Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

Mah najbolse da nam poslete na mail, da ne bo blo tle kr druge ljudi ne zanima......moj je markoukota@yahoo.com

ja no al pa če se da kak cd nardit s temi slikicami...

pa pol ko se naslednjič vidimo .. se pomenimo..

samo eno vprašanje imam.. tam ko sem čakal da grem vozit sem ujel da bi se okoli velike noči nek trening nardilo... ve kdo kej več o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz v ufo obleki bom v cup :D

upam da bo mega no;)

Ja glih kej druzga ko mega ne more bit ko mega...a pol nas je 7 v cupu al al kaj...jaja konkurenca bo...zanimiva...ampak to še ne pomeni, da se ne bom boril za najvišje možno mesto! :OK: :devil: :D

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da se bomo borili... sej noben neve nič o obenmu... to je lih najboljše.. .. lahko boš prvi al pa zadnji..

čemo videt ej reku slep=)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glih kej druzga ko mega ne more bit ko mega...a pol nas je 7 v cupu al al kaj...jaja konkurenca bo...zanimiva...ampak to še ne pomeni, da se ne bom boril za najvišje možno mesto! :OK: :devil: :D

6 je v cup :OK: in kar 9 + 1 v 125 SM open :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Abn v kateri kategoriji bi lahko vozil s yamaho 125 4takt?

Ali so predpisana 17 col kolesa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Abn v kateri kategoriji bi lahko vozil s yamaho 125 4takt?

Ali so predpisana 17 col kolesa?

POZDRAVLJEN PRIJATU, TI LAHKO VOZIŠ LE V 125 OPEN PREDPISANE SO 17" KOLESA. :OK: UPAM, DA SE NAM BOŠ PRIDRUŽIL(PREPUSTNOST PROGE JE 20 VOZIL)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k je že eden kar neki objav nazaj neki komentiral kao kera punca pa bo šla to vozit, kao kera ma tok jajc.

jz jih mam in letos bom vozila tomos cup 125 B)

lp.sarah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k je že eden kar neki objav nazaj neki komentiral kao kera punca pa bo šla to vozit, kao kera ma tok jajc.

jz jih mam in letos bom vozila tomos cup 125 B)

lp.sarah

no pol nebom edini ki bom vozu SM in bom letnik 88.. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k je že eden kar neki objav nazaj neki komentiral kao kera punca pa bo šla to vozit, kao kera ma tok jajc.

jz jih mam in letos bom vozila tomos cup 125 B)

lp.sarah

No ja jajc lih nimaš .) samo super da se tudi kera zenska za take zanima...kr tko naprej :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej.. kaj ste dobili mail od Hribarja??..

z naslovom Nakazilo.... meni se hieroglifi prikažejo:(((

tko da pojma nimam kaj bi pisalo not:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej.. kaj ste dobili mail od Hribarja??..

z naslovom Nakazilo.... meni se hieroglifi prikažejo:(((

tko da pojma nimam kaj bi pisalo not:(

Piše št. davčnega računa...tut meni se šumniki ne prikažejo...nevem zdej če je veljaven tisti a s trešico v sredini...in ne stojte tle na forumu pisat ki se ne sme razdajat okoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše št. davčnega računa...tut meni se šumniki ne prikažejo...nevem zdej če je veljaven tisti a s trešico v sredini...in ne stojte tle na forumu pisat ki se ne sme razdajat okoli!

Tam vam piše številka računa, kam je treba nakazat. :) Idino pod sklic so mal kiksnl, ker ni možno pisat črk. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI JE ŽE DR. LUNATIC razložil naslov za take stvari je Matevž!!

to razen ANTITOMOS-a nikogar ne zanima

aja sem pozabil ...še SYMRUja :) <_< .) :( :D

izgleda da sedaj ko smo se prešteli NAJ nas bi bilo v 125 18-20 voznikov...vsekakor bomo videli na prvi dirki 14.5.2006 v MS :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abn, a v Italiji so se potem odločili za Tomos pokal?

Tomos žal nemore zagotovit organizacijo v tem letu z 30!! vozili dogovorili smo se za 1 letni moratorij. Naslednjo leto bomo z distributerjem za Italijansko tržišče izpeljali projekt.Letos so se na mojo pobudo "zadovolili" z organizacijo na državnem nivoju prvenstva Enduro 125 4t za najmlajše.Bi prevzel vodenje pokala v Italiji?Nujno rabimo strokovnjake,pomislil sem na ANTITOMOS toda žal je še anonimen

:P :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko bi prevzel italijanski tomos pokal. Škoda, da je problem zagotoviti 30 motorjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda da sedaj ko smo se prešteli NAJ nas bi bilo v 125 18-20 voznikov

hu hu hu hu,to bo pa dren :devil: :yea1: I just can't wait B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko bi prevzel italijanski tomos pokal. Škoda, da je problem zagotoviti 30 motorjev...

bilo je januarja, danes jih lahko dobiš v 1 dnevu (namreč oni bi kupili motorje)tako da NI izgovorov na dano ponudbo

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI JE ŽE DR. LUNATIC razložil naslov za take stvari je Matevž!!

to razen ANTITOMOS-a nikogar ne zanima

ja no nočem mu tolko morit po emailu, ki pomoje ne dobiva lih malo pošte v zadnjih dneh;)

ja no važno da je mene zanimalo:Pheheglavno stvar je rešena..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!