Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

:slap: :slap: :slap: Jooooooj soriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slap: :slap: Se iskreno oproščam. Madona sam sm pa bik no in pozabu še obe dekleti iz MS :slap: :slap:

Čestitke Teyi in Sarah, tudi onidve sta se odlično borili :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Se posipam s pepelom.... :wacko:

Vedno bolj se strinjam z enim :hmm: , k je reko, da so babe sam za pred šporhert... :closedeyes:

Blo je fajn. Prav pogrešala vas bom. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya ni zmeraj tako, po mojem mnenju se boriš z najboljšimi vozniki in sedaj kritiziraš.

Poglej realno da nas je še veliko ko se niti na tak motor ne znamo !

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya ni zmeraj tako, po mojem mnenju se boriš z najboljšimi vozniki in sedaj kritiziraš.

Poglej realno da nas je še veliko ko se niti na tak motor ne znamo !

<_<

Uf uf, za tole bi rabu pa prevod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abn, tam, kjer sva z Andrejem, bi pa lahko napisal: STARAČKA LIGA SUPERMOTA.... :lol1:

Pa upam, da Alan ni bil preveč jezen name, ko se je skotalil preko mene... tudi sam nisem bil preveč zadovoljen sam s sabo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abn, tam, kjer sva z Andrejem, bi pa lahko napisal: STARAČKA LIGA SUPERMOTA.... :lol1:

Pa upam, da Alan ni bil preveč jezen name, ko se je skotalil preko mene... tudi sam nisem bil preveč zadovoljen sam s sabo... ;)

:D slikana sta sama - tako, da ne govorit preveč na glas...

Alan pa ni jezen. Vseeno je uspel priti na tretje mesto...in skupna zmaga mu ni dala "manevrskega" prostora za jezo, tako da "ni panike" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vedno bolj se strinjam z enim :hmm: , k je reko, da so babe sam za pred šporhert... :closedeyes:

Blo je fajn. Prav pogrešala vas bom. :blush:

:OK: čestitke vsemi deklicami na dirki in prometu očitno nekateri mladiči ne razumejo kako je to ko te lepo dekle prehiti pred ovinkom in ti pokaze lepe tangice... :eek: Teya in Tina Katrašnik so pa itak pokazale,d a dekleza znajo se odlično dokazati in tekmovati na tekmovanju smo tako naprej to so naše Zagorske želje in upam,da vas vidim še večkat kot to leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: čestitke vsemi deklicami na dirki in prometu očitno nekateri mladiči ne razumejo kako je to ko te lepo dekle prehiti pred ovinkom in ti pokaze lepe tangice... :Teya in Tina Katrašnik so pa itak pokazale,d a dekleza znajo se odlično dokazati in tekmovati na tekmovanju smo tako naprej to so naše Zagorske želje in upam,da vas vidim še večkat kot to leto.

Ne pozabit Sarah, da ne boš diskriminatorski... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit Sarah, da ne boš diskriminatorski... ;)

In Gregsa....ta tretjo "pičko" v SLO DP Supermoto :kva2: :lol1: :whistle:

(sori Gregs, moooorala sem... :K )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit Sarah, da ne boš diskriminatorski... ;)

Saro poznam, lepa prijazna kot vsi tekmovalci in tekmovalke njen začetek pa od Sare odličen kot ostalih udeležencov.Od usakega začetnika se počasi dirka pospešuje tudi moja 6 letna dirka državnega prvenstva se je začela v zadnji vrsti čeprav se je moj začetek začel 15 let nazaj voziti se z motori.Gregs tebi pa se ti ni treba bati,da bom jaz diskriminatoski ker pri moijih letih bi lahko že bil če bi želel.Mene so dobri ljudje spodbudli,da sem začel drž.prvenstva in tudi jas sem pripeljal 3 odlične fante,ki je eden državni prvak drugi je na drugem mestu tretji pa na četrtem. :OK: in to pomeni meni več kot če bi bil jaz prvi... :cry: motor je meni v življenju na prvem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) mnenja naših letošnjih voznikov o tekmovalni sezoni so na spletni strani tomos cup

copy-paste tomosovega PR-a

"Z divjo vožnjo mu je v enem samem krogu uspelo priti nazaj na tretje mesto" :hmm: :hmm: :hmm: Malnerju namreč...

z temle se ne strinjam :nono:

Bilo je namreč takole: po padcu Malnarja je na progo skočil Boris Pfeifer in z kriljenjem rok zaustavljal vse tekmovalce pred njim!

Z tem mu je naredil prosto pod do tretjega mesta. :o

vsaj tih bodte če je že mogl bit tko, ne pa neka divja vožnja... (leti na PR tomos)...ker čase pa še znam brat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Boris, verjem da se tud mal ne počutim poraženega :P Vse skup mi je blo v zabavo in užitek z kako lahkoto ena garaža konkurira in celo narekuje tempo eni tovarni :yea1: :yea1: :yea1: Morš priznat da bi blo precej bolj monotono če nebi imel nas za konkurente :winkiss:

ps. pa ne mešaj Pedroso v to, on je bil tud kriv za izgubo vodstva Nickija pred zadnjo tekmo, pri vas pa ga je Malnar sam usral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je pa tale ena "garaza" dvakrat zgubila za 1 piko in to sigurno ni prijetno... :? nekje je treba iskati krivca, ce ga noces pri sebi videt... :whistle: pa se da vas malo spomnim, zganjar je mel motor doma za treninge, za nastavitve in za nevem kaksne vse dele in gume itd., pa mu se vedno ni uspelo... ga je tudi sam usral :eek: pa cetudi samo za eno piko... :yea1:

cestitke pa vsem fantom in puncam v cup in open, bravo tudi borisu za se eno uspesno sezono! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

that's not the point ... :kva2: :lol1: :slap: vi se spravljate na druge, ne mi na vas :grim

Kdo pa ste "vi"? :)

Sam da vem, na koga se spravlajo "oni" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo a ste otroc :P :P :D

dirka se za zabavo in druženje...a ni bol da gremo na en pir vsi skp "vi" in "oni" :lol1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo a ste otroc :P :P :D

dirka se za zabavo in druženje...a ni bol da gremo na en pir vsi skp "vi" in "oni" :lol1: :beer2:

my point exactly! :D

na progi je pa itak vsak sam zase... s svojim talentom in sposobnostmi...

(razen če kdo ne skoči na progo in ustavlja voznike, da bi favorit prišel mimo... )

Ampak to je passé...

Čestitam GiLu in Tomosu za uspešno sezono :OK: Edini pravi ekipi v Slo DP supermoto.

A se že kaj ve če bo kaka nova punca v naslednji sezoni? Ali celo posebej točkovanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste pokvarjeni hinavci eni... :xx:

malnarja sploh ni nihče naprej spustil pa kolko se jaz spomnim so še pred njim bili cupovci :cry:

pa kdo bi šel na progo? :slap: kako si lahko takšne bedarije nekdo izmišljuje...

malnar je boljši in pika. pa konec debate! :worship:

Popravljeno . Popravil NONAME
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To punco sem pa jaz zadnjič vidu ;) Sem mislu, da en dec neki probava supermoto vozit, pa zdej vidim, da je punca. No le gasa, pa pošrek :OK: :OK: :OK:

PS: A je iz Velenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!