Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

Teya: ko sem te videl na stezi sm kr mal boljše mogel pogledat, če prav vidim, da predstavnica nežnejšega spola vozi SM :D :OK: sem bil prisiljen se ene par krogou pelat za tabo, znaš kr fajn zapirat, motor pa tut leti, vsakič ko sem te hotel prehteti je bla ravnina in si mi samo ušla :angry: :D

vrjetno točno ne veš kdo sem ... rdeče-črn skuter + moder kombinezon + rossijeva čelada :)

kar tako naprej, na dirkah pa navijam zate! :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moker začetek sezone B) tomoski so prestali test, z mehaniki in novimi sotekmovalci smo se dobr poštekal,dirke so ble kr pestre in tokrat na srečo jst clo nism bil udeležen v nobenem boju s komolci tko da sem prvič osvojil zmago :photo: ampak bo pa letos težka-malnar,žganjar,pistotnik pa še kdo od tanovih so hudičevo hitri :whistle:

se vidmo v logatcu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batzajla, to je bla ena tvojih redkih zmag na programu za to sezono ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj,a jaz k mam pa pred sabo čase treningov, pa k se na dirki vozim za njim... a jst pa ne vem kdo se dobro pelje?? mislm,smo pa res brihtni no :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dje ne jokcaj mal izrazim svojo navijaško podporo Bladzotu ti pa že v jok pa na drevo ... mona :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga...Hribarjow...tuko se dewa :) Na naslednjo pa baje dobiš dva navijača ekstra, tole pa niso več šale :)

Čestitke!

Lahko en burek spečeš, če si že sezono otvoril. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že je 1. dirka mimo pa komi čakam na drugo... :D škoda, k je blo mokro ampak smo si pa vsaj začetniki že na prvi dirki pridobil nekaj izkušenj v dežju. Čestitke vsem majstrom, ki te zadeve že obvladate :OK:

Če sm prov slišu je naslednja dirka v Logatcu 11. junija?? Pa kako je zdej z jaknami in logotipi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že je 1. dirka mimo pa komi čakam na drugo... :D škoda, k je blo mokro ampak smo si pa vsaj začetniki že na prvi dirki pridobil nekaj izkušenj v dežju. Čestitke vsem majstrom, ki te zadeve že obvladate :OK:

Če sm prov slišu je naslednja dirka v Logatcu 11. junija?? Pa kako je zdej z jaknami in logotipi??

Bili ste super... :hooray: 11.06 je dirka v Logatcu. Jakne pa bomo prevzeli v Logatcu, jih opremili in vam jih tudi vrnili. Zato jih ne pozabite prinesti... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci (3x) in motosvetovka (1x): Vse kar lahko rečem je le :worship: Le tako naprej :OK:

Morm rečt da sm biu za 1. dirko na trnih ko sm pogruntu, da se za zmago bori Bladzo, ki mu je seveda na konc uspelo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

69 :yea1:

A to mislš št. 69 al položaj, ki tudi ni slab .)

Sam evo: BatZajla je za 69 , Bladzo pa za 96 :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je blo zanimiv-pridejo po prvi dirki do mene s kamero in hočjo nardit intervju z zmagovalcem,pa sm jih preusmeril na blaža... no,pa se je pol tko razpletlo, da vseen če bi kr mene pointervjuval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mislš št. 69 al položaj, ki tudi ni slab .)

Sam evo: BatZajla je za 69 , Bladzo pa za 96 :hmm: :D

69 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem. Bladzo :worship: , Teya :worship: , Gregs :worship: . Dobr ste se preganjal.

Batzajla - vidš kva joške delajo :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tukaj boste naverjetneje najbolj vedli. Kolk vas je prišla lanska sezona SM125 tako cca. Če nočete tukaj gor odgovorit mi lahko pošljete odgovore na PM. .)

Pa čestitke vsem motosvetovcem in motosvetovki za rezultate :D

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj o stroških sem pisal o stroških na 2.strani tele teme .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala mi je že bolj jasno ;)

Benzinski šport je izredno drag.Tomosovo prvenstvo je zagotovo najceneje in realno se pokaže kdo res kaj zna in ne koliko kdo pod palcem ima (še rima se)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi vi vedli kaj vse vzdržijo tomosi 125...

no, vsaj eden.. mogoče 2..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!