Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

Mene pa zanima koliko ima sedaj ta tomos visok sedež, kajti nekje piše da 880mm, drugje pa 950mm.

Pa še to, ta model, ki se prodaja, ko jih bodo naredili samo 100 primerkov, je isti, kot ti, ki so jih lani uporabljali na tem Tomosovem pokalu, kajne?

Kajti motor mi je všeč, bi ga kupu, sm mi usak prau, de ni sproban, de ne morm kr prek inerneta ga naročit,...

Kaj pravite, se splača to uzet, je to dobra ponudba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite, se splača to uzet, je to dobra ponudba?

Menim, da boljšga Tomosa že skor težko dobiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aligg, kaj pa ti je tako všeč na tem Tomosu? Sej ne pravim, da je slab, ker ga tut še nisem imel priložnosti sprobat, samo kaj na njem ti izgleda boljšega kot na (preizkušeni & cenejši?) konkurenci? :hmm:

Da ne bom čist izven teme... A te možnosti pa potem ni, k se je enkrat o njej govorilo, da se s 4-taktnim 125cc ne-Tomosom prijaviš na tekmovanje? :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem, ornk ampk res ornk se mi zdi lep.

Mi zgleda ku kakšna hujša tekmovalna supermotka.

Pa na teh filmčkih na njihovi strani so mi bli tut ušeč.

(pa še akrapota ma:))

pač, lepota me privablja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom čist izven teme... A te možnosti pa potem ni, k se je enkrat o njej govorilo, da se s 4-taktnim 125cc ne-Tomosom prijaviš na tekmovanje? :? :)

lahko.amzs je razpisal razred open 125 4T .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki da smo si na jasnem...a je za Tomos CUP treba imet vozniško za 125ccm?

Na, ta je pa bosa. a si mogoče na katerem dirkališču videl prometne znake?

Ok, razen v Murski. Pa še te populijo ko je dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še eno vprašanje. Vem d sm offtopic, sm če bom sprašvou u temo za prou ta motor, ne bom najbrš dubu odgovora.

Tle ste pa eni prou iz tomosa, pa me zanima, če kdo ve, kakšne so razlike med navadnim tomos 125 SM in tem dirkalnim.

Kr sm zdej vidu ceno je skor 250 jurju razlike.

Pa me zanimajo sedaj razlike med njima, če kdo ve.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še eno vprašanje. Vem d sm offtopic, sm če bom sprašvou u temo za prou ta motor, ne bom najbrš dubu odgovora.

Tle ste pa eni prou iz tomosa, pa me zanima, če kdo ve, kakšne so razlike med navadnim tomos 125 SM in tem dirkalnim.

Kr sm zdej vidu ceno je skor 250 jurju razlike.

Pa me zanimajo sedaj razlike med njima, če kdo ve.

Hvala

LP

razlika kolikor naj bi vedel je v širini platišč,gumah,akrapovič,...ostalo pa ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki da smo si na jasnem...a je za Tomos CUP treba imet vozniško za 125ccm?

Če maš licenco maš use .) prometne pa vozniške ne rabiš :D :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lanski dirkači in tisti, ki ste SM125 CUP že vozili pište vaše izkušnje na temo SM125 CUP vs DT125RE v kategoriji 125-250ccm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uni ki ste bli na sestanku ve gdo kolko jih bo v CUP kategoriji...na listu sem vidu da jih je blo 7 vpisanih spodaj pa še par praznih polj...ve gdo kako je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uni ki ste bli na sestanku ve gdo kolko jih bo v CUP kategoriji...na listu sem vidu da jih je blo 7 vpisanih spodaj pa še par praznih polj...ve gdo kako je s tem?

prazna polja so zaradi tega, ker so se nepodpisane osebe opravičile :whistle: izostanka kar pa ne pomeni da ne bodo tekmovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem bral na Tomosovi strani, da naj bi bilo izbranih 20 dirkačev za Tomos Cup in Supermoto 125 (Citiram: Izbrali bomo 20 voznikov, ki se bodo pomerili na 6 dirkah v sklopu državnega prvenstva supermoto. ). Danes pa je bilo rečeno, da naj bi bilo izbranih samo 15 dirkačev (8 Tomos cup + 7 Supermoto 125). Se morda še ne ve natanko, kakšno bo število srečnežev ?

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem bral na Tomosovi strani, da naj bi bilo izbranih 20 dirkačev za Tomos Cup in Supermoto 125 (Citiram: Izbrali bomo 20 voznikov, ki se bodo pomerili na 6 dirkah v sklopu državnega prvenstva supermoto. ). Danes pa je bilo rečeno, da naj bi bilo izbranih samo 15 dirkačev (8 Tomos cup + 7 Supermoto 125). Se morda še ne ve natanko, kakšno bo število srečnežev ?

LP Jan

kje to piše :( ...dejstvo je, da se je prijavilo 20 voznikov ter voznic.Po podpisu pogodbe, bomo naredili izbor voznikov in voznic čez cca 14 dni v Kopru. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to piše :( ...dejstvo je, da se je prijavilo 20 voznikov ter voznic.Po podpisu pogodbe, bomo naredili izbor voznikov in voznic čez cca 14 dni v Kopru. :OK:

He he, kaj ne vidite, da leva roka ne ve kaj počne desna???? To so ti pravi "profesionalci" :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, kaj ne vidite, da leva roka ne ve kaj počne desna???? To so ti pravi "profesionalci" :BUA:

in kaj to tebe moti? Če hočeš bolj profi dirke, pejt pa kam drugam - problem rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, kaj ne vidite, da leva roka ne ve kaj počne desna???? To so ti pravi "profesionalci" :BUA:

sem bil že v skrbeh, ker vas ni bilo na zboru voznikov.Glede tiskarske napake se globoko opravičujemo in obljubimo, da se kaj takega ne bo več zgodilo častna titova...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil že v skrbeh, ker vas ni bilo na zboru voznikov.Glede tiskarske napake se globoko opravičujemo in obljubimo, da se kaj takega ne bo več zgodilo častna titova...

Ma ne sej je vredu :D , kr držite se raj tega k je napisan :P . Saj naj bi imelo pisno večjo avtoriteto, kot pa ustno,a ne :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to piše :( ...dejstvo je, da se je prijavilo 20 voznikov ter voznic.Po podpisu pogodbe, bomo naredili izbor voznikov in voznic čez cca 14 dni v Kopru. :OK:

u, voznice... koliko jih pa je? So imena že kaj znana? Morda tudi fotografijje? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u, voznice... koliko jih pa je? So imena že kaj znana? Morda tudi fotografijje? :P

4 voznice Pamela, Naomi,Špelca in Špela vse slike dobiš na netu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 voznice Pamela, Naomi,Špelca in Špela vse slike dobiš na netu :)

uuu to pa bo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ql :OK: sm če se bo kateri uspelo kwalificirat....za sezono :hmm:

razmišljamo, da bi deklice bile sprejete brez kvalifikacij.....ženska enakopravnost

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljamo, da bi deklice bile sprejete brez kvalifikacij.....ženska enakopravnost

:D

Če to enakopravnost razširite še na brezplačno rento motorja, se takoj prijavim ;).

V vsakem primeru se vidimo na prvi dirki... na pisti ali ob njej. Vsem novim in starim tekmovalcem želim veliko uspehov na Tomosku... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!