Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

tud mi jih ne šparamo,veš :grrr

NI hujšega testa serijskih vozil kot je na dirkališču ( kje ste konkurenca??!!)

:xx:

predlagam, da vsak distributer časti vsaj 1 ali 2 vozila pa da vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci (3x) in motosvetovka (1x): Vse kar lahko rečem je le Le tako naprej

Morm rečt da sm biu za 1. dirko na trnih ko sm pogruntu, da se za zmago bori Bladzo, ki mu je seveda na konc uspelo

Bladzo bo imel vso moralno podporo Društva MAKSI, da bo vsaj en Maksijevec na stopničkah konec sezone... :naughty: :yea1: Na pisti bo šlo pa na komolce... :whistle:

Čestitke Batzajli za prvo zmago, Bladzu za odlično drugo mesto, Teyi za uspešno prvo dirko, sebi pa... da se drugič še bolj potrudim in da se prebijem še malo višje... Sicer me v Logatcu ne bo, v Zagorje pridem direktno z letala, potem se pa začne trening in upam, da bom na Ptuju še bolj konkurenčen... :naughty: Sem pa s svojo prvo dirko v življenju vseeno zadovoljen. :grim

Hvala tudi Gidlu za vse male skrivnosti velikih mojstrov... :worship:

Vsekakor pa moram povedati, da se v dežju še nisem tako hitro vozil skozi ovinke, kot sem se na dirki... :whistle: .)

Bilo je lepo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo bo imel vso moralno podporo Društva MAKSI, da bo vsaj en Maksijevec na stopničkah konec sezone... :naughty: :yea1: Na pisti bo šlo pa na komolce... :whistle:

Podpora Maksija bo čist nemoralna :grim . Une joške vsakmu za en krog.

Sicer pa se še enkrat pridružujem čestitkam....in pa seveda hvala Gil motosportu za vse trike in nasvete... in za Ježka, ker nas je skor do smrt nasmeju. No do musklfibra trebušnih mišic pa ziher. Če mislte, da se nas boste tko znebil.....ne bo vam ratal :lol1: .

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vi mislite o tem, da nebi štartali tko mešano ampak open posebej in cup posebej oz. da se vsaj tko razvrstimo na štartu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na štartu so bili cupovci razvrščeni za klaso SM125 - vmes je bilo par metrov prostora ... glede na propustnost proge (v MS je 18 voznikov) bi težko dosegli čisto ločene dirke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dirkališču...z vami... :yea1:

to nam je bilo v veliko veselje in čast. :OK: ..mislil sem na vse tiste kateri bi lahko po pravilniku nastopali na teh tekmovanjih pa jih ni bilo blizu :angry:

kaj vi mislite o tem, da nebi štartali tko mešano ampak open posebej in cup posebej oz. da se vsaj tko razvrstimo na štartu?

ne uradno sem izvedel da v Logatcu prepustnost proge le 16 vozil!!?? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOGATEC, 11.06.2006:

Ime proge: Blagomix

Podlaga: asfaltna + off road

Dolžina proge: 800 m + 180 m off road - supermoto

Minimalna širina: 6 m

Smer vožnje: levi krog, v nadvozu se spremeni v desni krog

Prepustnost: 18 voznikov – trening; 16 voznikov – dirka

Številka licence proge: 2006/SMST-02

R6 + R7 (Supermoto 125 + Tomos cup) imata skupne treninge in dirko

Več: Pravilnik - Logatec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na štartu so bili cupovci razvrščeni za klaso SM125 - vmes je bilo par metrov prostora ... glede na propustnost proge (v MS je 18 voznikov) bi težko dosegli čisto ločene dirke...

sej ne mislim ločene dirke...mislim samo, da bi bli spredaj na štartu openci, zadaj pa cupovci, neglede na to, če je kak iz cup mew bolši cajt kot kak iz open...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne mislim ločene dirke...mislim samo, da bi bli spredaj na štartu openci, zadaj pa cupovci, neglede na to, če je kak iz cup mew bolši cajt kot kak iz open...

