Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

Se bo treba še pošteno borit za "tovarniški sedež" :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to enakopravnost razširite še na brezplačno rento motorja, se takoj prijavim ;).

V vsakem primeru se vidimo na prvi dirki... na pisti ali ob njej. Vsem novim in starim tekmovalcem želim veliko uspehov na Tomosku... :OK:

zelo bi bili vesesli, da te bi imeli v naši scuderiji :D

zelo bi bili veseli, da te bi imeli v naši scuderiji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljamo, da bi deklice bile sprejete brez kvalifikacij.....ženska enakopravnost

:D

Koliko "deklic" pa je prijavljenih v razred open? Da vidm če se mi splača pridt v soboto :) . Ker kolikor sem slišal sta 2 mesti že zasedeni od prejšnoletnih tekmovalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko "deklic" pa je prijavljenih v razred open? Da vidm če se mi splača pridt v soboto :) . Ker kolikor sem slišal sta 2 mesti že zasedeni od prejšnoletnih tekmovalcev.

Ti kar pridi in se potrudi malo, pa boš lahko celo sezono "tišu"! Al se punc bojiš? .) :whistle: :winkiss: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer čakamo podrobna navodila že kakšnih 10 dni in še nič ni prišlo na mail... :whistle: ...razen da je Batić rekel, da bodo v soboto gotovo kvalifikacije... .)

Torej: kaj je zdaj z mailom s pogodbami in podobno? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer čakamo podrobna navodila že kakšnih 10 dni in še nič ni prišlo na mail... :whistle: ...razen da je Batić rekel, da bodo v soboto gotovo kvalifikacije... .)

Torej: kaj je zdaj z mailom s pogodbami in podobno? :hmm:

dobite pravočasno ni panike....v soboto se vidimo

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobite pravočasno ni panike....v soboto se vidimo

Ehehehe.... malo pritiska ne škodi... ;)

Evo, pogodba je že v poštnem nabiralniku... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobite pravočasno ni panike....v soboto se vidimo

:D

jah js te pogodbe se nism dubu pa je ze cetrtek...pa se nekaj...kako bo ta spretnostna voznja zgledala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah js te pogodbe se nism dubu pa je ze cetrtek...pa se nekaj...kako bo ta spretnostna voznja zgledala?

Danes je sreda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi so jih dobil,ne vem zakaj ti ne? no uglavnem,v soboto se vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če že majo dame prednost...a nebi pol meli prednost tudi mi, ki lani nismo vozili, ker majo lanski vozniki malo premoci nad nami O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če že majo dame prednost...a nebi pol meli prednost tudi mi, ki lani nismo vozili, ker majo lanski vozniki malo premoci nad nami O:-)

Kaj se zdaj greste....??? :angry2: :devil:

A se boste spraševali "kdo ima prednost" :slap: , ali se boste potrudil po svojih najboljših močeh in pokazal kaj znate, da bodo dirke atraktivne in zanimive do zadnjega ovinka. :OK:

Mislim...,... da jokate :lol1: že na začetku, kaj bo potem šele na dirkah! :BUA:

Kar se pagovori glede udeleženk ženskega spola pa isto mislim: Katera bo dovolj spretna in hitra, naj jo z velikim spoštovanjem :OK: sprejmejo v to tekmovanje. Da pa bi dobila pravico nastopanja v tekmovanju zato, ker je ženska, pa mislim, da to ne bi izpadlo najbolj profesionalno iz strani Tomosa.

Če bi radi pritegnili zanimanje žensk za te motorje bi bilo bolje, da organizirajo kakšno promocijsko vožnjo, ki bi bila namenjena tudi ženskam in naj tam preizkusijo vozne lastnosti teh supermotardov.-toliko o tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdaj greste....??? :angry2: :devil:

A se boste spraševali "kdo ima prednost" :slap: , ali se boste potrudil po svojih najboljših močeh in pokazal kaj znate, da bodo dirke atraktivne in zanimive do zadnjega ovinka. :OK:

Mislim...,... da jokate :lol1: že na začetku, kaj bo potem šele na dirkah! :BUA:

Kar se pagovori glede udeleženk ženskega spola pa isto mislim: Katera bo dovolj spretna in hitra, naj jo z velikim spoštovanjem :OK: sprejmejo v to tekmovanje. Da pa bi dobila pravico nastopanja v tekmovanju zato, ker je ženska, pa mislim, da to ne bi izpadlo najbolj profesionalno iz strani Tomosa.

