Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

ja no nočem mu tolko morit po emailu, ki pomoje ne dobiva lih malo pošte v zadnjih dneh;)

kein problem,čeprou je res en kup enih reči za poštimat,ampak gre preke koncu :OK: je pa res,da mogoče vse to folka niti ne zanima,bomo rajš po prvi dirki kšno rekl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora zdej prva nasledna voznja z tomosi je MS al kaj :(

najverjetneje bomo imeli trening-privajanje na motor ter nabiranje KM 12.5.2006.Tako kot lani pred prvo dirko to je petek ob 15 uri.Na Tomosovi progiImeli bomo tudi reševalno vozilo ter nekoga ki vas bo učil osnove tehnike vožnje-če bo potrebno :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje bomo imeli trening-privajanje na motor ter nabiranje KM 12.5.2006.Tako kot lani pred prvo dirko to je petek ob 15 uri.Na Tomosovi progiImeli bomo tudi reševalno vozilo ter nekoga ki vas bo učil osnove tehnike vožnje-če bo potrebno :) :) :)

u mega...to pa zna bit bol zanimivo ko sicer :OK: ...in moja tehnika rabi dosti nasvetov :D .) ...pa še zadne ure pouka bom lahko prespricaw :OK: :D :OK:

A za italjansko sprejemat tudi kake bl sveže :D ? (se hecam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kein problem,čeprou je res en kup enih reči za poštimat,ampak gre preke koncu :OK: je pa res,da mogoče vse to folka niti ne zanima,bomo rajš po prvi dirki kšno rekl :naughty:

se že veselim :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES SO USPEŠNO POTEKALA TESTIRANJA KIT V 125 OPEN. RAZLIKA MED 125 CUP IN 125 OPEN JE

OČITNA :OK: (SLEDIJO FILMČKI)RAZMIŠLJAM, DA BI TUDI CUP MALO NA SPEEDIRALI :doze: NALSLE-

DNJI DNEVI SO NAMENJENI MALTRATIRANJU Z NAMENOM PREIZKUSA MATERIJALOV.OBETA SE NAM

ZANIMIVA SEZONA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosova obveščevalna dobro deluje .)

Zaenkrat samo ulaufavam motorček, dirkanje je v drugem planu. Bomo videli kako bom ukrotila "zverino". :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu dobrodošla :OK: :worship: :yea1:

p.s.:nimaš šans,veš kva tomos leti :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu dobrodošla :OK: :worship: :yea1:

p.s.:nimaš šans,veš kva tomos leti :devil: :D

a s ti slučajn pozabu kdo moj motor šraufa??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neuradno smo izvedeli, da se za razred open 125 zanima tudi slovenska policija. zaradi vedno hitrejših prekršarjev na slo cestah bodo na 'usposabljanje' poslali 3 policiste ki se bodo udeležili vseh 6 ali 7 dirk po sloveniji :D

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en dan sem šel mimo motomaxx-a v izoli sem vidu 4 tomose ki se štimajo... je reku da bojo montirali drugo odmično in večji karburator;)..za open-ce seveda;)

to bo treba videt kolko boljše leti;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeemm, zdej ko sem nahitr mal prebral to.. pa me par stvari zanima...

v cem je finta tomos pokala, oni dajo motorje pa iscejo voznike(se se da zraven pridet?al sm prepozn)?

kje in kdaj se da to kej pogledat videt, kak trening odvozit ce je mozno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeemm, zdej ko sem nahitr mal prebral to.. pa me par stvari zanima...

v cem je finta tomos pokala, oni dajo motorje pa iscejo voznike(se se da zraven pridet?al sm prepozn)?

kje in kdaj se da to kej pogledat videt, kak trening odvozit ce je mozno?

Žal si prepozn, ker so vozniki že zbrani. Mislim, da se lahko še vedno prijaviš kot samostojen voznik, kar pomeni, da tekmuješ s svojim motorjem. Saj koliko je meni znano. Kaj več ti bo pa abn povedal oz. kdo drug :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: SE OPRAVIČUJEM ZA ZAMUDO, glede obljubljenih posnetkov iz testiranja. No, posnetki so tu:

http://users.volja.net/klan12/testiranje_KIT_125-1.MOV

http://users.volja.net/klan12/testiranje_KIT_125-start.MOV

eeemm, zdej ko sem nahitr mal prebral to.. pa me par stvari zanima...

v cem je finta tomos pokala, oni dajo motorje pa iscejo voznike(se se da zraven pridet?al sm prepozn)?

kje in kdaj se da to kej pogledat videt, kak trening odvozit ce je mozno?

:oops: Kot je že napisal JAN49 - so vsi motorji za pokal Tomos (tako v cup, kot open) že zasedeni. Lahko pa voziš s svojim (če je seveda to izvedljivo) v kategoriji 125 open.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!