Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

waw mogoče pa bo Tomosovcem res uspelo spravit ta motor tudi iz proizvodnje....sicer pa kdor si ga bo po spletu upal kupit..ja tisti bo res imel jaj.., no sej sanjati je dovoljeno vsakomur.....tudi Tomosu.... :grrr

Ja lahko bi organizirali kakšne testne vožnje, čeprav zgleda ta replica dokaj kvalitetna. Problem je, da malo ljudi ve, da sploh obstaja, tko, da bi morali Tomosovci malo migat v oglaševanju. Drugače cenovna ugodnost je dobra in pozitivno so me presenetili plavajoči 315mm disk pa radialno nameščanje in nastavljiv zadnji blažilec, pa tudi tisti akrapovič lepo zgleda. Ja če bi bil js v supermoto veliko interesiran bi še sam razmišljal o nabavi, vendar sem bolj enduraš. No ja, ko že majo Yamahin motor bi lahko vsaj do 15KM pa 13Nm pršli ampak odlično vseeno. BRAVO TOMOS, ŠE TAKO NAPREJ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS 125 SM CUP Limited Edition bo narejen v omejeni seriji 100 vozil...o tem je bilo kar nekaj napisanega v raznih avto-moto revijah (tudi o načinu nakupa preko neta), tako da kakšna obsežna oglaševalska akcija po moje ni potrebna...poleg tega je že sedaj kar precej zanimanja, tako da verjetno ne bo težav s prodajo te ekskluzivne serije ...in kot je navedeno na strani www.tomoscup.si bodo v izbranih prodajno servisnih centrih po Sloveniji omogočili testno vožnjo...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS 125 SM CUP Limited Edition bo narejen v omejeni seriji 100 vozil...o tem je bilo kar nekaj napisanega v raznih avto-moto revijah (tudi o načinu nakupa preko neta), tako da kakšna obsežna oglaševalska akcija po moje ni potrebna...poleg tega je že sedaj kar precej zanimanja, tako da verjetno ne bo težav s prodajo te ekskluzivne serije ...in kot je navedeno na strani www.tomoscup.si bodo v izbranih prodajno servisnih centrih po Sloveniji omogočili testno vožnjo...

Pa povejte mi vi, ki se spoznate. Js bom nabavu 125ccm enduro(cena nekje do miljona). Trenutno imam izbrano yamaho dt125re ampak me ta replika malo mika in me zanima, če bi se mi splačalo kupiti repliko pa pol nabavit kros feltne pa gume(kolko to sploh stane).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa povejte mi vi, ki se spoznate. Js bom nabavu 125ccm enduro(cena nekje do miljona). Trenutno imam izbrano yamaho dt125re ampak me ta replika malo mika in me zanima, če bi se mi splačalo kupiti repliko pa pol nabavit kros feltne pa gume(kolko to sploh stane).

preizkusi oba nato se odloči.Komplet koles bo verjetno možno kupiti v Tomosovi trgovini....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja vsi ste tako navdušeni,...veste kako pravijo...papir vse prenese...v tomosovem primeru bi lahko napisali..da spletna stran vse prenese...tako da ne se veselit prezgodaj.....vprašanje če bodo sploh spravili skupaj teh 100 kosov....pa testne vožnje po centrih v sloveniji...yea right..... :grim .....

pazite, da se ne boste od tako velikega navdušenja...fajn opekl....ker Tomos je še vedno tomos in ni kos ta pravim velikim proizvajalcem dvokoles, ki preden dajo vozilo v trgovine, poštimajo tudi vse kar mora bit poštimano (servis, rezervne dele,...), pri tomosu znajo tudi testirat vozila šele potem ko jih dajo na trg :lol: pol pa same reklamacije :grrr , previdnost priporočljiva!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja vsi ste tako navdušeni,...veste kako pravijo...papir vse prenese...v tomosovem primeru bi lahko napisali..da spletna stran vse prenese...tako da ne se veselit prezgodaj.....vprašanje če bodo sploh spravili skupaj teh 100 kosov....pa testne vožnje po centrih v sloveniji...yea right..... :grim .....

pazite, da se ne boste od tako velikega navdušenja...fajn opekl....ker Tomos je še vedno tomos in ni kos ta pravim velikim proizvajalcem dvokoles, ki preden dajo vozilo v trgovine, poštimajo tudi vse kar mora bit poštimano (servis, rezervne dele,...), pri tomosu znajo tudi testirat vozila šele potem ko jih dajo na trg :lol: pol pa same reklamacije :grrr , previdnost priporočljiva!!!!