Če bi radi pritegnili zanimanje žensk za te motorje bi bilo bolje, da organizirajo kakšno promocijsko vožnjo, ki bi bila namenjena tudi ženskam in naj tam preizkusijo vozne lastnosti teh supermotardov.-toliko o tem!

Ne skrbi jaz sem se samo hecal...drugače se popolnoma strinjam s tabo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdaj greste....??? :angry2: :devil:

A se boste spraševali "kdo ima prednost" :slap: , ali se boste potrudil po svojih najboljših močeh in pokazal kaj znate, da bodo dirke atraktivne in zanimive do zadnjega ovinka. :OK:

Mislim...,... da jokate :lol1: že na začetku, kaj bo potem šele na dirkah! :BUA:

Kar se pagovori glede udeleženk ženskega spola pa isto mislim: Katera bo dovolj spretna in hitra, naj jo z velikim spoštovanjem :OK: sprejmejo v to tekmovanje. Da pa bi dobila pravico nastopanja v tekmovanju zato, ker je ženska, pa mislim, da to ne bi izpadlo najbolj profesionalno iz strani Tomosa.

Če bi radi pritegnili zanimanje žensk za te motorje bi bilo bolje, da organizirajo kakšno promocijsko vožnjo, ki bi bila namenjena tudi ženskam in naj tam preizkusijo vozne lastnosti teh supermotardov.-toliko o tem!

To je potrebno gledati tudi iz drugega zornega kota.Vsi vemo, da mediji pritegnejo sponsorje,sponsorji so pripravljeni vlagati v projekte kateri so medijsko podprti.To je kot jajce ali kokoš.Voznice nam bodo odločno prej pripeljale medije kot bilo kateri super voznik.Zavedamo se tudi dejstva, da trenutno ni voznice v slo katera bi lahko ogrožala prvaka v motociklizmu.Zakaj ne bi dali možnost dekletom (mest v cup je več kot voznikov, kar bomo enostavno potrdili vse voznike brez testiranja)Tako, da ugibanja ali je to profesionalno ali ne nima v tem primeru nobene osnove.Organizacija takega projekta zahteva ogromna finančna sredstva.

Letos bo vse ponovno pokril Tomos, naslednjo leto morajo sponsorji pokriti vsaj del tega.

taka promocijska vožnja tudi stane$$$.Ne vem, ča bi katera bila pripravljena plačati najem ter se vozikat par min. po progi?

:BUA: :BUA: :BUA:

letos naj bi imeli slovenske novice za medijskega sponzorja.Katere se ne bodo razpisale o tehničnih značilnostih prednjih vilic ampak o ljudeh kateri bodo nastopali na pokalu... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je potrebno gledati tudi iz drugega zornega kota.Vsi vemo, da mediji pritegnejo sponsorje,sponsorji so pripravljeni vlagati v projekte kateri so medijsko podprti.To je kot jajce ali kokoš.Voznice nam bodo odločno prej pripeljale medije kot bilo kateri super voznik.Zavedamo se tudi dejstva, da trenutno ni voznice v slo katera bi lahko ogrožala prvaka v motociklizmu.Zakaj ne bi dali možnost dekletom (mest v cup je več kot voznikov, kar bomo enostavno potrdili vse voznike brez testiranja)Tako, da ugibanja ali je to profesionalno ali ne nima v tem primeru nobene osnove.Organizacija takega projekta zahteva ogromna finančna sredstva.

Letos bo vse ponovno pokril Tomos, naslednjo leto morajo sponsorji pokriti vsaj del tega.

taka promocijska vožnja tudi stane$$$.Ne vem, ča bi katera bila pripravljena plačati najem ter se vozikat par min. po progi?

:BUA: :BUA: :BUA:

letos naj bi imeli slovenske novice za medijskega sponzorja.Katere se ne bodo razpisale o tehničnih značilnostih prednjih vilic ampak o ljudeh kateri bodo nastopali na pokalu... :yea1:

SLOVENSKE NOVICE :eek: ????????? :eek: ....mislim, da to ni najbolj primeren medij za poročanje moto dirk. Sploh pa, če bodo pisali take neresnice o dogajanju na dirkah kot so jih že napisali o mnogih dogodkih.

Po vaših besedah so postala bolj pomembna imena nastopajočih, kot pa vaš izdelek, ki ga na ta način promovirate. :?

