Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

A za ta zdravniški... kaj ti pregledajo (ne jajca, če maš dovol velika, resno) in če maš slab vid padeš al ti dajo za očala in js sm naredu sistematski z šolo pred 1 mescem, ki so mi pregledali vid, hrbtenico in če mi jajca delajo(resno), kaj ta pregled velja za ko grem delat zdravniški za tek. licenco (vsaj vid)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravniški pregled ni nič posebnega,to te ne bi smelo skrbet.samo rabil boš pa pokazat kero krvno skupino maš (to pa zveš na zavodu za transfuzijo krvi v LJ oz. zmer,ko daruješ kri)

nobene take proge ni blo,da bi s tako hitrostjo polagal...ampak drgač pa gume kr dobr držijo.po tačkah gre .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravniški pregled ni nič posebnega,to te ne bi smelo skrbet.samo rabil boš pa pokazat kero krvno skupino maš (to pa zveš na zavodu za transfuzijo krvi v LJ oz. zmer,ko daruješ kri)

nobene take proge ni blo,da bi s tako hitrostjo polagal...ampak drgač pa gume kr dobr držijo.po tačkah gre .)

in če nism daroval kri...so mi pa vzeli kri nekaj let nazaj v kopru, kaj to je vredu?

aja...kaj samo krvno skupino ti pogledajo, nobenga vida in to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pregleduje se use podobno kot na zdravniškmu za izpit (tudi vid) Krvne skupine pa ti ne določjo tam ampak morš na transfuziološki oddelek katerekoli bolnice, kjer ti izdajo nekakšno potrdilo listek o tvoji krvni skupini. Pri ostalih krvnih testih ki se delajo na sistematskih pa se ne ugotavlja krvne skupine ampak hemogram, DKS-slika, retikulociti, sedimentacija eritrocitov itd itd itd... (če so ns v šol prov naučil :lol1: ) :lol:

da nebo preveč :topic: nima smisla o tem govort, najbol da pokličeš na medicino dela prometa in športa na lokalni zdravstveni dom in se tam pozanimej katere listke rabš in kaj use pregledajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zate že ne sam js nimam glih sokolov vid ce se razumemo...uno nazadnje sm komajda naredu

kaj ce tazadnje ne vidiš padeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej konckoncev lahko voziš z očali,a ni res? če si naredu zdravniški pregled za vozniški izpit,tud tuki ne bi smel bit panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakorkoli ze je res glupo da bomo meli 7-8 dirk na 3 pistah :BUA: :BUA: :BUA: <_<

Zelo dvomim da bo toliko dirk. Po moje jih bo 5 ali 6, pa še kakšna bo odpadla kot vsako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi lanski vozniki mam eno prošnjo: bi mi lahko napisali nasvete za dirkanje s temi, kr js nism se nikoli (npr. tehnike za vožnjo po asfaltu, mokrem, blatu, skakanje, prehitevanje, ovinki, ipd.)

Magari naredte v ksnem wordu pa mi posljite na markoukota@yahoo.com

sori za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počas počas :D

marsikdo lani ni imel na začetku pojma,potem smo imeli v kopru izbor,kjer smo izvedeli vse okrog vožnje in pravil na dirkah (zastave in to...)

o vožnji si pa lahko nekej malga prebereš tukej: supermoto tehnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori sam js sm ''rahlo strgan :kva2: za motorje tko da sm postal ful navdušen kr lahko končno dirkam, ne pa furam kolkr se pač da z unim mojim avtomatikom :yea1: (je že precej v riti). hvala za link!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kko pa kej praviš če sploh nimam izkušenj z menjavami alpa 125ccm?

so lani bli kšni k niso meli pojma al so bli sami dobri? vem da bo to leto bistveno manj dobrih...uni tanartabulši lani so bli več ko 18 let al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš gledat rezultate,je bil tudi letos kakšen,ki je vozil precej počasneje od vodilnih,pa je vseeno užival v dirkah. če bo pa prijav več kot motorjev,bo pa itak izbor na štoparico (spretnostna vožnja) in pridejo not samo hitrejši.

ti se samo čimveč vozi,tud jst sm z avtomatikom začel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma lahko bi biw cez 18 letno mejo

a zanimivo batzajla...cez teden prodaja otroške igrače, čez vikend nori z motorji :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!