Si ti mal pametn???? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja vsi ste tako navdušeni,...veste kako pravijo...papir vse prenese...v tomosovem primeru bi lahko napisali..da spletna stran vse prenese...tako da ne se veselit prezgodaj.....vprašanje če bodo sploh spravili skupaj teh 100 kosov....pa testne vožnje po centrih v sloveniji...yea right..... :grim .....

pazite, da se ne boste od tako velikega navdušenja...fajn opekl....ker Tomos je še vedno tomos in ni kos ta pravim velikim proizvajalcem dvokoles, ki preden dajo vozilo v trgovine, poštimajo tudi vse kar mora bit poštimano (servis, rezervne dele,...), pri tomosu znajo tudi testirat vozila šele potem ko jih dajo na trg :lol: pol pa same reklamacije :grrr , previdnost priporočljiva!!!!

:worship: ....VAŽNO, DA SI TI ZADOVOLJEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj pa res ne vem ali vemo, kaj vemo in če dejansko vemo...

daj bodi tako dober pa nam razjasni kako dejansko stojijo zadeve in od kje ti informacije...mogoče pa zvemo kaj novega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti supermoto fan malo se smiri in se ne prižigaj... :angry2: abn je človek na mestu...k je itak on največ naredu za tomos sm...tam pejt druge... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi supermoto fan. če ne druzga, si močno falil nick name... se ti ne zdi,da je takole pokalno tekmovanje zlo dobrodošlo za razvoj supermota? hja, in ti hočeš metat neke trske pod kolena tistim, ki se dejansko trudijo za ta šport...in to pod skritim emailom,brez kontakta...maš prav,internet vse prenese.tud takele skrite pametnjakoviče kot si ti. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi supermoto fan. če ne druzga, si močno falil nick name... se ti ne zdi,da je takole pokalno tekmovanje zlo dobrodošlo za razvoj supermota? hja, in ti hočeš metat neke trske pod kolena tistim, ki se dejansko trudijo za ta šport...in to pod skritim emailom,brez kontakta...maš prav,internet vse prenese.tud takele skrite pametnjakoviče kot si ti. :photo:

No, pač je problematiko osvetlil iz druge smeri. Mislim, da mu lahko ABN argumentirano odgovori. Človeka v nič dajat samo zato, ker ne bleja tako, kot vsi drugi, je mal mim, glede na to, da tukaj vsi spoštujejo predvsem moč argumenta, kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že že...ampak še vedno ni podal konretnega odgovora oz. informacije o dejanskem stanju v Tomos cupu ... vse kar smo zvedeli je le , da "glede na insajderske informacije iz tomosa so zadeve malo drugačne kot jih abn predstavlja, o pametnjakovičih in amaterjih znotraj podjetja, ki kreirajo politiko tekmovanja o katerem nimajo pojma" ... torej če že ima informacije naj kaj več napiše, konkretne podatke pa tudi ne bo težko preveriti...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pač je problematiko osvetlil iz druge smeri. Mislim, da mu lahko ABN argumentirano odgovori. Človeka v nič dajat samo zato, ker ne bleja tako, kot vsi drugi, je mal mim, glede na to, da tukaj vsi spoštujejo predvsem moč argumenta, kajneda?

sym,da nimaš ti slučajno dvojne osebnosti na ms :P :D

ja,glede na njegov nivo pljuvanja ne more kej dost več nazaj dobit... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pač je problematiko osvetlil iz druge smeri. Mislim, da mu lahko ABN argumentirano odgovori. Človeka v nič dajat samo zato, ker ne bleja tako, kot vsi drugi, je mal mim, glede na to, da tukaj vsi spoštujejo predvsem moč argumenta, kajneda?

