Skoči na vsebino

SUPERMOTO 125 4T OPEN


abn

Priporočene objave

Na AMZS smo poslali predlog za uvedbo nove kategorije 125 4T open. Če bo dovolj interesentov bodo predlog potrdili. Vozi lahko vsak, ki ima tekmovalno licenco in bo imel l. 2006 vsaj 14 let. Tekmuje se lahko s katerim koli vozilom, ki izpolnjuje določene pogoje. Ti so:

do 125 ccm., 4T, zračno hlajen, štiritaktni enovaljni menjalniški prenos, kolesa 17˝, modelsko leto pa vsaj 2003 (oz. deli iz katerega je sestavljen). Ne bo dovoljen poseg v termičnem delu (odvzem materiala) - ostalo je prosto.

V tem prvenstvu bi lahko vozili z MZ-ji, DERBI, GILERA, BETA, SHERCO, CH RACING,... in tudi možnost udeležbe s sestavljenim motorjem (npr. HM 50 competition z agregatom YAMAHA YBR).

Tomos bo imel v tej kategoriji na razpolago 10 vozil, ki se jih bo dalo najeti po istem sistemu, kot pri Tomos pokalu. Prednost za najem bodo imeli prvi trije iz letošnjega Tomosovega pokala (Malnar, Oblak in Hribar). Ostalih 7 se izbira (način izbire še ni določen). Na vozilu bo predelano vse razen omenjenih omejitev. Zanima me, če bi bila uvedba te kategorije dobrodošla?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tekmuje se lahko s katerim koli vozilom, ki izpolnjuje določene pogoje. Ti so:

do 125 ccm., 4T, zračno hlajen, štiritaktni enovaljni menjalniški prenos, kolesa 17˝, modelsko leto pa vsaj 2003 (oz. deli iz katerega je sestavljen)...

V tem prvenstvu bi lahko vozili z MZ-ji, DERBI, GILERA, BETA, SHERCO, CH RACING,... in tudi možnost udeležbe s sestavljenim motorjem (npr. HM 50 competition z agregatom YAMAHA YBR)...

MZ je vodno hlajen, se pravi ne izpolnjuje pogojev..? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem bojo v supermoto 125 dve klasi :? tomos cup (dirkači brez licence) in SM 125 4t open (dirkači z licencami) .) samo ne vem kje bo v programu dirk prostor še za eno klaso več (razen če bi katero od klas ukinli) <_< :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ je vodno hlajen, se pravi ne izpolnjuje pogojev..?  :hmm:

to je stvar predlogov in se da še marsikaj spremenit. Seveda ostati mora v okviru dostopnosti širši javnosti (tekmovalo bi se lahko z svojim cestnim vozilom). Glede klas bo odločalo število udeležencev in ne mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam.... A ni že kr mal preveč klas glede na interes in št. voznikov :hmm: Pa če bo velik klas, pol se lahk obrišemo pod nosom še za tiste dve dirki na dan, pa tut tista dirka, ki bi bila, nebi mela kej preveč krogov :hmm:

No, sam mišljenje, drgač pa kapo dol Tomosu, dase je tako zavzeto vrgu znova v dirke. Na hrvaškem forumu sm že zasledu veliko pohval glede Tomosa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ve kdo kolk približno pride najem Tomosovga SMa???

Torej obstaja kakšna dirka za SM:125,l.2000,2T,vodno hlajen,21"sprednja,18"zadna guma-torej skor original enduro z SM gumami???

P.S.:

Ne se smejat prosim,ker me čistn tko informativno zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ve kdo kolk približno pride najem Tomosovga SMa???

Torej obstaja kakšna dirka za SM:125,l.2000,2T,vodno hlajen,21"sprednja,18"zadna guma-torej skor original enduro z SM gumami???

sprednje sm 21" gume jst še nism vidu... je pa res, da nism baš razgledan ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21'' je standard za enduro/kros .)

z DT boš pa težko najdu svojo klaso...če bi blo dost zanimanja bi se mogoč dal odpret kšno turist 125 al kva jst vem,ampak dvomim

zamenej za tomosa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Sym da ne boš mislu da govorimo kar tjavendan...DT125RE

Ja bi blo zanimivo organizirat kako turistično 125 SM dirko...z nekaj reklame mislm da bi se tut tekmovalcev našlo :)

Drugač pa ne dam moje Yamahce za Tomosa...bi ga pa najeu za kako dirko,2 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprednje sm 21" gume jst še nism vidu... je pa res, da nism baš razgledan ...

V Ameriki v turist klasi vozijo z 21-colskimi gumami spredaj in 18 ali 19-colskimi zadaj. Se pravi na original enduro platišča dajo cestne gume, da je cenejš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kr uvedte jo da bomo mi pokalarji meli mir :OK: :D

Zgleda da sem v Open sam jaz čveka... :P

bom pa mela monologe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že kaj trenirate?????

Ja, nekaj malega... samo so rezultati napram drugouvrščenemu zame porazni... :whistle: Zdaj pa ne vem, ali se je on toliko popravil ali sem se jaz poslabšal?! :hmm: :D Bo potrebno še kdaj uslinit, da se bo videl maksimum "zaloga"... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!