Potem bi bilo najboljše, da k sodelovanju povabite kar g. Janez Janšo, ali pa Špelco iz Atomik Harmonik(mogoče je prav v ta namen zapustila skupino), pa bodo o dirkah sigurno pisali tudi v razvpitih revijah NOVA, DIREKT ..... :OK:

.....za razliko od lanskega leta, ko tudi "obširni" športni rezultati v časopisu DNEVNIK niso poročali rezultatov iz vsake dirke. :BUA:

Aja... ..., da si ne bi kdo kaj narobe predstavljal, da slučajno kaj nasprotujem TOMOS CUP-u. To je samo moje osebno mnenje, s katerim se bodo pač nekateri strinjali, nekateri pač ne.

Še enkrat :yea1: "kapo dol" :yea1: za izpeljano preteklo sezono. Ne vem pa, če bo letošnja sezona tako uspešno organizirana in izvršena kot lanska. Celotni ekipi vsekakor v veliki meri želim, da bi vse izpeljali čimbolj uspešno. :OK:

Se vidimo jutri na kvalifikacijah v Kopru.

Še enkrat: TO JE MOJE MNENJE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLOVENSKE NOVICE :eek: ????????? :eek: ....mislim, da to ni najbolj primeren medij za poročanje moto dirk. Sploh pa, če bodo pisali take neresnice o dogajanju na dirkah kot so jih že napisali o mnogih dogodkih.

Po vaših besedah so postala bolj pomembna imena nastopajočih, kot pa vaš izdelek, ki ga na ta način promovirate. :?

Potem bi bilo najboljše, da k sodelovanju povabite kar g. Janez Janšo, ali pa Špelco iz Atomik Harmonik(mogoče je prav v ta namen zapustila skupino), pa bodo o dirkah sigurno pisali tudi v razvpitih revijah NOVA, DIREKT ..... :OK:

.....za razliko od lanskega leta, ko tudi "obširni" športni rezultati v časopisu DNEVNIK niso poročali rezultatov iz vsake dirke. :BUA:

Aja... ..., da si ne bi kdo kaj narobe predstavljal, da slučajno kaj nasprotujem TOMOS CUP-u. To je samo moje osebno mnenje, s katerim se bodo pač nekateri strinjali, nekateri pač ne.

Še enkrat :yea1: "kapo dol" :yea1: za izpeljano preteklo sezono. Ne vem pa, če bo letošnja sezona tako uspešno organizirana in izvršena kot lanska. Celotni ekipi vsekakor v veliki meri želim, da bi vse izpeljali čimbolj uspešno. :OK:

Se vidimo jutri na kvalifikacijah v Kopru.

Še enkrat: TO JE MOJE MNENJE!

Vsako mnenje je dobrodošlo-če je dobro namerno .)

Glede Slovenskih novic je zadeva sledeča:preko njih (če imajo to srečo) se promovirajo športni projekti Mirana Stanovnika, rally prvenstva skratka vse v kontekstu EXSTREM.Zavedati se je potrebno, da prodajo cca 100000 izvodov na dan.Kar je za Tomos zelo velikega pomena.Ne smemo pozabiti, da Tomos ni samo 125 SM, ampak ima celotno paleto vozil, katera niso namenjena samo športno naravnanim uporabnikom, temveč tudi tistim kateri nimajo pojma o dirkah in jih to sploh ne zanima.Glede tehničnega informiranja bodo poskrbele revije katere so na tem področju podkovane.Žal je vsem dobro znano, da je motošport totalno anonimen za širšo populacijo in toliko bolj bi bilo zaželjeno ( če nam uspe)povabiti SN k sodelovanju.

Glede izpeljave pokala, ne razumem v čem je problem,da ne bi tudi letos izpeljeli projekta.Ne glede, da niso več določene osebe prisotne(oseba katera je vse to zasnovala, je še v igri) sem prepričan, da bomo to izpeljali brez večjih naporov.Vsekakor se zavedam,da je letos težje (pa ne zato ker ni večji del prejšne ekipe) izpeljati -15 vozil ter občutno manjši budget. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLOVENSKE NOVICE :eek: ????????? :eek: ....mislim, da to ni najbolj primeren medij za poročanje moto dirk. Sploh pa, če bodo pisali take neresnice o dogajanju na dirkah kot so jih že napisali o mnogih dogodkih.