saj ste tako štartali... vsi openci spredaj, vi iz cup za zadaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne mislim ločene dirke...mislim samo, da bi bli spredaj na štartu openci, zadaj pa cupovci, neglede na to, če je kak iz cup mew bolši cajt kot kak iz open...

jaz bi edino predlagala ene 15 m razmaka med obema skupinama... tile prvi mulčki iz CUPa so dobro nadrajsani štart in so v ključnih prvih ovinkih ovirali moje prehitevanje.... .) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Teya pa dobr polaga! :OK: Še nekateri fantje bi se lahko zgledovali po njej!

true.... :OK: :worship:

upam, da nam uspe priti na kako dirko navijat za Motosvetovce.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Teya pa dobr polaga! :OK: Še nekateri fantje bi se lahko zgledovali po njej!

Gdor zna, zna... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi edino predlagala ene 15 m razmaka med obema skupinama... tile prvi mulčki iz CUPa so dobro nadrajsani štart in so v ključnih prvih ovinkih ovirali moje prehitevanje.... .) :devil:

dobro dokler je samo prehitevanje.. ampak dva mulčka (iz cup-a)sta zaradi tvojega zapiranja padla:(

to sem bil jaz in dr_lunatic.. sej nikjer ne piše da je zapiranje prepovedano ampak nam je ostala grupa ki je bla pred tabo kar precej zbežala .. pol pa pressing od zadaj in zapiranje..kombinacija taprava ;D

sej ni panike je blo kar je blo...samo lahko bi dali malo večjo distanco med cup in open.. :BUA:

Škorotu pa gre zahvala z moje strani(zna dobro svetovat)=))

Popravljeno . Popravil trony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro dokler je samo prehitevanje.. ampak dva mulčka (iz cup-a)sta zaradi tvojega zapiranja padla:(

to sem bil jaz in dr_lunatic.. sej nikjer ne piše da je zapiranje prepovedano ampak nam je ostala grupa ki je bla pred tabo kar precej zbežala .. pol pa pressing od zadaj in zapiranje..kombinacija taprava ;D

sej ni panike je blo kar je blo...samo lahko bi dali malo večjo distanco med cup in open.. :BUA:

Točno tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro dokler je samo prehitevanje.. ampak dva mulčka (iz cup-a)sta zaradi tvojega zapiranja padla:(

to sem bil jaz in dr_lunatic.. sej nikjer ne piše da je zapiranje prepovedano ampak nam je ostala grupa ki je bla pred tabo kar precej zbežala .. pol pa pressing od zadaj in zapiranje..kombinacija taprava ;D

sej ni panike je blo kar je blo...samo lahko bi dali malo večjo distanco med cup in open.. :BUA:

Škorotu pa gre zahvala z moje strani(zna dobro svetovat)=))

na strani 24. sem Teyi že reku, da zna preveč dobr zapirat :P

sicer pa če se prou spomnem, ko sva mela s Teyo v soboto dvoboj na treningu, je šla v enem ovinku kr naravnost, sm jo že prehtu pa me ni hotla spustit :D taprav borc je, tko da fanstje, mormo se merkat da nam ne bo dajala Teya lekcije, tko k jih daje Nina Jerančič v Ferrari cupu :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro dokler je samo prehitevanje.. ampak dva mulčka (iz cup-a)sta zaradi tvojega zapiranja padla:(

to sem bil jaz in dr_lunatic.. sej nikjer ne piše da je zapiranje prepovedano ampak nam je ostala grupa ki je bla pred tabo kar precej zbežala .. pol pa pressing od zadaj in zapiranje..kombinacija taprava ;D

sej ni panike je blo kar je blo...samo lahko bi dali malo večjo distanco med cup in open.. :BUA:

Škorotu pa gre zahvala z moje strani(zna dobro svetovat)=))

Padla sta zaradi svoje neizkušenosti in ne zaradi zapiranja. Sicer pa je to dirkanje in ne nedeljska vožnja. Vsi smo se odlično odrezali, glede na to, da je bila za večino to prva prava dirka v življenu. Izkušnje, ki jih bomo nabirali skozi sezono pa bodo pripomogle k boljšemu reagiranju tudi v takšnih situacijah. Skupaj smo organizatorju dokazali, da so storili prav, ko so podaljšali dirko iz 9 na 12 krogov.

