Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

katastrofa od vremena;)

samo letos nas non stop zeza.....

hmmm

Popravljeno . Popravil trony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se ena fotka od mojga padca in zahvala iztoku :OK:

post-9541-1152010781_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je tale Pirelli na Tomosih odslužu. Ko se parkrat segreje in ohladi je prav nevaren v dežju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) dejstvo je, da v MS, kljub obupnim razmeram, skoraj nihče ni padel. Prej bi rekel, da tu asfalt ne štima. Če smo iskreni, so padali v vseh kategorijah, kljub dežnim gumam - se ne motim? :? . Pa tudi: Open 125 imajo popolnoma nove Metzeler gume (leto izdelavo april 2006, ki jih drugače uporabljajo za odločno močneješe motorje B)). Capovci pa imajo Pirelli super corsa s prevoženimi cc. 600 km. Torej...tu se ne bi strinjal :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem, je Metzeler in Pirelli enaka stvar, saj prihajajo iz istih proizvodnih trakov.

ABN a si že kje vidu kakšnega dirkača z gumo ki ma 600 km in jo še vedno drgne na dirki? :huh:

Ravno to, da v MS nihče ni padel potrjuje, da nova guma je nova guma, 600 km dirkanja pa nardi svoje.

Se pa strinjam s tabo, da je asfalt v Ptuju spolzek.

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nisem prav izrazil:

Open ima popolnoma nove gume (letošnja proizvodnja april 2006) - pa s bili po tleh. Prevožih imajo 55kmx3 dirke.

Cup pa imajo lanskoletne in prevoženih cc. 10x55km. Pa še to, nimamo dirkalnih gum, temveč zelo dobre cestne, kar pomeni, da so ti prevoženi kilometri daleč od preteka njihove življenske dobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem, je Metzeler in Pirelli enaka stvar, saj prihajajo iz istih proizvodnih trakov.

ABN a si že kje vidu kakšnega dirkača z gumo ki ma 600 km in jo še vedno drgne na dirki? :huh:

Ravno to, da v MS nihče ni padel potrjuje, da nova guma je nova guma, 600 km dirkanja pa nardi svoje.

Se pa strinjam s tabo, da je asfalt v Ptuju spolzek.

Asvalt je bil prekleto spolzek pa mi smo pretiravali...sej dokler mamo vsi tomosovci enake pogoje (vsaj mene) ne moti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ABN a si že kje vidu kakšnega dirkača z gumo ki ma 600 km in jo še vedno drgne na dirki? :huh:

Po moje, da me je že kdaj vidu . :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi bi pa resno morali tisti piknik narest...ma gdo kako idejo?

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi bi pa resno morali tisti piknik narest...ma gdo kako idejo?

:drunk: Bo treba v akcijo...mislim, da bi bila večina naših voznikov za en piknik.

Evo se ena fotka od mojga padca in zahvala iztoku :OK:

Slika je res dobra :OK: tu (na motosvetu) sem našla tudi sliko enega od padcev Alana. BTW, kljub tolikšnim padcem ste vsi prišli skozi cilj. :) Se mi zdi, da sem se pozabili zahvaliti mehanikom, pa ne namenoma... :hooray: tudi oni bi si zaslužili en velik pokal

:photo:

post-5292-1152078800_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazila sem, da sploh ne poznam vseh svojih sotekmovalcev - to moramo definitivno popravit na kakem 125 SM pikniku :D.

Teya, kje si??? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, kje si??? :yes:

Kje? Čakam na piknik!!! :OK:

se mormo malo organizirat... da bo za vse približno enaka razdalja... al pa da zakempiramo, tak ko na dirki ;)

UUU.... Kaj pa Podzemelj - na Kolpi? Tam maš piknik place, Kolpo za kopat... to bi blo super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da smo vozniki Tomosov za piknik :)

Teya je priporočila odlično lokacijo za takšen piknik, kjer bi dirkači lahko med seboj izmenjali dragocene izkušnje in pripetljaje, ki smo jih doživeli na dirkah. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se da kupt te plastike(ščitnike) za vilce, za tomosa, te k derkate z nimi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

abn....

bomo organizirali letos kej za koprsko noč???

če ne drugo še en race 125 sm vs apn4=))))))

hehehhehheh=) ta je bila svetovna;) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

abn....

bomo organizirali letos kej za koprsko noč???

če ne drugo še en race 125 sm vs apn4=))))))

hehehhehheh=) ta je bila svetovna;) :slap:

žal ne, ker gredo motorji po sezoni v prodajo.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he rabijo denar za plače ne?!? :) Mogoče bo zdaj kaj kapnilo od zavarovalnice, ko so spet v skladišču malo podkurli :)

Čeprav, za rešit Tomos z denarjem od zavarovalnice, bi bilo treba mal več podkurit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o supermoto fan,a si bil na dopustu da te tolk cajta ni blo brat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

:yes: prilagam nekaj slik iz sobotnega piknika, ki pa :cry: iz meni neznanega razloga - niso bog ve kaj. Upam, da so se prisotni zabavali in vsekakor bi bilo "fajn", da se še kdaj tako zberemo :beer2: . Pa tudi sama dirka z gokarti je bila zelooo zanimiva :yea1: . Kot sem rekel, drugič še....

post-5292-1156327409_thumb.jpg

post-5292-1156327425_thumb.jpg

post-5292-1156327441_thumb.jpg

post-5292-1156327462_thumb.jpg

post-5292-1156327482_thumb.jpg

post-5292-1156327497_thumb.jpg

post-5292-1156327511_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!