Skoči na vsebino

TOMOS POKAL


abn

Priporočene objave

fino se je blo pelat spet po dolgmu cajtu :yea1: voznikov je lih prou in glede na videno kr dobr obvaladjo motorje,tko da bo letos še dren :grim bravo MAKSIjevcem za postavitev proge in pobiranje stožcev :)

pridržujem se zahvali Maksi-jem kateri so nam tudi tokrat priskočili na pomoč in ne nazadnje Batzajli za odlično in na nivoju izpeljan izborni dan :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim izbrane Tomosove tekmovalce, da izrazijo svoje mnenje o pokalnem vozilu po cca 2 urnem

preganjanju med stožci. :BUA: :? <_< :( :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja meni se zdijo odlični...lepo cukne izven ovinka tudi na majših vrtljajih (če primerjam z drugmi 125-kami), gume dobro primejo, bremze so tudi zlo dobre, meni je bil zlo dobr...edino uno ko das v nizjo da ti bremza motor...zakaj poskakuje guma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja meni se zdijo odlični...lepo cukne izven ovinka tudi na majših vrtljajih (če primerjam z drugmi 125-kami), gume dobro primejo, bremze so tudi zlo dobre, meni je bil zlo dobr...edino uno ko das v nizjo da ti bremza motor...zakaj poskakuje guma?

pred ovinkom je potrebno stisniti sklopko, SM 450 imajo sklop(STM) kateri preprečuje poskakovanje zadnjega kolesa pri spuščenem plinu...tako nekako :? vsekakor ti bodo lahko svetovali ostali kateri to obvladajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj poskakuje guma?

mislm,da sm ti povedal da je treba imet motor takrat 'na sklopki',poskakovanja potem ni.al pa odpeljat s prestavo višje,tud ne bo panike .) no sej se bomo še vozil

drgač si pa lahko preberete mal tole,kogar zanima:supermoto tehnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batzajla, bomo letos bolj pridno navijali, da ne bo "samo" 3. mesto :D

jst bi letos kr na Bladzota stavil ... v motoGP pa na Capirossija (dokler Bladzo ne pride tja) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim izbrane Tomosove tekmovalce, da izrazijo svoje mnenje o pokalnem vozilu po cca 2 urnem

preganjanju med stožci.

Jaz bom rekel, da sem prav fino utrujen od ganjanja po progi... in motorček je prav fin za te hitrosti.... :OK:

Sicer nimam veliko izkušenj z SM motorji (razen Škarjinega SM 610 2 dni po Marofu lani ;)), ampak mislim, da bodo dirke zanimive... glavno, da bom pred Bladzom... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. glavno, da bom pred Bladzom... :naughty:

hehe... a odpremo neuradno Motosvet stavnico... :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glavno, da bom pred Bladzom... :naughty:

Vedno boš imel to možnost, :kva2: kadar mi bo zaribal motor, a glede na to, da Tomosa poganja Yamahin preizkušen agregat, upam da ne boš na koncu preveč raočaran... :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje vi sam teyo naprej spustite pa lepo za njo vozite kot račke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o,a teya bo tud vozila :whistle: :yea1:

uf pojma nimam - lani je eno dirko se mi zdi :whistle:

no, al pa kter odrugo - sam naprej spustit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi letos kr na Bladzota stavil ... v motoGP pa na Capirossija (dokler Bladzo ne pride tja) ;)

O fajn nism vedu da bota Bladzo pa Gregs tut dirkala :OK: Pol bomo mel pa že kr neki motosvetovcev na dirkah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem......če bi že morala stavit na koga, potem bi na tegale B) :

Bravo bladzo, dobivas fane :D :OK: ...kje pa ste najdli slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je ja Batzajlina cifra...nč jasn :blink:

pa to smo meli 3 motorje pa smo si jih menjavali kakor je pac prslo...niso to se dirkalne cifre

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem......če bi že morala stavit na koga, potem bi na tegale B) :

ta pa mau batzajlo fejka (69) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, ko so si pa menjali tele mopede....

Sicer Batzajla hudo pelje, sam tale v sivem kombinezonu je celo 2x pomahal, pa zato zanj navijam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa vem....verjetno smo slikali? :hmm:

:blink: ja...bi reku...samo boste dali te slike kej na javen ogled?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ja...bi reku...samo boste dali te slike kej na javen ogled?

Če si vozil, potem natančno povej kako si bil oblečen, pa ti nalepim tvoje slike (če jih imam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!