Po vaših besedah so postala bolj pomembna imena nastopajočih, kot pa vaš izdelek, ki ga na ta način promovirate. :?

Potem bi bilo najboljše, da k sodelovanju povabite kar g. Janez Janšo, ali pa Špelco iz Atomik Harmonik(mogoče je prav v ta namen zapustila skupino), pa bodo o dirkah sigurno pisali tudi v razvpitih revijah NOVA, DIREKT ..... :OK:

.....za razliko od lanskega leta, ko tudi "obširni" športni rezultati v časopisu DNEVNIK niso poročali rezultatov iz vsake dirke. :BUA:

Aja... ..., da si ne bi kdo kaj narobe predstavljal, da slučajno kaj nasprotujem TOMOS CUP-u. To je samo moje osebno mnenje, s katerim se bodo pač nekateri strinjali, nekateri pač ne.

Še enkrat :yea1: "kapo dol" :yea1: za izpeljano preteklo sezono. Ne vem pa, če bo letošnja sezona tako uspešno organizirana in izvršena kot lanska. Celotni ekipi vsekakor v veliki meri želim, da bi vse izpeljali čimbolj uspešno. :OK:

Se vidimo jutri na kvalifikacijah v Kopru.

Še enkrat: TO JE MOJE MNENJE!

Moto revije bojo tko al tko pisale o tem pokalu...slo. novice pa pac pisejo take clanke ki so zanimivi sirsi javnosti...glede na to, da verjetno vsaj 0,5 mio ljudi v slo niti neve da se dirka z motorji, to pa bo pomagalo h tem. Pa tudi je res, da tomos ponuja se vrsto drugih motorjev ki so primerni za običajno osebo, ki pač potrebuje nek prevoz po npr. kolesarskih cestah po lj. kr vemo celo mi primorci da ob delovnih urah tam rabis po 20min za it preko enga semaforja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< joj abn....ti pa znaš nakladat kot vedno..že v lanski sezoni smo poslušali tvoje flance...in letos še kar nadaljuješ z njimi....če ne bi poznali vsega ozadja bi ti mogoče še verjeli.... :? :? :?

:BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi bilo najboljše, da k sodelovanju povabite kar g. Janez Janšo, ali pa Špelco iz Atomik Harmonik(mogoče je prav v ta namen zapustila skupino)...

Špelca ni slaba ideja :OK: Sicer je pa njen fant baje Vežnaver, podjetni primorec, ki je tudi včasih dirkal v pokalu skuter, tko da... Špelca nima slabih možnosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< joj abn....ti pa znaš nakladat kot vedno..že v lanski sezoni smo poslušali tvoje flance...in letos še kar nadaljuješ z njimi....če ne bi poznali vsega ozadja bi ti mogoče še verjeli.... :? :? :?

:BUA: :BUA: :BUA:

Z VESELJEM SPOROČAM, DA IMAMO 15 VOZNIKOV. PO 2 URNI TRENING VOŽNJI SMO Z VELIKIM PRIČAKOVANJEM PRIPRAVLJENI NA PRVO DIRKO. V KRATKEM SLIKE. IMAMO TUDI SVOJO ŠPELCO!!

MOJE - PO TVOJEM DEFINIRANE "FLANCE" SEM V LANSKEM LETU IZPELJAL V CELOTI - in to uspešno - KOT BI TI SICER MORAL VEDETI. :? OČITNO TEMU NI TAKO (po tvojem mnenju, seveda), zato se sprašujem v kredibilnosti tvojih besed glede poznavanja t.i. ozadja. GLEDE "MOJIH BODOČIH FLANC" PA PRIPOROČAM, DA SE Z NJIMI PRIČNEŠ UBADATI, KO BO FLANCA POSTALA FLANCA. :fight2: IN Z VSEM SPOŠTOVANJEM- PA BREZ ZAMERE - SEM MNENJA, DA BI SE MORAL POSVETOVATI S PODKOVANO OSEBO, KI BI OBLAŽILA ALI VSAJ OMILILA TVOJE NERAZUMLJIVO VEDENJE. OBIČAJNO TABLETE POMAGAJO... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino se je blo pelat spet po dolgmu cajtu :yea1: voznikov je lih prou in glede na videno kr dobr obvaladjo motorje,tko da bo letos še dren :grim bravo MAKSIjevcem za postavitev proge in pobiranje stožcev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no le glejte,čeprou bo pa težka :grim ne boj,mesarsko klanje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!