argumentov na to temo še nisem zasledil s strani g. Fana.Jaz sem nekako "kriv", da je Tomos ubral smer off road/sm 125.Priznam, da sem jaz tisti, ki nenehno gnjavi vodilne v Tomosu za odobritev (finančno) pokala in to kar v dveh kategorijah.Prav se mi zdi, da nekdo ,ki bolje pozna dejansko stanje v Tomosu (jaz sem že nekaj časa zunanji sodelavec)obelodani pravočasno v izogib neušečnostim katerim bi šli nasproti bodoči tekmovalci.Supermoto fan sedaj ste vi na vrsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abn, vidim da veš vse Tomosu, pa me zanima, kdaj pride v trgovine navadna različica tomos 125 SM, kolikšna bo le cena te in kakšnee bodo glavne razlike s to tekmovalno verzijo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abn, vidim da veš vse Tomosu, pa me zanima, kdaj pride v trgovine navadna različica tomos 125 SM, kolikšna bo le cena te in kakšnee bodo glavne razlike s to tekmovalno verzijo?

lp

jaz z redno prodajo ter proizvodnjo nimam nič.V Tomosu imam projekt CUP, ter nadaljevanje tega...

Glede nakupa se moraš obrniti na SUPERFUNA ali vodjo prodaje v Tomosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, da se abn trudi za pokal in nima slabih namenov, žal pa se s takim vodstvom kot je trenutno v tomosu res ne da delati, na voljo mu ne dajo niti ljudi niti denarja, da bi projekt lahko normalno funkcioniral.....svaka čast lanski ekipi, ki je zadevo odlično izpeljala, močno dvomim, da bo uspelo tudi letošnji ekipi zadevo ponovit vsaj na približnem nivoju .... čudimo se da abn pod takimi pogoji sploh še vedno vztraja sploh zaradi pogojev dela, ki jih ima, ki so res KATASTROFALNI!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prej sovražnik, sedaj nenadoma zaveznik :OK:

čudna so pota gospodova :huh: ........ :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da je tuki zelo veliko pametnih in nadobudnih ljudi. Pri nas v amaterskem prvenstvu pa primankuje kadra ki bi omogočil še boljšo izpeljavo dirk. Predvsem nam fali komercijalistov ki bi pomagali pri zbiranju financ in seveda pri logistiki saj vidim izredno sposoben kader glede na to da imajo veliko vez in veliko vejo

vsem zainteresiranim apminimoto@email.si

ABN če imaš toliko prijateljev sovražnika ne potrebuješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja kaj pa hočemo pričakovat od Tomosovcev...da nam že drugo leto namečejo ful publike pa novinarjev in orjaških pokalov. Komaj začeli so pa že zdaj je dobro...in če mene vprašate je že dovolj, da se pač dirka in to je to...lepo, da je neko nizkocenovno dirkaško tekmovanje, kdo ve, mogoče je med nami kakšen neobrušen diamant. To je dobra priložnost za nadaljno kariero v motošportu, ker mogoče kakšen talentiran dirkač dobi sponzorja in mu ta omogoči nastopanje v drugih klasah, v katere drugače nebi mogel priti, ker pač nima dovolj denarja. Kakorkoli, če je prosta debata, lahko po tej logiki tudi ljudje ne le pišejo kritike, vendar lahko tudi kritizirajo te kritike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, da se abn trudi za pokal in nima slabih namenov, žal pa se s takim vodstvom kot je trenutno v tomosu res ne da delati, na voljo mu ne dajo niti ljudi niti denarja, da bi projekt lahko normalno funkcioniral.....svaka čast lanski ekipi, ki je zadevo odlično izpeljala, močno dvomim, da bo uspelo tudi letošnji ekipi zadevo ponovit vsaj na približnem nivoju .... čudimo se da abn pod takimi pogoji sploh še vedno vztraja sploh zaradi pogojev dela, ki jih ima, ki so res KATASTROFALNI!!!! :BUA:

ker vam verjamem, da imate obilico insajderskih informacij vas uradno ( s dovoljenjem vodstva )povabim

na predstavitev ( samo za povabljene) pokala 125 2006.Nadalje, :OK: v roku 10 dni še na dogodek ko se bo prvo vozilo zapeljalo iz tekočega traku.Upam, da se tokrat ne boste skrili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vam verjamem, da imate obilico insajderskih informacij vas uradno ( s dovoljenjem vodstva )povabim

na predstavitev ( samo za povabljene) pokala 125 2006.Nadalje, :OK: v roku 10 dni še na dogodek ko se bo prvo vozilo zapeljalo iz tekočega traku.Upam, da se tokrat ne boste skrili.

No ja na predstavitev itak pridem, ki bom (upam da) dirkal, ampak pa bi res rad prišel na tegale prvega s tekočega traka, hvala abn :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!