ko opraviš zdravniški. logično jo majo sam uni ki so gdaj dirkali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi kdo še kaj o tekmovalnih licencah povedal? ;)

Se vsedeč v 4-kolesno drvarniso in se pač zapelješ v zdravstveni dom, da ne bo kdo dobesedno... :naughty:

zato avto raje pustite na parkirplacu, če ne bo placa, pa volji na mesto rezervirana za invalide, če še tu ni sreče, pa kuj na pločnik...

no, pač greš na oddelek "medicina športa in dela", tam ti pregledajo jajčka :kva2: in če so dosti velike, odšteješ par dinarsov in dobiš potrdilo, da si sposoben d(i)rkat....

S tem potrdilom pa direkt na en avto-moto klub, ali varnostni center, poligon,....in še tam odšteješ par dinarsov in licenca je tvoja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Tomos cup 2006: BREZ LICENCE

125 open: Z LICENCO

Zanima me samo še, koliko bo v novi sezoni dirk, ter kje točno lahko dobiš tekmovalno licenco...

Hvala, Lp

Zveš, ko bo zuni koledar. Za licenco je blo pa že tolkrat povedan, da že tič zuni čivkajo ampak vseen:

vse si preber tukaj

Morda bi kdo še kaj o tekmovalnih licencah povedal? ;)

Sym, a boš pelu :D :yea1:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tekmovalnih licencah...to rabiš it do enga uradnega motokluba in tam ti jo izdajo ko opraviš zdravniški. logično jo majo sam uni ki so gdaj dirkali

sem mislu malo bolj celovit odgovor, da si bodo lahko kandidati predstavljali, kolk jih bo koštala sezona ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislu malo bolj celovit odgovor, da si bodo lahko kandidati predstavljali, kolk jih bo koštala sezona ...

Me4ne je lani koštalo: članarina klubu, zdravniški, zavarovanje in licenca: 28.000,00 SIT

Nato pa še za vsako dirko, ki sm jo pelu pač svoji stroški, ampak nekje za pridobitev licence pride okol 30 jurju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Za kategoriji Tomos cup in 125 open imamo na razpolago (sezona 2006) 15 motorjev. Zato naj me vsak resno zainteresiran kontaktira preko e-maila ali naj mi pošlje privatno sporočilo. Drugače pa so pogoji za Tomos cup 2006 naslednji:

- starosna meja od 12 do 18 let. Obvezna tekmovalna licenca. Najem za eno dirko - na ključ (mehaniki, gume, bencin, zavarovanje motorja, privoz in odvoz ter še reklamna oblačila - so na breme Tomosa) znaša 100,00€. Organizatorju je potrebno na dirko plačati še 15.000,00 štartnine in zavarovalnici še cc. 2.000,00 sit za nezgodno zavarovanje. V tej kategoriji imamo na razpolago 8 vozil. Prijave bomo zbirali do nekje 15. januarja 2006.

125 open, (kategorija ne bo izključno Tomosova)

- starostana meja od 14 let naprej. Obvezna tekmovalna licenca. Najem - na ključ (glej zgoraj) = 100,00€, štartina 15.000,00 sit in cc. 2.000,00 nezgodno zavarovanje. Na razpolago imamo 7 vozil in prav tako zbiramo prijave do nekje 15. januarja 2006 oz. dokler vsi ne dobo oddani.

Nagrade za prve tri uvrščene so predvidene samo za kategorijo Tomos cup. :rolleyes:

starosna meja od 12 do 18 let. Obvezna tekmovalna licenca.

zavajanje javnosti... :hmm: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!