Se vidimo v Logatcu!

lp

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla sta zaradi svoje neizkušenosti in ne zaradi zapiranja. Sicer pa je to dirkanje in ne nedeljska vožnja. Vsi smo se odlično odrezali, glede na to, da je bila za večino to prva prava dirka v življenu. Izkušnje, ki jih bomo nabirali skozi sezono pa bodo pripomogle k boljšemu reagiranju tudi v takšnih situacijah. Skupaj smo organizatorju dokazali, da so storili prav, ko so podaljšali dirko iz 9 na 12 krogov.

Se vidimo v Logatcu!

lp

ma ja to itak da nisv padla samo zaradi nje..

je blo več dejavnikov...samo ta je bil eden od glavnih.. in pa živci normalno;)

sej ni panike..preživeli smo..nobenmu nič.... čakamo samo še 11.junij :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla sta zaradi svoje neizkušenosti in ne zaradi zapiranja. Sicer pa je to dirkanje in ne nedeljska vožnja. Vsi smo se odlično odrezali, glede na to, da je bila za večino to prva prava dirka v življenu. Izkušnje, ki jih bomo nabirali skozi sezono pa bodo pripomogle k boljšemu reagiranju tudi v takšnih situacijah. Skupaj smo organizatorju dokazali, da so storili prav, ko so podaljšali dirko iz 9 na 12 krogov.

Se vidimo v Logatcu!

lp

sej to itak...če nebi premočno zabremzaw nebi biw na tleh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro dokler je samo prehitevanje.. ampak dva mulčka (iz cup-a)sta zaradi tvojega zapiranja padla:(

to sem bil jaz in dr_lunatic.. sej nikjer ne piše da je zapiranje prepovedano ampak nam je ostala grupa ki je bla pred tabo kar precej zbežala .. pol pa pressing od zadaj in zapiranje..kombinacija taprava ;D

sej ni panike je blo kar je blo...samo lahko bi dali malo večjo distanco med cup in open.. :BUA:

Škorotu pa gre zahvala z moje strani(zna dobro svetovat)=))

sorči, ampak zarad mene ni noben padel :D ... zakaj pa je Bladzo in še par drugih prišlo mimo? Če bi tolk boljše peljal od mene, bi me ziher lahko... še nikoli nisem šla na nož... če sem vidla da me je eden stisnil. sem popustila in ga spustila naprej... al bi jaz tebe kr malo na lepe oči mimo spustla??? :D

Mah, sej se bomo vsi še kaj naučili, je še veliko možnosti... :OK:

Ponovno poudarjam, da bi bilo fino da bi bili skupini bolj ločeni na štartu... ravno zaradi tega da najpočasnejši iz 125 SM ne ovirajo najhitrejših v CUP-u že v štartu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede večjega razmaka med kategorijama na štartu, kot jih je večina na tem forumu predlagala, se strinjam. Tako ne bi vsaj na štartu prihajalo do "kočljivih" situacij... :( vendar pa je situacija sledeča. Ker vas ni malo, bi nekateri iz cup-a v MS štartali iz ovinka. :cry: To sem jim namreč predlagal že na samem začetku in fizično ni bilo izvedljivo. Ta teden bom šel v Logatec in videl, če bo vsaj tu ta varianta mogoča. Bom javil - v vsakem primeru. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!